Przejdź do treści
Fundacja
Przejdź do stopki

Lista poległych na cmentarzu wojennym w Rozwadowie

Treść


We would be grateful to anyone who could help us with creating this virtual war cemetery in Rozwadów- Stalowa Wola by sending us scans of any photos of the soldiers buried here from private family archives.


  „ŚMIERĆ ŻOŁNIERSKA JEST ŚWIĘTA
WSZELKI NAKAZ NIENAWIŚCI MAŻE,
CZY BRATEM CZY WROGIEM NIECH NIKT NIE PAMIĘTA
JEDNAKĄ CZEŚĆ I MIŁOŚĆ WINNIŚMY IM W DARZE”

Lista żołnierzy poległych podczas I wojny światowej i pochowanych na cmentarzu wojennym w Rozwadowie – Stalowej Woli

Poniższa lista powstała w wyniku badań przeprowadzonych w archiwach państwowych w Krakowie, Przemyślu, Sandomierzu, Wiedniu i Pradze. Wykorzystano również urzędowe „Listy Strat” i „Wiadomości o rannych i chorych” z lat 1914-18, księgi parafialne z lat 1914-39, nekrologi i informacje prasowe z lat 1914-39 oraz eksponaty  z Muzeum Regionalnego w Stalowej Woli. Dane poległych podano w następującej kolejności: nazwisko, imię, stopień wojskowy, jednostka wojskowa, rok, miejsce urodzenia, powiat, kraina geograficzna, data śmierci, numer grobu – jeśli są znane, w przypadku braku danych zaznaczono „(?)”. Osoby pogrzebane w latach 1914-18, przy których jako numer grobu wskazano „(?)”, zostały pochowane jako NN. i tak żołnierze armii: austro-węgierskiej spoczęli w mogiłach nr 2, 3, 5, 44-52, 57-64, 135, 136, 152, 163, 168-173, 178, 217-220, 225, 231, 232, 234-240, 267, 283-284, 338-345, a rosyjskiej w mogiłach nr 17-20, 22-24, 72-74, 76, 77, 82, 83, 85, 101-103, 138, 140-150, 179-181, 184, 189-198, 200-202, 204-205, 242, 259-264, 269-281, 287, 289-291, 293, 294, 336, 345-353 Co najmniej 50 zwłok żołnierzy przeniesiono tu z likwidowanych w okresie 1926-34 cmentarzy wojennych w okolicy, lub znajdowanych nadal w latach 1918-39 prowizorycznych pochówków.

 

1. Abfalterer Andrä, Jg., FJB27, * 1883, Kematen, Innsbruck, + 3.11.1914, gr. (?)
2. Ackerer Peter Josef, Jg. TKJ 4, *1892, Thurn, Lienz, Tyrol, + 1.11.1914, gr. 281
3. Adzimovič Divko, Inft., IR 86, *(?), Baranyamegye, Węgry, + 12.07.1915, gr. 96
4. Albrecht Ettore, ObJg. Kdtt. Asp, TKJ 4, * 1892, Trient, Tyrol, + 31.10.1914, gr. 281
5. Albrecht Martin, Res. Jg., TKJ 4, *1889, Naturno, Trient, Tyrol, + 2.11.1914, gr. 281
6. Aleksiewicz Paweł, riadowoj, 29 pp, * (?) Rosja, + 20.05.1915, gr. 75
7. Alimonta Vigilio, Res. Jg., TKJ 4, *1881, Borzago, Tione, Tyrol, + 27.10.1914, gr. 281
8. Amon v. Gestrin Ludwig, Oblt.  DR 3, *01.05.1889, Bruneck, Tyrol, + 17.08.1914, gr. 144/a
9. Anderle Jaroslav, Inft., LIR 30, * 1894, Lhota Uretička, Czechy, + 14.07.1915 gr. 118
10. Andersag Josef, ER Jg., TKJ 4, * 1890, Ulten, Meran, Tyrol, + 1.11.1914, gr. 281
11. Artymienko T. Nikołaj, untier-oficjer, 180 pp, *(?) Rosja, +1914/5, przen. 1926 z Jastkowic
12. Ataman Mikołaj, Inft. LIR 33, *1892, Wola Zadrewacka, Galicja, + 22.06.1916, gr. 304
13. Auer Franz, Lst.Jg., TKJ 4, *1879, Pitzthal, Imst, Tyrol, + 31.10.1914, gr (?)
14. Avanzo Pietro, ER.Jg., TKJ 4, * 1893, Preve, Borgo, Tyrol, + 26.10.1914, gr. 281
15. Axmann Josef, Kan., FKR 1,* 1892, Kunin, Novy Jičin, Czechy, + 13.09.1914, gr. 56
16. Azatow Alexy, riadowoj, 182 pp, *(?) Rosja, + (?), gr. 144
17. Azzolini Alfonso, Jg., TKJ 3, * 1892, Lizzano, Roveretto, + 1.11.1914, gr. 283
18. Babraj Józef,  Inft., LIR 32, *(?) Królówka, Bochnia, Galicja, + październik 1914, gr. (?)
19. Bacsik Johann, Lst. Inft., IR 10, * 1878, Kissilles, Kaprowa, Węgry, + 5.07.1915, gr. (34)
20. Bachmann Anton, Res.Jg.Tit.Ptrf.,TKJ 4,*1888, Burs,Bludenz,Vorarlberg,+ 26.10.1914, gr. 281
21. Bachmann Johann, Res.Ptrf.TitUtJg, TKJ 4, *1887, Niederdorf, Bruneck,+ 1.11.1914, gr. (?)
22. Baczek Anton Isidor, Inft., LIR 31, * (?) Austro-Węgry, + 10.09.1914, gr. 105
23. Baja Józef, Inft., IR 13, * 1892, Jodłówka, Bochnia, Galicja, + 1.09.1914, gr. 1
24. Balog Janos, Inft., IR 89, *1883, Naylnerka, Bereg, Węgry, + 8.07.1915, gr. 14
25. Balosz (vel Balas) Hubacs , Inft. IR 10, * 1887, Kinilis, Węgry, + 11.07.1915, gr. 91
26. Bampi Luigi, Jg., TKJ 3, * 1893 Civezzano, Trient, + 31.10.1914, gr. (?)
27. Bankowski Piotr, praporszczik, *(?) Rosja, + (?), gr. 21
28. Baraczow Iwan, riadowoj, 182 pp, *(?) Rosja, + 7.09.1914, gr. 229
29. Bard(t)mann Ludwik, RUOffz. I.Kl., LIR 17, *1882, Albigowa, Łańcut, + 9.10.1914, gr. 206
30. Bartmann Antoni, Inft., LIR 17, * 1886, Albigowa, Łańcut, + 28.10.1914, gr. 207
31. Barton  Jan, Inft., LIR 31, *(?), + 12.09.1914, gr. 56
32. Bartoszek Jan, RUOffz. I.Kl, LIR 17, * 1887, Pobitno, Rzeszów, + 9.10.1914, gr. 208
33. Battist(i)e Domenico Enrico, ER.Jg.TKJ 4, *1887, Monte Sover, Trient, +1.11.1914, gr. 281
34. Bauer Karl, Fähr./Lt idR., FJB 1, *1891, Neupest, Budapest, + 2.11.1914, gr. 5
35. Baumann Janos, Inft., IR 77, * 1880, Begaszentgyörgy, Węgry, + 7.07.1915, gr. 13
36. Baumann Anton, Res. UtJg., TKJ 4, *1886, Bludenz, Vorlarlberg, + 29.10.1914, gr. (?)
37. Bazak Josef, *(?) Austro-Węgry, + 19.09.1914, gr. 225
38. Bazzanella Ruggera Augustin, Jg., TKJ 3, *(?) Roncegno, Borgo,  + 1-3.11.1914, gr.(?)
39. Beer Heinrich, Wchtm., Tr.Div2, (?), + jesień 1914, gr. 256
40. Berei/h/ter Wendelin, Jg. TKJ 3, * 1891, Fluh, Bregenz, Vorarlberg, + 25.10.1914, gr. 285
41. Bergmann Johann, ER.Ptrf., TKJ 4, *1887, Niederdorf, Bruneck, Tyrol, +1-2.11.1914, gr.(?)
42. Bergmann Rudolf, Lt., Res. IR 218, (?) Niemcy, + 27.06.1915, gr. 297
43. Bernardi Giuseppe, ER. Jg., TKJ 4, 1891, Trient, Tyrol, + 1-2.11.1914, gr. 281
44. Betta Paolo Luigi, Jg., TKJ 4, * 1893, Cavalese, + 01.11.1914, gr. (?)
45. Bęben Jan, Inft., LIR 17, * (?) Galicja, + 19-21.10.1914, gr. (?)
46. Biasiol(l)i Vigilio, Res. Jg., TKJ 4, * 1886, Trient, Tyrol Płd., + 1.11.1914, gr. 281
47. Bichler Johann Georg, Zgsf. Tit. ObJg., TKJ 4, * 1885, Kitzbühel, Tyrol, + 03.11.1914, gr. (?)
48. Bichler Josef, Res. Jg., TKJ 4, *1881, St. Leonhard, Meran, Tyrol, 20.10.1914, gr. 281
49. Bidnyj Jurko, Inft., LIR 34, * (?) Galicja, + 25.10.1914, gr. 165
50. Bieda Bartłomiej, E.R. Inft., IR 13, * 1890, Cholerzyn, Kraków, + 7.09.1914, gr. 55
51. Biernat Aleksander, Inft., IR 100, * 1890, Niepołomice, Bochnia, + 12.09.1914, gr. (?)
52. Bisesti Ernesto Albino, Lst. Jg., TKJ 4, *1880, Aldeno, Rovereto,  + 1.11.1914, gr. (?)
53. Blazek Karel, Ldst. Inft., LstIR 28, * (?) Pisek, Czechy, + 3.09.1914, gr. 54
54. Bleida Josef, Inft., LIR 33, * (?) Galicja, + 17.10.1914, gr. 257
55. Bollwagen Johann, Zgsf., LFHD 45, * (?), + październik 1914, gr. 187
56. Bonatti Emilio Mario, ER UtJg., TKJ 4, * Leifers, + 27.10.1914, gr. (?)
57. Bonelli Giovanni Battista, Jg. TKJ 4, * 1890, Cavalese, Tyrol, + 28.10.1914, gr. (?)
58. Bomatti Amadeo, Jg., TKJ 4, * 1893, Borgo, Tyrol, + 26.10.1914, gr. 281
59. Boros Koloman, Oblt., 7 PB, * 1881, Temes, Temesvar, Węgry, + 16.10.1914, gr. 166
60. Borroi Giuseppe, Jg., TKJ 3 Pion. Abt., * 1891, Rica, Riva, Tyrol, + 1.11.1914, gr. 283
61. Bortolamedi Lino, ER. Jg., TKJ 3, * 1893, Roncogno, Trient, + 01.11.1914, gr. 283
62. Bosetti Luigi, Jg., TKJ 3, *1881, S. Lorenzo, Tione, + 30.10.1914, gr. (?)
63. Botte Anton Ludwig, Hptm., LIR 17, *1881, Nimes Leipa, Czechy, + 9.10.1914, gr. 299
64. Bożek Władysław, ER. Inft., LIR 17, *1886, Łopuszka, Przeworsk, + 9.10.1914, gr. 225
65. Brzańka Władysław, ER. Inft., IR 56, *1889, Jaroszowice, Wadowice, + 13.09.1914, gr. 56
66. Brelitz (vel Brelicz) Leonard, Kdtt., IR 77, * 1885, Seret, Bukowina, + 11.07.1915, gr. (?)
67. Brosch Josef, Inft. Tit. Gefr., IR 1, * (?) Austro-Węgry, + październik 1914, gr. 267
68. Brunner Josef, ER. Jg., TKJ 4, * 1888, Feldthurns, Bozen, Tyrol, + 7.11.1914, gr. (?)
69. Brzozowski Ludwik, woźnica cyw., *(?) Łowicz, gub. Warszawska, + 13.03.1915, gr.(?)
70. Bubak Josef, Inft., LIR 30, 1894, Veska, Pradowitz, Czechy, + 9.07.1915, gr. 69
71. Byczko Grzegorz, ER Inft., LIR 17, *(?) Galicja, + 19-21.10.1914, gr. (?)
72. Cainelli Constantino Bonfiblio, Lst.Jg.,TKJ 4,*1880,Sopramonte, Trient,+1.11.1914, gr. 281
73. Calovi Johann, Jg., TKJ 3, * 1891, Mezzocorona, Mezzolombardo, + 1.11.1914, gr.(?)
74. Canelli Emanuel, Jg. TKJ (?), *(?), + październik/listopad 1914, gr. 223
75. Cappeletti Enrico, Lst. Jg., TKJ 4, * 1877, + 02.11.1914, gr. (?)
76. Carotta Albino, Jg., TKJ 3, * 1892, Pedemonte, Borgo, + 24.10.1914, gr. (?)
77. Carotta Giovanni, Jg., TKJ 4, * 1893, Pedemonte, Borgo, + 2.11.1914, gr (?)
78. Casagranda Giovanni, Jg., TKJ 3, *(?) Tyrol Płd., + 1 – 2.11.1914, gr. (?)
79. Celechovsky Metod, ER.Inft., IR 3, *1882, Majetin, Olmunc, Morawy, +13.09.1914, gr. 247
80. Ceolan Guido, Jg., TKJ 4, * 1886, Grauno, Trient, Tyrol, + o9.11.1914, gr. (?)
81. Cerey Marto, Inft., IR 62, *1889, Magyarsovalo, Węgry, + 4.08.1915, gr. (?)
82. Cerpaz Pietro, Jg., TKJ 4, *(?) Cole St. Lucia, Ampezzo, + 1.11.1914, gr.(?)
83. Chemelli Alfredo, Res.Ptrf., TKJ 4, * 1891, Lassino, Trient, + 2.11.1914, gr. 281
84. Chemelli Luigi, Res.Ptrf.Tit.UtJg., TKJ 4, * 1886, Calvalino, + 26.10.1914, gr. (?)
85. Chiechi Alberto, ER.Jg., TKJ 4, *1889, Pademonte, Borgo, + 1.11.1914, gr. (?)
86. Chiste Basilio, Jg. TKJ 4, * 1888, Lassino, Trient, + 1.11.1914, gr. (?)
87. Chmiel Józef, Gefr., IR 40, * 1894, Borek Mł. Ropczyce, + 4.07.1915, gr. 35
88. Chovančik František, Inft., LIR 13, * 1886, Vsentin, Morawy, + wrzesień 1914, gr. (?)
89. Compostella Filippo TKJ 4 Jg., * 1891, Mortaso, Tione, + 31.10.1914, gr. (?)
90. Concini Ruggiero, Jg., TKJ 3, * (?), + 31.10.1914, gr. 311
91. Corazza Giuseppe, Jg., TKJ 4, * 1893, Brez, Cles, + 1.11.1914, gr. (?)
92. Costa Giuseppe, Jg., TKJ 4, * 1891, San Gorgo, Borgo, + 1.11.1914, gr. 281
93. Costazza Giuseppe, ER.Jg., TKJ 4, *1888, Pozza, Cavalese, + 1.11.1914, gr. (?)
94. Curzydło Jan, Sch., Reit.Sch.Div.4, *1883, Słuczań Grn., Wadowice, +29.08.1914, gr. 7
95. Cyrek Jan, Inft., LIR 17, * (?) Galicja, + 19-21.10.1914, gr. (?)
96. Czimer (vel Csiner ) Johann, Gfrt., IR 60 Arb.Abt., *(?), + 30.07.1915, gr. 95
97. Czapkowies Josef, Inft.,IR 90,*1881 Nagyszombat,Bratysława,Słowacja,+7.07.1915, gr. 10
98. Czystrohov Paweł, riadowoj,182 pp, *(?) Rosja, +1914/5, przen. w 1926 z Jastkowic
99. Dagn Albert Josef, Wf.Meist.III Kl.,TKJ 4,*1891, Waidring,Kitzbühel, + 1.11.1914, gr. 281
100. Dagu Josef, Jg, TKJ (?), *(?) Austro-Węgry, + paźdz./listop. 1914, gr. 223
101. Danek Augustin, Korp., IR 3, *1886, Teschnovitz, Kromeřiž Morawy, + 17.09.1914, gr. 249
102. Danek Frantisek, ER Inft., IR 3, *1882, Brno Kralovo Pole, Morawy, + 27.09.1914, gr. 248
103. Daniłow Stefan, riadowoj, 18 pp, * (?) Rosja, + 2.05.1915, gr. 29
104. Debertolis Lortalo, Jg., TKJ 4, *1893, Tarmaqua, Primiero, + 1.11.1914, gr. (?)
105. Defranzeschi Josef Johann, Res. Zgsf., TKJ 4, *1886, Leifero, Bozen, + 1.11.1914, gr.(?)
106. Dejaco Giuseppe, Res. Jg. TKJ 4, * 1888, Welschellen, Bruneck, + 28.10.1914, gr. (?)
107. Dellagiacoma Giuseppe, Stb.ObJg., TKJ 4, *1885, Predazzo, Cavalese, + 1.11.1914, gr. 281
108. Deluga Nicolo, Jg., TKJ 3, *1881, Sarnonico, Cles, Tyrol Płd., + 25.10.1914, gr. (?)
109. De(a)mian Alexander, Inft., IR 62, *1882, Nyarad Galfalva, Węgry, +30.07.1915, gr.129
110. Dicz Janos, Honv., HIR 32, *1896, Labfalva Szolnok, Wegry, + 30.08.1916, gr. 320
111. Dingelfelder Margilov, Inft., Ers. Bau Kp.1, *(?) Austro-Węgry, + 1.08.1915, gr. 157
112. Drahos Pál, Honv., HIR 15, *1879, Jablonec, + 13.08.1915, gr. 109
113. Draschl Johann, Res.UtJg.Tit.Zgsf., TKJ 4, *1885, Kartitsch, Lienz, + 1.11.1914, gr. 281
114. Drechs(l)er Albert, Jg., TKJ 4,*1890, Mittelberg, Bergenz, Vorarlberg, + 1.11.1914, gr. 281
115. Dudek Jan, Zgsf., LIR 34, *(?)Galicja, + 12.10.1914, gr. 177
116. Dutka Grzegorz, Jg., FJB 13, *1887, Ćwiłowa, Kałusz, + 9.11.1914, gr. (?)
117. Dvořak Franz, Jg., IR 99, * 1897, Nuslau, Auspitz, Morawy, + 07.08.1916, gr. (?)
118. Dyl Paweł, ER.Inft., LIR 17, *(?) Galicja, + 19-21.10.1914, gr. (?)
119. Dziadusz Jan, ER.Inft., LIR 17, *(?) Galicja, + 20.10.1914, gr. 267
120. Eberharter Johann, Res.Jg., TKJ 3, *1884, Aschau, Schwaz, Tyrol, + 28.10.1914, gr. (?)
121. Eberl Josef, Res.Zgsf.Tit.ObJg., TKJ 4, *1884, Jechberg, Kitzbühel, +27.10.1914, gr. 281
122. Ebersberger Peter, Res.UtJg., TKJ 3, *1881, Kohsen, Kitzbühel, Tyrol, + 1.11.1914, gr. 283
123. Eccher Felice, ER.Jg., TKJ 4, * 1888, Novaletto, Borgo, Tyrol, + 1.11.1914, gr. 281
124. Eder Stefan, Jg., TKJ 3, * 1891, Schwend, Kitzbühel, Tyrol, + 24.10.1914, gr. (?)
125. Eisendle Bennedikt, Jg., TKJ 4, * 1881, Ratschings, Brixen, Tyrol, + 01.11.1914, gr. (?)
126. Ellenmuter Anton, Jg. Tit. Ptrf., TKJ 4, * 1890, Enneberg, Bruneck, + 01.11.1914, gr. (?)
127. Empl Franz, Zgsf., TKJ 4, *1888, Sterzing, Brixen, Tyrol, + 25.10.1914, gr. 281
128. Erber Anton, Inft., IR 49, *1887, Waason, + 6.09.1914, gr. 54
129. Exenberger Michael, Res.Vorm.,TKJ 4, *1883, Unterangerberg Kufstein, +28.10.1914, gr. 4
130. Federle Rudolf, Fähr. idR., FJB 1, * 1870, Kaden, + 2.11.1914, gr. 5
131. Federspiel Josef Augustin, ER.Jg., TKJ 4, *1890, Nauders, Landeck, + 1.11.1914, gr.(?)
132. Fedorov Iwan, Lst.Sch., LdschR II/IR77, *1887, Hołowiecko, Galicja, +24.01.1917, gr. 330
133. Fehr Alfons, Jg., TKJ 3, * (?) Austro-Węgry, + 28.10.1914, gr. (?)
134. Fek(vel Fik) Ludwig, Inft., LIR 30, *(?) Austro Węgry, + 11.09.1914, gr.104
135. Fickl Josef, Postamtsdiener, Fldpstamt 93, * 1876, Kroneuburg, + po 12.09.1914, gr (?)
136. Filar Franciszek, Korp., IR 45, *(?) Krościenko Wyż. Krosno,  + 11.07.1915, gr. 92
137. Filpe(o) Josef, Kan., LFKD 46, * (?) Austro-Węgry, + pocz. września 1914, gr. (?)
138. Foldi Sandor, Inft. *(?) Austro-Węgry, + wrz./paźdz. 1914, gr. 185
139. Fontanella Ludwig, Jg., TKJ 4, *1893, Wengen, Bruneck, Tyrol, + 1.11.1914, gr. 281
140. Forman František, Kdtt idR., IR 93, *1890, Jaromiežice, Morawy, + 16.09.1914, gr. (?)
141. Franceschini Abramo, ER. Jg., TKJ 4, *1892, Povo, Trient, + 3.11.1914, gr.(?)
142. Frank Johann, Oblt., TKJ 4, * 1886, Meran, + 1.11.1914, gr. (?)
143. Frapporti Giovani, ER.Jg., TKJ 3, *1888, Sacco, Rovereto, + 26.10.1914, gr. 209
144. Fravezzi Francesco, Jg., TKJ 3, *(?) Tyrol Płd., + 25.10.1914, gr. (?)
145. Frei Michael Josef, Res.Ptrf.Tit.Zgsf.,TKJ 3, *1883, Innsbruck, Tyrol, +29.10.1914, gr. 283
146. Frei Peter, Lst.Inft., IR 44, * 1865, Szent Laszlo, Węgry, + 28.04.1916, gr. 303
147. Frenk Franz, Uoffz., IR nr 159, * 1880, Borkin, Prusy, + 21.07.1915, gr. 123
148. Frimel Josef, Fähr. idR., TKJ 3,  *1891, Rechenberg, Czechy, +31.10.1914, gr. 298 a
149. Frisanco Faustino, Res.Jg., TKJ 4, * 1881, Pergine, + 1.11.1914, gr. (?)
150. Frischmann Johann, Jg., TKJ 3, * 1892, Sellrain, Innsbruck, + 2.11.1914, gr. (?)
151. Frola Jan, Inft., IR 3, *1890, Hradisch, Sonka, Morawy, + 13.09.1914, gr. (?), gr. 247
152. Fucter Johann, *(?) Austro-Węgry, + 30.08.1914, gr. (?)
153. Furlani Urbano, Jg., TKJ 3, *(?)Villagano, Trient, +23/24.10.1914, gr. (?)
154. Fusseneger Anton Franz, Lst.Jg., TKJ 1, *1880, Dornbirn, +28.10.1914, gr. (?)
155. Gaiser Johann, Res.Jg., TKJ 4, *1883, Perdonig, Eppan, Bozen, +1.11.1914, gr. (?)
156. Gajewski Emil, Vorm., LFKR 45, *(?)Kopyczynce, Borysław, +17.10.1914, gr. 98
157. Galba Jan, Inft., LIR17, *(?) Galicja, + 19.10.1914, gr. 267
158. Gallovies Janos, Honv., HIR 9, *1892, Karotnok, Węgry, + 6.11.1914, gr. (?)
159. Gänsbacher Florian, Res.Jg.,TKJ 3,*(?) Sarntal, Bozen, Tyrol, + 1.10.1914, gr. 213
160. Gastl Anton, ER.Jg., TKJ 4, *1890, Hopfgarten, Kitzbühel, Tyrol, +1.11.1914, gr. 281
161. Gastl Johann, ER.Jg., TKJ 4, * 1887, Jerzens, Imst, Tyrol, + 1.11.1914, gr. (?)
162. Gazzoli Pietro, Jg., TKJ 4, *1888, Ramazzollo, Riva, + 26.10.1914, gr. 281
163. Geisler Adolf, Res.Jg., TKJ 4, * 1888, Ried, Schwaz, + 1.11.1914, gr. (?)
164. Gergacz Jan, Kan., FKR 14, *(?) Galicja, + 11.09.1914, gr. 105
165. Gesk Viter, Honv., HIR 19, *(?) Węgry, + (?), gr. 292
166. Gembal Władysław, Res.Kan., LFKD 46, * 1889, Stoszów, Bielsko, +28.08.1914, gr. (?)
167. Gierka Wiktor, Inft., IR 56, *(?) Galicja, + 8.09.1914, gr. 55
168. Giesel Leopold, Inft., LIR 13, *(?) Austro-Węgry, +2.09.1914, gr. (?)
169. Gihther Richard, Jg., TKJ 3, *1890, Vorderhornbach, Reutte, Tyrol, +19.11.1914, gr. (?)
170. Giordani Giordano, UtJg., TKJ 4, * (?) Tyrol Płd., + 30.10.1914, gr.15
171. Giovannini Giulio Pilmio, Jg., TKJ 4, *1891,  Flaoon, Cles, Tyrol, +30.10.1914, gr. 281
172. Golba Jan, ER.Inft., LIR 17, *1884, Radomyśl, Mielec, Galicja, +14.10.1914, gr. 302
173. Götze Adalbert, Jg.,RJäg.Baon 19, *1870, Schloss Vippach, Niemcy, + 24.06.1915, gr. 139
174. Gregori Giovanni, Jg., TKJ 4, * 1884, Magras, Cles, Tyrol, +1.11.1914, gr. (?)
175. Greiter Franz Josef, Jg., TKJ 4, * 1892, Serfans, Landeck, Tyrol, +30.10.1914, gr. 281
176. Greszczak (vel Greszak) Józef, Inft., LIR 32, *(?) Galicja, +13.09.1914, gr. 56
177. Grossgesteiger Josef, ER. Jg. TKJ 4, *1889, Luttach, Bruneck, +29.10.1914, gr. (?)
178. Gruber Johann, Res.Zgsf., TKJ 3, *1881, Mayerhoffen, Schwatz, + 31.10.1914, gr. (?)
179. Grünsteindel Anton, Gfrt., IR 49, * (?) Grn. Austria, + 9.08.1915, gr. 110
180. Gruszczyński Franz Otto, Musk., IR Nr 77, *1893, Szczecin, Niemcy, +2.09.1915, gr. 159
181. Gschwander Franz, Inft.,IR 49, *1887, Niederndorf, Freistadt, Grn. Austria, +11.09.1914, gr. 104
182. Guffler Alois, Jg., TKJ 3, * 1892, Schenna, Meran, + 1.11.1914, gr. (?)
183. Gybrowski Michaly, Sapp., SB (?), *(?), Galicja, + 30.07.1915, gr. 288
184. Haisler N(?), Inft., IR 59,  *(?) Salzburg, + 11.11.1914, gr. (?)
185. Haluszczak Michał, San.Sold.,San.Abt.14,*1868, Wołocynice, Stanisławów,+ 27.10.1916, gr. 327
186. Hamner Andreas, Honv., HIR 24, * 1872, Nagy Küküllo, Węgry, + 12.09.1916, gr. 323
187. Hampf Johann, Inft., IR 93, *(?), Austro-Węgry, + 12. 09.1914, gr. 56
188. Harasym Wasyl, Res. Zgsf., k.k. LIR 33, +14.10.1914
189. Harbrich Gustav, Inft., LIR 9, * (?) Austro-Węgry, + 13.08.1915, gr.108
190. Harmet Franz, Inft., LIR 13, *(?) Austro-Węgry, + 12.09.1914, gr. 56
191. Haselwanter Heinrich, Jg., TKJ 3, *1890, Sellrain, Innsbruck, Tyrol, +30.10.1914, gr. 283
192. Haselwanter Josef, Jg., TKJ 3, * 1886, Aldrans, Innsbruck, + 27.10.1914, gr. 283
193. Hauser Peter, Inft., IR 7, *(?), Austro-Węgry, + 9.10.1914, gr. 164
194. Hauser Sebastian, Jg., TKJ 4, * 1893, Gais, Bruneck, Tyrol, + 2.11.1914, gr. (?)
195. Hämerle Edmund, Lst. Jg., TKJ 4, * 1880, Lustenau, Feldkirch, Vorarlberg, + 26.10.1914, gr. (?)
196. Hämmerle Franz, Jg., TKJ 3, *(?) Tyrol, + 30.10.1914, gr. (?)
197. Härting Johann, UtJg., TKJ 3, *1881, Telfs, Innsbruck, +26.10.1914, gr. (?)
198. Häusle Gottlieb, Jg.,TKJ 4, *1885, Koblach, Feldkirch, Tyrol, +30.10.1914, gr. (?)
199. Hechenblaickner Georg, ER Jg., TKJ 4, * 1886, Reith, Kufstein, + 08.11.1914, gr. (?)
200. Hechenblaikner Josef, UtJg., TKJ 1, *1890, Brixlegg,  Kufstein, Tyrol, + 11.11.1914, gr. (?)
201. Hefel Konrad, Tit.UtJg., TKJ 3, *1882, Dornbirn, Feldkirch, Voralberg, +1.11.1914, gr. 281
202. Heider Wilhelm, Inft., IR 1, *(?) Austro-Węgry, + 2.09.1914, gr.1
203. Helpersdorfer Johann, Inft., IR 49, *1882, St. Michael, Amstetten, + 12.09.1914, gr. 53
204. Hellweger Josef, Jg.,TKJ 3, *1890, Reischach, Bruneck, Tyrol, +29.10.1914, gr. (?)
205. Hesky Oskar, Hptm., TKJ 3, *(?) Austro-Węgry, + 02.11.1914, gr. (?)
206. Hilber Peter, EF. Tit.Ptrf., TKJ 3, *1892, Bruneck, Pfalzen, Tyrol, + 31.10.1914, gr. (?)
207. Himmelbach Paul, Inft., Bau Kp.1, *(?) Austro-Węgry, + 31.08.1915, gr.156
208. Hitsch Rudolf, Inft., LIR 15, *(?) Austro-Węgry, + 13.09.1914, gr. 104
209. Hobor Josef, Honv., HIR 20, *(?), Węgry, + 9.09.1914, gr. 55
210. Hofer Blasius, ER.Jg.,TKJ 4, *1890, Pfitsch, Brixen, + 2.11.1914, gr. (?)
211. Hoffmann Stefan, Inft., IR 90, *1882, Küllöd, Zombori Bacs, Węgry, + 4.07.1915, gr. 41
212. Hofmann Matias, Lst.Inft., LstIR 2, *(?) Tyrol, + 13.09.1914, gr. 56
213. Hohenegger Josef, Lst.Ptrf.Tit.UtJg., TKJ 4,*1879, Hattnig, Innsbruck,+26.10.1914, gr. 281
214. Holzer Franz, Jg., TKJ 4, *1893, Kematen, Bruneck, Tyrol, + 1.11.1914, gr. (?)
215. Holzmann Alois, ER. Jg., TKJ 4, *1892, Stilfes, Brixen, Tyrol, +1.11.1914, gr. 5
216. Hopaczyło Roman, Gfrt., IR 89, *(?) Galicja, + 4.07.1915, gr. 93
217. Hosama Michael, Honv., HIR 15, *1888, Topolcany,  Słowacja, +26.07.1915, gr. 126
218. Hosp Johann, Jg., TKJ 4, *1889, Berwang, Reutte, Tyrol, + 1.11.1914, gr. (?)
219. Hörtnagel Josef , Jg., TKJ 4, *1888, Steinach, Innsbruck, + 1.11.1914, gr. (?)
220. Hoybl Hugo, Gfrt., IR 54, *1888, Kostelec, Prostejov, Morawy, + wrzesień 1914, gr. (?)
221. Hubac Balas, Inft., IR 10, *1887, Barsmede, Węgry, + 11.07.1915, gr. (?)
222. Huber Anton, dr, Lt. idR, TKJ 4,*1884, Kitzbühel, Jochberg, Tyrol, + 1.11.1914, gr. (?)
223. Huber Hermann, Kan., FHR 14, *(?) Tyrol, + 30.10.1914, gr. 233
224. Hüber Stefan, Jg., TKJ 4, *1893, St. Georgen, Bruneck, + 2.11.1914, gr. (?)
225. Huk Iwan, riadowoj, pp(?), *(?) Rosja, +7.06.1915, gr. 84
226. Hryhorewyj Wasilij, riadowoj, 184 pp, *(?), Rosja, +1914/15, przen. w 1926 z Jastkowic
227. Ilczyszyn Iwan, Lst.Inft.,IR80/BhSichAbt.27,*1868, Błotnia, Przemyślany, +16.10.1916, gr. 326
228. Illes Baliut, Gfrt.,HIR 20, *1895, Hegymagos, Zalak, Węgry, + 9.07.1916, gr. 306
229. Isyr Ivan, riadowoj – Kgfg., 498 pp, *(?) Rosja, + 26.06.1916, gr. 305
230. Ivan Stefan, Res.Jg., FJB 19, *1883, Malaczka, Pozsony, Słowacja, +11.10.1914, gr.182
231. Imczenko Iwan, riadowoj, 182 pp, *(?) Rosja, + 1914/5, gr. 144
232. Iwanow Jakob, riadowoj, 29 pp, *(?) Rosja, + 20.05.1915, gr. 75
233. Iwanyszyn Demeter, riadowoj, 13 pp posp. rusz., *(?) Rosja, + 1914/1915, gr. 265
234.Jachelini  Pietro, Jg. TKJ  3, *1889, Rabbi, Cles, Tyrol Płd.+28.10.1914, gr. 224
235. Jakober Johann Georg, Lst.Jg.Tit.Ptrf., TKJ 4,*1879, Kirchbichl, Schwoich, +28.10.1914, gr. 281
236. Jakober Johann, Jg., TKJ 4, *(?) Kitzbüchel, Kössen, Tyrol, + 27.10-03.11.1914, gr. (?)
237. Jakubas Jan, Zgsf., LIR 17, *1890, Rożniały, Mielec, Galicja, +9.10.1914, gr. 206
238. Janoscev Dušan, Inft., IR 77, *1878, Tarontai, Węgry, +7.07.1915, gr.11
239. Janowski Aleksiewicz Alexi, sztabs-kapitan, 20 pp, *(?) Rosja, +7.05.1915, gr. 30
240. Jaresenko Hryhoryj, riadowoj, 20 pp, *(?) Rosja, +1914/5, przen. w 1926 z Jastkowic
241. Jäger Rudolf, Jg., TKJ 3, * 1888, Bichlbach, Reutte, + 25.10.1914, gr. (?)
242. Jellinek Adolf, Jg. TKJ 4, *1893, Winkelsdorf, M. Schönberg, Schwatz, +2.11.1914, gr. (?)
243. Jeremczyk Clementin Djemedov, riadowoj,19 pp,*(?) gub.wileńska,Rosja,+ 8.06.1915, gr. 80
244. Jessacher Sebastian, Res.UtJg.,TKJ 4,*1884, Brixen(im Thale),Kitzbühel,+1.11.1914, gr. 281
245. Jeszenis Peter, Inft., (?), *(?) Austro-Węgry, + przed 15.09.1914, gr.(?)
246. Ježek Josef, Inft., IR 38, *(?) Czechy, + 13.09.1914, gr. 56
247. Jiczenko Ivan, riadowoj, (?), *(?) Rosja, + 1914/15, gr. 144
248. Joksch Andžej, Inft., IR 991893, Popice,  Hustopece,  Morawy, +10.08.1916, gr. 314
249. Jonas(z)ek Kazimierz, Korp., LIR 32, *(?), Nowy Sącz, Galicja, +3.09.1914, gr. 1
250. Juřic Antonin, Pion., PB 9, *1884, Noniechov, Hradiste, Czechy, +2.09.1914, gr (?)
251. Kachluk Leontin, Inft.,IR 30,*1896, Michalcze,Czerniowce,Bukowina,+25.11.1916, gr. 329
252. Kaler Josef, ER.Jg, TKJ 4, * 1893, Assling, Lienz, +1.11.1914, gr. (?)
253. Kalistrat Grodi, Inft., LIR 33, *(?) Austro-Węgry, + 1914/15, gr. 15
254. Kandlbinder Franz, Gfrt., IR 14, *1891, Schwarzenberg, Lienz + 24.07.1915, gr. 124
255. Kania Leopold, Gfrt., IR 54, *1891, Spalov, Hranice, Morawy, + 23.08.1914, gr. (?)
256. Kappeler Albert Konrad, Jg., TKJ 31893, Häselgehr, Reutte, Tyrol, +31.10.1914, gr.(?)
257. Karcianow Wasyl, riadowoj, 130 pp, *(?) Rosja, +1914/15, gr. 25
258. Kasperer Johann, ER.Jg., TKJ 4, *1889, Kitzbühel, Tyrol, + 24.10.1914, gr. 281
259. Kasza Władysław, Inft., IR 40, *1895, Kolbuszowa, Galicja, +10.07.1915, gr. 71
260. Katanič Nikola, Krgfgn., (?), *1889, Banja, Serbia, +10.03.1916, gr. (?)
261. Kataniewski Nikolaus, Inft., IR 3, *(?) Austro-Węgry, +26.02.1916, gr. 6
262. Kelderer Alois, ER.Jg., TKJ 4, *1890 Villanders, Bozen, Tyrol, +1.11.1914, gr. 281
263. Kerczen Iwan, riadowoj, 162 pp, *(?) Rosja, +1914/15, gr. 25
264. Kerekes Paul, EF.Tit.Ptrf., TJK 3, *1891, Budapest, +31.10.1914, gr. (?)
265. Kerle Josef, Lst.Zgsf., TKJ 3, *1879, Weissenbach a/Lech, Reutte, Tyrol, +1.11.1914, gr.(?)
266. Kerper Stefan, Lst.Inft., IR 90, * 1878, Bakony, Węgry, + 7.07.1915, gr. 94
267. Kędziawa Jan, Inft., LIR 17(?), *(?) Galicja, + 24.10.1914, gr. 284
268. Kis I. Josef, Kan., FKR 13, *(?) Austro-Węgry, + 10.09.1914, gr. 105
269. Kis Josef, Pion., PB 17, *(?) Austro-Węgry, +17.10.1914, gr. 253
270. Kiss Stefan, Fahrkan., FHR 14, *1883,(?), Węgry, +10.10.1914, gr. 174
271. Kisza Johann, Lst.Inft., Lst. IR 31, *1873, Kumerul, + 01.09.1915, gr. 161
272. Klaszka Alois, Inft., (?), *(?) Austro-Węgry, + 10.09.1914, gr. 105
273. Klederer Alois, ER.Jg., TKJ 4, *1890, Villanders, Bozen, Tyrol, +1.11.1914, gr. 281
274. Klein Stefan, Lt idR, TKJ 3,*1886, Bács-Bodrog,  Węgry, + 2.11.1914, gr.(?)
275. Klettenhammer  Johann, Jg., TKJ 4, * 1891, Toblach, + 30.10.1914, gr. (?)
276. Klimienkov Kuźma, unteroficjer, 180 pp, *(?) Rosja, +1914/5, przen. 1926 z Jastkowic
277. Klingenbrauer Franz, Fähr., LIR 8, * (?) Zwettendorf, +21.08.1915, gr. 139
278. Köb Martin, Jg., TKJ 3, * 1890, Dornbirn, Feldkirch, + 25.10.1914, gr. (?)
279. Kofler Peter, Jg.,TKJ 4, *1893, Obertilliach, Lienz, +1.11.1914, gr. (?)
280. Köhrer Adolf, Inft., IR 49, *1881, Kühring, Born, +11.09.1914, gr. 53
281. Köllemann Florian, ER.Jg., TKJ 4, *1889, Matsch, Schlaunders, Tyrol, +1.11.1914, gr. (?)
282. Kopaczyło Roman, Gfrt., IR 89, *(?) Austro-Węgry, + 9.07.1915, gr. 93
283. Kopecki Josef, Inft., LIR 30, *1891, Neznašov, Dvur Kralove, Czechy, + 4.07.1915, gr. 42
284. Kopta(o) Tomasz, Inft., IR 13, (?) Galicja, + 6.09.1914, gr. 54
285. Kordiaga Piotr, Lst. Inft., LIR 34, (?),  + październik 1914,  gr. (?)
286. Kornelle Emanuel, (?), + 1914/15, gr. 223
287. Kos(z)ak Josef, Inft., LIR 13, *(?) Austro-Węgry, + 10.09.1914, gr. 105
288. Kostuś Tomasz, Res.Inft.OffDien., k.k. LIR 33, * 1888, Biskowice, +12.10.1914
289. Kostyszyn Michał, Korp., LUR  3, *(?) Galicja, + 12.10.1914, gr. 176
290. Kowalski Adalbert, Inft., LIR 17, *(?) Galicja, + 22.10.1914, gr. 267
291. Koziel Karl, Inft., LIR 31, *(?) Austro-Węgry, +6.09.1914, gr. 54
292. Kozniak  N., Inft., LIR 17, *(?) Galicja, +październik 1914, gr. 187
293. Kreminkow Fedor, riadowoj, (?), *(?), Rosja, +1914/15, gr. 291
294. Kriegshaber Ferdinand (von), EF.Tit.Ptrf., TKJ 3, *1895, Innsbruck, +26.10.1914, gr. 222
295. Kriska Johann, Res.Inft., IR 3, *(?) Austro-Węgry, +13.09.1914, gr. 247
296. Kristofik Janos, Honv., HIR 15, *1883, Trenčin, Słowacja, + 4.08.1915, gr. 133
297. Kruckenhauser Josef, Res.UtJg., TKJ 4, *1891, Vomp, Kirchbichl, Tyrol, +1.11.1914, gr. 5
298. Krug Nikolaus, Jg., TKJ 4, * 1881, Scharnitz, Innsbruck, +1.11.1914, gr.(?)
299. Krusnia Alois (vel Krušnia), Inft., LIR  11, *1894, Praga, Czechy, +4.09.1915, gr. 160
300. Kubis Stanisław, 5 pp, (?), Gub. Wołyńska, Rosja, + 27.07.1915, gr. 127
301. Kubocha Jan, Zgsf., LIR 17, *(?)Galicja, +19-21.10.1914, gr. (?)
302. Kucera Franz, ER.Inft., IR 3, *1888, Damborio Gaya, Morawy, +19.09.1914, gr. 244
303. Kuchar Iwan, Inft., IR 55, *(?) Austro-Węgry, +4.08.1915, gr. 115
304. Kuczanow Terenak, riadowoj, (?). *(?) Rosja, + 26.05.1915, gr. 26
305. Kujma Adalbert, urz.wojsk., Korps. Mag. Nr 2, *(?)Austro-Węgry, +13.09.1914, gr. 104
306. Kunz Josef, Inft., LIR 8, *(?)Czechy, +27.07.1915, gr.128
307. Kuszczak Mark Prokop, riadowoj, 84 pp, *(?)Lazuljuzi, Kijów, Rosja, +24.05.1917, gr. 334
308. Kuzela Alois, Inft., IR 3, *(?)Uhersky Brod, Bojkovice, Morawy, +13.09.1914, gr. 247
309. Kuzijew Ihnatij, riadowoj, (?), *(?) Rosja, +1914/5,  przen. w 1926 z Jastkowic,
310. Kühlechner Alois, ER.Jg., TKJ 4, *1888, Kufstein, Tyrol, 1.11.1914, gr. 281
311. Kyr Frantisek, Lst.Inft.,Lst.Et.B 505,*1872, Kneždub,Hodonin,Morawy,+2.08.1915, gr. 111
312. Lacheta Richard, Kan., FstAR 2,*1879, Nove Sedlice, Opava, +13.09.1914, gr. 56
313. Laiminger Michael, Lst.Jg., TKJ 4, *1879, Hopfgarten, Kitzbüchel, + 3.11.1914, gr. (?)
314. Lang Johann, ER.Jg., TKJ 4, *1893, Virgen, Lienz, +1.11.1914, gr. (?)
315. Latawiec Jan(vel Latawicz),Lst.Inft.,Lst.Bez.Kdo.Trnb.,*(?)pow. Tarnobrzeg,+7.09.1914, gr.55
316. Lechner Maximilian, UtJg.Tit.Zgsf.,TJK 4,*1889, Mayrhofen, Schwatz, + 1.11.1914, gr. (?)
317. Lechtleitu(n)er Josef, Jg. TKJ 1, *(?) Tyrol, + 1.12.1914, gr. (?)
318. Leitgeb Engelbert, Jg., TKJ 3, *1888, Innsbruck, +31.10.1914, gr. (?)
319. Leitner Alois, Lst.Jg., TKJ 4, *1879, Redleithen, Vöcklabruck, +26.10.1914, gr.(?)
320. Leitner Peter, ER.Jg., TKJ 4, *1893, Egg/Stilfs, Brixen,+1.11.1914, gr. (?)
321. Leitner Vinzenz, Jg., TKJ 4, * 1881, Stilfs, Brixen, + 03.11.1914, gr. (?)
322. Lener Johann, Lst.Jg., TKJ 4, *1880, Terfens, Innsbruck,+1.11.1914, gr. (?)
323. Leolan Guirino, Jg., TKJ 4, * 1886, Grauno, Trient, Tyrol Płd., +9.11.1914
324. Leonardi Giulio Leonardo, ER Jg., TKJ 4, * 1889, Trient, + 29.10.1914, gr. (?)
325. Leitner Vinzenz, Jg., TKJ 4, * 1881, Stilfs, Brixen, + 03.11.1914, gr. (?)
326. Lesiczka Jan, Inft., LIR 34, *1895 Jeżowe, Nisko, + 6.08.1916, gr. 308
327. Lesiuk Bazyli, Inft., IR 45, *(?) Galicja, + 13.11.1915, gr. 251
328. Leśnicki Jan, Jg., FJB 13, *(?)Kluszkowce, Nowy Targ, + przed 3.11.1914, 155
329. Letrari Adolf, Res.UtJg.,TKJ 4, *1888, Barchetto, Roveretto, Tyrol Płd, +1.11.1914, gr. 281
330. Leuprecht Julius, Jg, 4 TKJ, * 10.05.1890 Dornbirn, + 01.11.1914, gr. (?)
331. Leitner Vinzenz, Jg., TKJ 4, * 1881, Stilfs, Brixen, + 03.11.1914, gr. (?)
332. Levanoff Gregor Osip, riadowoj, 3 Kaukaski pp,*1891, Chulguma,Tyfilis, Rosja, +22.04.1917, gr. 333
333. Liskow M. P., riadowoj, 119 pp, *(?) Rosja, + 20.08.1915, gr. 107
334. Lizicki  Józef, Inft., LIR 16, *(?) Galicja, + 11.09.1914, gr. 2
335. Loigner Peter, ER. Jg., TKJ 4, *1887, Wildschönau, Kufstein, +1.11.1914, gr. (?)
336. Longhi Agostino, Jg., TKJ 4, * 1893, Podemonto, Borgo, Tyrol Płd., + 1.11.1914, gr. 281
337. Lorandi Archangelo, Jg., TKJ 3, *(?) Austro-Węgry, + 1.11.1914, gr. (?)
338. Loretz Josef, Lst.Jg., TKJ 4, *1880, Silbertal, Bludenz, +29.10.1914, gr. (?)
339. Lucca Albino, Jg., TKJ 4, *1893, Grigno, Borgo, +2.11.1914, gr. (?)
340. Lucasz Paweł, Inft., LIR 16, *(?) Galicja, + 10.09.1914, gr.105
341. Lutek  Jan, Res.Inft., LIR 17, *1884, Galicja, +9.10.1914, gr. 206
342. Lüzenberger Francesco Giovanni, ER Jg., TKJ 4, * 1891, Cavalese, + 01.11.1914, gr. (?)
343. Lwowrycz Paweł Tomkow, riadowoj, 167 pp, *(?) Rosja, + 21.05.1915, gr. 81
344. Lesiuk (vel Łesiuk) Basil, Kan., LFKD 45, *(?) Galicja, + październik 1914, gr. 251
345. Łochynow Jewryn, riadowoj, 20 pp, Rosja, +1914/5,  przen.  1926 z Jastkowic
346. Łycz Iwan, riadowoj, 29 pp, *(?) Rosja, + 20.05.1915, gr. 75
347. Łysow Nikołaj, unter-oficjer, 180 pp, *(?) Rosja, +1914/15, przen. 1926 z Jastkowic
348. Łysyna Theodor, riadowoj, 167 pp, *(?) Rosja, +1914/15, gr. 25
349. Madura Karel, Inft., LIR 15, *1886, Lukmantl, Fryvaldov(Jesenik), +11.09.1914, gr. 104
350. Mahlknecht Georg, Res.Jg., TKJ 4, *1884, Völs, Bozen, Tyrol, +1.11.1914, gr. 281
351. Mair Alois, Res.Jg.,TKJ 4, *1882, Tschofs, Brixen, Tyrol, +26.10.1914, gr. 4
352. Mair Johann, Jg., TKJ 4, *1890, Issing, Tyrol, +1.11.1914, gr. (?)
353. Mair Johann, Jg., TKJ 4, *1893, St. Lorenzen, Bruneck, Tyrol, +30.10.1914, gr. (?)
354. Mair Matthias, Jg., TKJ 3, *1889, Marling, Tyrol, + 2.11.1914, gr.(?)
355. Majchrzuk N., riadowoj, 219 pp, *(?) Rosja, +26.06.1915, gr.137
356. Majerhofer Andreas, Chaufer, Det. Auto Kol. 42., *1875, Wiedeń, +24.07.1915, gr.125
357. Makarynko Nazar, riadowoj, 182 pp, *(?) Rosja, + 1914/15, gr. 148
358. Małek Adalbert, Inft., LIR 16, *(?) Galicja, + 11.09.1914, gr. 2
359. Malhowskow Jakob, riadowoj, (?), *(?) Rosja, + 1914/5, gr. 291
360. Malinka Franz, Inft.Tit.Gfrt.,IR 3,*1886, Sližany,Kromeřiž,Morawy,+19.09.1914, gr. 245
361. Maly Anton, Inft.,LIR 30, *1887, Opatovice, Pardubice, Czechy, + 4.07.1915, gr. 37
362. Mandl Viktor dr, Lt idR., TKJ 3, *1885, Weiz, Radegund, +1.11.1914, gr. 295
363. Mandl Alois, Inft., IR 49, *1885, Pyhra, St. Pölten, Dln. Austria, +12.09.1914, gr. 53
364. Mang Josef, Res.Jg., TKJ 4, *1880, Nassereith, Imst,Tyrol +31.10.1914, gr.(?)
365. Mara Giuseppe, Res.Jg.,TKJ 4, *1881, Bezzecca, Riva, + 29.10.1914, gr. (?)
366. Marandelli Emeronio, Res.Jg.,TKJ 4, *1882, Grigno, Borgo, +26.10.1914, gr.(?)
367. Marec Grzegorz, ER.Jg., LIR 34, *1881, Dobromyśl, Jaworów, Galicja, +15.10.1914, gr. 99
368. Marchumow Aleksandr, unteroficjer, 183 pp,*(?)Rosja, +1914/5, przen. 1926 z Jastkowic
369. Marin Giuseppe Michaele, Jg., TKJ 4, *1893, Mezzano, Primiero, +1.11.1914, gr. (?)
370. Markl Josef, Jg., TKJ 4, *1891, Assling, Schrottendorf, Lienz, +2.11.1914, gr. (?)
371. Markus Georg, Honv., HIR 32, *1880, Ermendszent, Węgry, + 11.08.1916, gr. 315
372. Marsilli Pilmio Antonio, Res.Jg.,TKJ 4, *1886, Trambileno, Roveretto, +1.11.1914, gr (?)
373. Marsoner Sebastian, ER.Jg., TKJ 4, *1889, Ulten, Meran, Tyrol, + 1.11.1914, gr. 281
374. Maruschka Max, Lst.Inft.,LIR 10,*1891, Liebenau, Reichenberg, Czechy, + 9.08.1916, gr. 312
375. Martinek Jan, Res.Inft., IR 3, *(?) Uhersky Brod, Luzna, Morawy, +15.09.1914, gr.247
376. Martinelli Leopoldo, ER.Jg., TKJ 4, *1888, Caldonazzo, Borgo, +1.11.1914, gr. (?)
377. Marto Cerep, Inft., IR 62, *(?) Austro-Węgry, + 4.08.1915, gr.116
378. Marusnik Karl, ER.Inft., IR 3, *1891, Uhersky Brod, Morawy, +13.10.1914, gr.  247
379. März Augustin, ER.Jg., TKJ 4, *1890, Lüsen, Brixen, +3.11.1914, gr. (?)
380. Massinger Johann, Lst.Jg., TKJ 4, *1878, Kufstein, Tyrol, +2.11.1914, gr. 281
381. Matkowskov(vel Malhowskow) Jakow, riadowoj, (?), *(?) Rosja, +1914/15,  gr. 291
382. Matraj Andrzej, Inft., IR 57, *(?) Galicja, +13.09.1914, gr. 56
383. Matys František, Inft., LIR 30, *1885, Lhota n/Kostelcem, Czechy, +7.07.1915, gr. 12
384. Mattersberger Sebastian, Jg., TKJ 4, *1893, Windisch-Matrei, Lienz, + 2.11.1914, gr. (?)
385. Mauracher Franz, Res.UtJg.Tit.Zgsf.,TKJ 4, *1889, Jenbach, Schwatz, Tyrol, +1.11.1914, gr. 281
386. Mautewicz Iwanovycz Sila, riadowoj, 5 pp, *1891, Jelobne, Nowogród Woł., Rosja, +10.09.1916, gr. 322
387. Mayr Leopold, ER.Jg, TKJ 4,*1883, Tyrol, +28.10.1914, gr. (?)
388. Meier Sebastian, Lst.Jg.,TKJ 4, *(?) Auer, Tyrol, + 28.10.1914, gr. (?)
389. Meissner Josef, Inft., LIR 15, *(?) Austro-Węgry, + 28.08.1914, gr. (?)
390. Mędlowski Jan, Lst.Inft., LIR 17, *1880, Galicja, + 12.10.1914, gr. 177
391. Messner Egidius, Jg., TKJ 4, *1893, Olang, Bruneck, +30.10.1914, gr. (?)
392. Miač Mijo(vel Milo), Inft., B-h.IR 4, *(?)Vizerole, Levico, Bośnia, + 2.08.1915, gr. 131
393. Michalka Emil, Res.Inft.,IR 1, *1889, St.Lublice,  Opava, Śląsk Ciesz., +15.09.1914, gr. 52
394. Mierzwa Stefan, Ul., LUR 3, *(?) Galicja, +12.10.1914, 177
395. Migdał Jan, ER.Jg., FJB 13* 1881, Braniec, Kraków, Galicja, + 26.10.1914, gr. 4
396. Migielek Wawrzyniec, Inft., IR 57, *(?) Galicja, + 4.09.1914, gr. 1
397. Mikler Paweł, Lst.Gfrt., LstIR 31/HBhn III Abt, *1883, Bielsko-Biała, +5.02.1917, gr. 331
398. Miksa Tadeusz Marian, ObJg., TKJ 4, *1891, Bochnia, +30.10.1914, gr. (?)
399. Mikulec Josef, Res.Inft.Tit.Gfrt., IR 3, *1887, Hradisch Kosik, +13.09.1914, gr. 247
400. Minimayer Josef, Lst.Inft., Lst.IR 2, *1876, Vöcklabrück, Roitham, +12.09.1914, gr. 53
401. Mitterer Franz Johann, Jg., TKJ 4, *1891, Assling, Schrottendorf, Lienz, +1.11.1914, gr.211
402. Mittersackschmöller Johann, Jg.,  TKJ 4, * (?), + 01.11.1914, gr. (?)
403. Moniłow Sergiej, riadowoj, (?), *(?) Rosja, + 1.09.1914, gr. 158
404. Mora Giuseppe, Jg., TKJ 4, *1881, Bezzecca, Riva, + 29.10.1914, gr. (?)
405. Morozow Paweł Ivanov, jefrejteroj, 182 pp, *(?) Rosja, +1914/5, przen. 1926 z Jastkowic
406. Moser Jakob, Jg.,TKJ 4, *(?) 1881, Alpach, Kufstein, +2.11.1914, gr. (?)
407. Moser Peter, Jg., TKJ 3, *1888, Stilfs, Schlanders, + 2.11.1914, gr. (?)
408. Moskal Adalbert, Korp.Tit.Zgsf., IR 45, *(?) Galicja, + przed 15.09.1914, gr. 183
409. Mi(o)skowit Milo, Lst.Inft., IR 90, * 1878, Baranya Megye, Węgry, +4.07.1915, gr. 38
410. Mosna Luigi, Kp.Horn., TKJ 3, *1888, Trient, Tyrol, +24.10.1914, gr. 210
411. Mott Francesco Giuseppe, Res. Jg., TKJ 3, * (?),  + 02.11.1914, gr. (?)
412. Mrlina Johann, IR 3, Inft. Tit. Zugsf. *1890, Val. Mezeriči, Morawy, +13.09.1914, gr. 247
413. Muglach Karl, Res.Jg.,TKJ 4, *1888, Rietz, Imst, Tyrol, + 1.11.1914, gr. (?)
414. Müller Stefan, Inft., IR 9, *1896, Wiedeń, + 11.07.1915, gr. 88
415. Mussi Ferdinando, Res.Jg., TKJ 4, *1889, Roncone, Tione, + 1.11.1914, gr. 5
416. Musk Sandor, (?), *(?) Austro-Węgry, + 22.06.1915, gr. 268
417. Mutschlechner Josef, Res.Jg.Tit.Prtf.,TKJ 4, *1887, Bozen, Tyrol Płd., +28.10.1914, gr. (?)
418. Myrhorod Władimir Mikołaj, riadowoj,184 pp,*(?) Rosja,+1914/5, przen. 1926 z Jastkowic
419. Nachtschatt Franz, ER.Jg., TJK 3, *1889, Fugen, Schwaz, +27.10.1914, gr. (?)
420. Nader Robert, Pion.,EBah.R/Br.Det. 1, *1897, Ennsdorf b/Enns, Dln. Austria, +20.06.1917, gr. 335
421. Nagel Robert, ObJg., TJK 4, *1890, Höchst, Feldkirch, Voralberg, +2.11.1914, gr. 281
422. Nagele Valentin, Zgsf., TKJ 3, *(?)Werfen, Salzburg, + 1.11.1914, gr. (?)
423. Nagy Imre, Honv., HIR 12, *1888, Bere, Szatmar, Węgry, +10.08.1916, gr. 313
424. Nardelli Giovani, Jg.,TKJ 4, *1890, Sopramonte, Trient, +2.11.1914, gr. 5
425. Nardelli Quintilio, UtJg.,TKJ 4, *1886, Cadine, Trient, 17.11.1914, gr. (?)
426. Naumenko Nikifor Wasiljew, riadowoj, 29 pp, *Rosja, + 20.05.1915, gr. 75
427. Nave Luigi, Lst.Jg.,TKJ 4, *1880, Valarsa, Roveretto, + 2.11.1914, gr. 52
428. Neuner Konrad, Ptrf. Tit. UtJg., TKJ 4, * 1886, Scharnitz, Innsbruck, + 03.11.1914, gr. (?)
429. Neurauter Johann, Res.Jg.,TKJ 4, *1883, Fiss, Landeck, Vorarlberg, + 29.10.1914, gr. 215
430. Neyer Franz Josef, Res.UtJg., TKJ 4, *1887, Bludenz, Vorarlberg, + 27.10.1914, gr. 281
431. Nicolli Paolino Oreste, ERJg., TKJ 4, *1892, Sclema, Tiono, + 1.11.1914, gr. 281
432. Nicoluzzi Domenico, ERJg., TKJ 1, *(?)Luserna, Borgo, +19.11.1914, gr. (?)
433. Niedermayr Franz, ERJg., TKJ 4, *1890, Eppan, Kaltern, + 30.10.1914, gr. (?)
434. Nohyn Chczubin, wachmistr, (?), *(?) Rosja, + 7.10.1914, gr. 141
435. Nutschlechner Josef, Res.Jg.Tit.Ptrf.,TKJ 4, *1887, Ritten, Bozen, Tyrol, +28.10.1914, gr. 4
436. Nycz Jan, Res.Inft.Tit.Korp., IR 56, *1885, Hecznarowice, Biała, + 11.09.1914, gr. 2
437. Nykieforn Awraam, riadowoj, 20 pp, *(?) Rosja, +1914/5, przen. 1926 z Jastkowic
438. Oberhofer Andreas, Ptrf.Tit.UtJg.,TKJ 3, *1888, Kössen Kufstein, +29.10.1914, gr. 283
439. Oberkofler Josef, Jg.,TKJ 4,*1893, St. Johaim, Bruneck, + 29.10.1914, gr. (?)
440. Oberleckuer Georg, Jg., TKJ 3, *(?) Mühlwald, Bruneck, Tyrol, +przed 3.11.1914, gr. (?)
441. Oberrauch Johann, Lst.Jg.,TKJ 4, *1880, Wangen, Bozen, +25.10.1914, gr. (?)
442. Oczak Alojzy, Inft., LIR 17, *(?) Galicja, 19-21.10.1914, gr. (?)
443. Oleszycki Jan, Korp., LIR 17, *(?) Galicja, + 20.10.1914, gr. 267
444. Ołeksa Paweł, Inft., k.k. LIR 33, +26.10.1914
445. Orszov Listrat, riadowoj, 166 pp, *(?) Rosja, + 26.08.1915, gr. 154
446. Ostermann Josef, Jg.,TKJ 3, *1887, Kematen, Innsbruck, +1.11.1914, gr. (?)
447. Osti Julio, Jg., TKJ 4, *1893, Seurelle, Borgo, + 30.10.1914, gr. (?)
448. Otto Karl, Res.Inft., IR 3, *1883, Ung, Hradisch, Kunovitz, Morawy, +19.09.1914, gr. 246
449. Owsiannikow Mikołaj, Sztbkpt, 182 Grochowski pp, * 1868, + 01.11.1914, gr. (?)
450. Paissan Giulio, ERJg.,TKJ 4, *1883, Zambana. Mezzolombardo, +31.10.1914, gr. 281
451. Pals Johann, Lst.Jg., TKJ 4, *1880, Zwölf-Malgreien, Tyrol, + 1.11.1914, gr. 281
452. Paolazzi Giovanni, ERJg., TKJ 1, *(?) Tyrol Płd., + 2.11.1914, gr. 188
453. Pap Aron, Inft., IR 62, *1897, Foroszi, Reginifëlsö,Węgry, +24.09.1916, gr. 325
454. Pap Marcian Georg, EF.UtJg.Tit.Zgsf.,TKJ 3, *1892, Veyend, Węgry, +2.11.1914, gr. 283
455. Papciak Josef, Tr.Sold., Tr. Div. 10, *(?) Galicja, + 12.09.1914, gr. 53
456. Papitsch Stefan, Lt., Geb.HbR 4, *(?) Austro-Węgry, +10.09.1914, gr. 104
457. Passmani Giusseppe, Jg.,TKJ 4, * 1886, Leoico, Borgo, + 30.10.1914, gr. (?)
458. Paternoster Salvatorio, Jg. TKJ 3, *(?) Austro-Węgry, + 1.11.1914, gr. (?)
459. Pawliczko Aleksander, Res.Inft., k.k. LIR 33, *1887, Truskawice, + 26.10.1914
460. Pazura Jan, Lst.Inft., LstIR 32, *1887, Przyborów, Brzesko, październik 1914, gr. 188
461. Pechaczek Josef, (?), *(?) Austro-Węgry, + wrzesień 1914, gr. 266
462. Pechriggl  Johann, Res.Jg., TKJ 4, *1884, Hopfgarten, Brixen, +1.11.1914, gr. (?)
463. Pedergnana Giuseppe, ER.Jg., TKJ 4, *1891, Mezzana, Cles, +30.10.1914, gr. (?)
464. Pedri  Aedeli, ER.Jg., TKJ 4, *1883, Pomarolo, Rovereto, +27.10– 03.11.1914, gr. (?)
465. Pedrotti Angelo, ER.Jg., TKJ 4, *1888, Caldonazzo, Borgo, + 26.10.1914, gr. (?)
466. Peni Ilic, Inft., LIR 17, * 1895, Kimpolung, Bukowina, + 31.08.1915, gr. 155
467. Pelizzare Giuntilio Primo, ER.Jg.,TKJ 4,*1889, Bornago, Tione, +26.10.1914, gr. 281
468. Perezzoli Emanuele, ER.Jg.Tit.Ptrf.,TKJ 4, *1881, Bosenlino, Borgo, +1.11.1914, gr.(?)
469. Perini Giovanni, ERJg.,TKJ 4, *1892, Mori, Rovereto, +8.11.1914, gr.(?)
470. Perlecki N., Inft., LIR 33, *(?) Galicja, + październik 1914, gr. 258
471. Perozza(o) Giovanni, Jg., TKJ 4, * 1893, Castelmore, Borgo, +26.10.1914, gr. 4
472. Pesek Jaroslav, Zgsf., FJB 1, * 1888, Vodochod,  Czechy, +1.11.1914, gr. 5
473. Pesendorfer Kornel (Karl?), Lst.Jg., TKJ 4, * 1879, Gmunden, +10.11.1914, gr.(?)
474. Peter Mikityna, LIR 33?, *(?), Medeice, Drohobycz, październik 1914, gr. (?)
475. Petri Adalio Pacifico, Jg., TKJ 4, * 1883, Pomarolo, + 29.10.1914, gr. (?)
476. Petruzela Jan, Res.Inft.Tit.Gefr., IR 3,*1886, Valaske Mezeriči, Morawy, +13.09.1914, gr. 247
477. Pezonka Johann, ?, *(?) Austro-Węgry, wrzesień 1914, + 13.09.1914, gr. 104
478. Pfeifer Joseph, ER Jg., TKJ 4, * 1891, Schwatz, + 01.11.1914, gr. (?)
479. Pfeiffer Josef, Jg., TKJ 3/Pion. Abt.*1892, Ellmun, Kufstein, Tyrol, +2.11.1914, gr. 283
480. Pflanzner Hermann, Jg., TKJ 4, *1887, Thaur, Innsbruck, +1.11.1914, gr. (?)
481. Pia(u?)s Giovanni Antonio, (?), TKJ 4, * Perra, Cavalese, + 18.11.1914, gr. (?)
482. Piazzi  Giovanni Antonio, Jg., TKJ 4, * 1893, Tesero, Calvese, +30.10.1914, gr. (?)
483. Piazzi Franz, UtJg.Tit.Zgsf., TKJ 3,*1888, Tesero, Calvese, + 25.10.1914, gr. (?)
484. Pichler Johann, Jg. Tit. Ptrf., TKJ 4, * 1885, Stilfs, Schlanders, + 03.11.1914, gr. (?)
485. Pichler Josef, Res.Zgsf., TJK 4, *1885, Lana, Meran, Tyrol, +1.11.1914, gr. 281
486. Pietrzak Roch, riadowoj, (?), *(1874?) Janków, Sieradz, Rosja, +14.03.1915, gr. (?)
487. Piotrowski Jan, Inft., LIR 17, *(?) Galicja, +październik 1914, gr. (?)
488. Pirchner Franz, Jg., TKJ 4, *1892, St.Sigismund, Bruneck, Tyrol, +26.10.1914, gr. 4
489. Pisetta Stefano, Jg., TKJ 4, *1889, Laois, Trient, + 3.11.1914, gr. (?)
490. Piskorz Heinrich, Inft., IR 100, *(?) Śląsk Cieszyński, + 12.09.1914, gr. 53
491. Plankensteiner Johann, Jg., TKJ 4, *1893, Sand, Bruneck, Tyrol, +1.11.1914, gr. 281
492. Plattner Johann, Res.Jg.Tit.Ptrf., TKJ 4, *1886, Ratschings, Brixen, +1.11.1914, gr.(?)
493. Poleszinow Prokop, Lst.Inft., Lst. Baon 97, *(?), Austro-Węgry, + 24.08.1915, gr. 132
494. Polin Johann, Jg., TKJ 4*, 1887, Mals, Schlanders, +1.11.1914, gr. (?)
495. Płaszinko Stefan Iwanowicz, riadowoj, 34 pp, *1889, Nowopokrow, Tobolsk, Rosja, +16.09.1916, gr. 324
496. Popelka Josef, Inft., IR 3, *1886, Uhersky Brod, Strane, Morawy, + 18.09.1914, gr. 250
497. Popow Paweł, riadowoj, 20 pp, *(?)Rosja, +1914/15,  przen. w 1926 z Jastkowic
498. Potuček Anton, Inft., LIR 8, 1896, Lomniec Dln, Idlove Czechy, +11.07.1915, gr. 87
499. Prall Johann, Inft., IR 77, *1883, Cseparn Ivadi, Bestercze, Węgry, +4.07.1915, gr. 33
500. Pratschker Alois, Inft., LIR 13, * 1885, Libina Šumperk, Morawy, +11.09.1914, gr. 2
501. Preims(o) Johann, Lst.Jg., TKJ 4, *1880, Tiesens, Meran, +1.11.1914. gr. (?)
502. Prersel Josef, Inft.,IR 49, *1886, Nussdorf, St. Pölten, Dln.Austria, + 10.09.1914, gr. 105
503. Prisanco Faustine, Res.Jg,, TKJ 4, *1881, Pergine, Trient, + 1.11.1914, gr. 281
504. Prohaska Franz, Zgsf., IR 28, *(?) Czechy, + przed 3.11.1914, gr. 153
505. Profaiser Alexander, TKJ 3, * 1885, Fondo, Cles, Tyrol Pd.+ 5.11.1914, gr. (?)
506. Prosek Josef (?), *(?) Austro-Węgry, + jesień 1914, gr. 267
507. Prunt Franz, (?)TKJ 3 lub 4, *1891, Brug, Schlande, znaleziony w 1928 nad Sanem
508. Pscheida Josef Wenzel, Inft.,LIR 33,*(?)Felizienthal, Skole, Galicja,+ październik 1914, gr. 132
509. Ptaček Johann, Drag., DR 1, *1889, Borova, Nachod, Czechy, + 11.09.1914, gr. 2
510. Ptak Jan, ER.Jg., FJB 13, *1883, Raciborska(Wola?), Wieliczka, + 26.10.1914, gr. 4
511. Puccher Francesco, ER Jg., TKJ 4, * 1890, Vilazzano, Trient, + 02.11.1914, gr. (?)
512. Rabensteiner Florian, (?), TKJ 3, *1880, Barbian, Bolzano, Tyrol Płd., +19.11.1914, gr. (?)
513. Rachoi Ernst, Res.Zgsf.Tit.ObJg.,TKJ 4,*1893, Wolfsberg, Karyntia,+przed 3.11.1914, gr. (?)
514. Rainer Josef, Jg.Tit.Ptrf., TKJ 4, *1890, Windmatrei, Lienz, Tyrol, +2.11.1914, gr. 5
515. Rainer Josef, Jg., TKJ 3, *1887, Telfs, Innsbruck, Tyrol, + 26.10.1914, gr. (?)
516. Rainer Rudolf, Jg., TKJ 4, *1893, Pfitsch, Brixien, Tyrol, + 2.11.1914, gr. 281
517. Raszko Ivan, Inft. LIR 18, *(?) Austro-Węgry, + jesień 1914, gr. (?)
518. Rauch Johann Josef, ER.Jg., TKJ 4, *1890, Lochau, Bregenz, +28.10.1914, gr. (?)
519. Rariga Vendel, Korp., HIR 15, *1879, Namestovo, Koszyce, Słowacja, + 6.08.1915, gr. 113
520. Reck Johann, Lst.Inft., Lst. IR 15, *(?), Austro-Węgry, + 11.09.1914, gr. 2
521. Reczek Tomasz, UtJg., FJB 4, *1890, Niechobrz, Rzeszów, +9.07.1915, gr. 68
522. Reichhalter Josef, ER.Jg., TKJ 4, *1888, Wangen, Bozen, + 30.10.1914, gr. (?)
523. Reinold Josef, Tit.Zgsf.,LIR 15,*(?)Tomikovice, Jesenik, Czechy, wrzesień 1914, gr. (?)
524. Reisset(vel Reiser) Janos, Inft., (?), *(?) Austro-Węgry,  + 11.09.1914, gr. 104
525. Ribar Wendel, Inft., IR 72, *1881, Jablonove, Bratysława, + 8.10.1914, gr. 151
526. Rieder Josef, Lst. Jg., TKJ 4, * 1880, Völs, Bozen, + 02.11.1914, gr. (?)
527. Riedl Josef, Jg., TKJ 3, * 1892, Schmiern, Innsbruck, + 2.11.1914, gr. (?)
528. Riedmann Hermman, Jg.,TKJ 4,*1880, Lustenau, Feldkirch, + przed 3.11.1914, gr. (?)
529. Rieser Helmund (?),Jg. Tit. Ptrf., TKJ 4, * 1884, Kitzbühel, + 01.11.1914, gr. (?)
530. Rietzler Friedrich, Res.UtJg.Tit.Zgsf.,TKJ 4,*1884, Albersschwende, Bregenz, +1.11.1914, gr. 281
531. Rigler Michael, Inft., IR 27,*1874, Semmering, Murzzuschlag, + 21.08.1916, gr. 317
532. Rigotti Giovanni, Res.Jg.,TJK 3,*1885, Mozzocorono, Mezolombardo,+29.10.1914, gr. 212
533. Rimml Christian, Res. Zgsf., TKJ 4, * (?), + 24.10.1914, gr. (?)
534. Ritsch Ludwig, Jg., TKJ 4, *1893, Brixen, + 2.11.1914, gr. (?)
535. Rizolli Johann, Jg., TKJ 3, *1888, Montan, Bozen, + 25.10.1914, gr. (?)
536. Rizolli Aurel, Jg., TKJ 3, *(?) Tyrol Płd., + 2.11.1914, gr. (?)
537. Röck Johann, ER.Jg., TKJ 4, *1888, Karrösten, Imst, Tyrol, + 26.10.1914, gr. 281
538. Roncetti Giuseppe, Res.Ptrf.Tit.UtJg.,TKJ 4,*1882, St. Michele, Trient, +1.11.1914, gr. 214
539. Ropsko Iwan, Inft., LIR 18, *(?) Galicja, + jesień 1914, gr. 97
540. Roschmann Josef, ER.Jg., TKJ 4, *1890, Wängle, Reutte, + 2.11.1914, gr. (?)
541. Rossati Attilio Longobardo, ER.Jg., TKJ 4, *1888, Pedemonte, Borgo, +2.11.1914, gr. (?)
542. Rössler Otto Karl, Hptm.,TKJ 3, *1875, Oedenburg, Budapest, Węgry, +31.10.1914, gr. 298b
543. Rothmeier Stephan, Jg., TKJ 4, *1891, Fieberbrunn, Kitzbühel, +1.11.1914, gr.(?)
544. Rożek Władysław, Inft., LIR 17, * 1888, Galicja, +10.10.1914, gr. 206
545. Rupprechter Simon, Res.Jg., TKJ 4, *1882, Brandenberg, Kufstein, +24.10.1914, gr. (?)
546. Ruz(ż)ak Adam, Inft.Tit.Gefr, LIR 17, * 1889, Ocice, Tarnobrzeg, + 10.10.1914, gr. 206
547. Ruzsies Gabriel, Inft., IR 48, *(?) Austro-Węgry, +10.09.1914, gr. 105
548. Rze(ę)pka Jan, Inft., LIR 17, *(?) Galicja, + 20.10.1914, gr. 267
549. Safer Leopold, Zgsf.,IR 49,*1887, Münichteoth, Waidhofen, Dln.Austria,+8.09.1914, gr.55
550. Saiko Anton, Inft., IR 58, *1891, Chrostovec, Marburg, Steiermark, +3.08.1915, gr. 117
551. Sandbichler Franz, UtJg., TKJ 3, *1891, Mariastein, Kufstein, Tyrol, +25.10.1914, gr. (?)
552. Sandor N., Inft., (?), *(?) Austro-Węgry, + 1914, gr. 268
553. Santer Johann, Jg.,TKJ 3, * 1883, Schnals, Schlanders, Tyrol, +31.10.1914, gr.  283
554. Santo  Tosh, (?), TKJ 1, *1889, Moranodisera, Roveretto, Tyrol, +18.11.1914, gr. (?)
555. Sarič Ivan, Lst.Inft.,Bh.IR 4, *1878, Grabovica, Županjać, Bośnia, +10.07.1915, gr. 70
556. Sauter Johann, Res.Jg., TKJ 3, *(?) Tyrol, + 20.11.1914, gr. (?)
557. Sawczak Mikołaj, ER.Inft.,LIR 34,*1885, Berdychów, Jaworów, Galicja,+22.10.1914, gr. 100
558. Schädler Emil, Uoffz., RAM.Kol. 04, *(?) Niemcy, + 5.07.1915, gr. 65
559. Schanung Josef, Res.Jg., TKJ 3, *1887, St. Martin, Bruneck, Tyrol, +26.10.1914, gr. (?)
560. Scheibmair Franz, Lst.Jg.,TKJ 4,*1879, Gampern, Vöcklabruck, Tyrol,+30.10.1914, gr. (?)
561. Schiferer Florian, Res.Jg.,TKJ 3, *(?) Tyrol, + 28.10.1914, gr. (?)
562. Schilder Viktor Adolf, EF.Med.UtJg., TKJ 3, *1892, Eckersdorf, Freudenthal, +1.11.1914, gr. 283
563. Schinagl Josef, Lst.Inft.,IR 99, *1873 Vlk. Grillovice, Morawy, + 23.08.1916, gr. 317
564. Schleicher Johann, Inft., IR 59, *(?) Salzburg, + 21.11.1914, gr. (?)
565. Schmidt Alois, Hptm.,TKJ 4, *1873, Praga, Czechy, +2.11.1914, gr. 281
566. Schmidt Jan, Inft.,IR 74, *1898, Nezmešov, Trutnov, Czechy, +29.03.1917, gr. 332
567. Schonherr Sebastian, Jg., TKJ 4, *1892, Bruneck, +przed 3.11.1914, gr. (?)
568. Schönhüber Sebastian, Jg.,TKJ 4, * 1893, Bruneck, + 1.11.1914, gr. (?)
569. Schopf Franz Xaver, ER.Jg., TKJ 4, *1890, Silz, Imst, Tyrol, +27.10.1914, gr. 281
570. Schöpf Jakob, Res.Ptrf., TKJ 3, *1886, Schöneck, Moran, Tyrol, + 2.11.1914, gr. 283
571. Schreiber Karl, Inft., LIR 15, *(?), Austro-Węgry, + 11.09.1914, gr. 2
572. Schrott Florian, ER.Jg.,TKJ 4, *1891, Lajen, Bozen, + 25.10.1914, gr. (?)
573. Schuh Heinrich, Lst.Inft., IR 8, *1897, Jetzles, Waidorfen, Czechy, +8.08.1916, gr. 310
574. Schustek Josef, Inft., IR 1, *(?), Austro-Węgry, +6.09.1914, gr. 54
575. Schwabl Bartlomäus, ER.Jg.,TKJ 4, *1887, Jochberg, Kitzbüchel, + 2.11.1914, gr. (?)
576. Schwienbacher Josef, Jg.Tit.Ptrf.,TKJ 3,*1891, Ulten, Meran, Tyrol,+2.11.1914, gr. 283
577. Sebastiani Abele, ER.Jg., TKJ 4, *1889, Grumo, Mezolombardo, +3.11.1914, gr. (?)
578. Šedivy Jan, Inft., LIR 30, *1893, Zdobnice, Rokytniec, Czechy, + 4.07.1915, gr. 36
579. Seebacher Anton, ObJg.,TKJ 4, *1890, Eppan, Bozen, Tyrol, +1.11.1914, gr.5
580. Seewald Robert, ER.Jg.,TKJ 4, *1886, Mieders, Innsbruck, +30.10.1914, gr. 281
581. Seibt Oswald, Lst.Inft., LIR 10, *1897, Morchenstern, Czechy, +4.09.1916, gr. 321
582. Seidl Leopold, Kan., LFHD 21, *1880, Vesely, Klatovy, Czechy, +2.01.1916, gr. (?)
583. Seidler Josef, Inft., (?), *1890, Prostejov, Morawy, +28.08.1914, gr. (?)
584. Seirringer Johann, ER.Jg., TKJ 4, *1879, Wolfsegg, Vöcklabrug, + 27.10.1914, gr. 281
585. Sembenotti Pietro, ER.Jg.Tit.Ptrf., TKJ 3, *(?) Tyrol Płd., 28.10.1914, gr. (?)
586. Sembolasti N., Ptrf., TKJ 3, *(?) Tyrol Płd., + 18.11.1914, gr. 286
587. Semczak Gregor, Korp., IR 89,*1884, Dobromyśl, Jaworów, Galicja, +15.07.1915, gr. 119
588. Senfter Josef, Jg.,TKJ 4, *(?) Tyrol, + 31.10.1914, gr. (?)
589. Šenk Franz, Inft., LIR 30, *1894, Hertmanyli, Polčka, Czechy, +6.07.1915, gr. 9
590. Senyszyn Mikołaj, Inft., LIR 30, *1893, Czołhany, Dolina, Galicja, +4.07.1915, gr. 40
591. Sergiew Michael, riadowoj, (?), *(?), Rosja, +31.05.1915, gr. 27
592. Serra Luigi, ERJg.,TKJ 4, *1889, Vermiglio, Cles, +30.10.1914, gr. (?)
593. Silaje Fiedor Aleksandrowicz, riadowoj, 39 pp,*1896, Podolsk, Rosja, +28.10.1916, gr. 328
594. Simoni Ernesto, Res. Ptrf., TKJ 3, * (?), + 31.10.1914, gr. (?)
595. Sitko Jan, Inft., LIR 32, * (?) Galicja, + 31.08.1914, gr. 1
596. Skiba Jan, ER.Inft.,LIR 17, * 1886, Nart Nw., Nisko, +10.10.1914, gr. 206
597. Skoczylas Józef, Inft., LIR 16, *(?) Galicja, + 3.09.1914, gr. 54
598. Skowronek Franciszek, Inft.,LIR 17, *(?) Galicja, + 20.10.1914, gr. 267
599. Skrabucha Jan, Inft., LIR 17, * (?), Galicja, +19.10.1914, gr. 267
600. Skvaril Franz, Inft., IR 1, *(?) Morawy, +7.09.1914, gr. 55
601. Skyvera Josef, Inft.,IR 99, *1889, Roketnice, Vsentin, Morawy, + 07.08.1916, gr. 307
602. Slaviček Emanuel, Tr.Sold.,Tr.Div.Bäck.4,*1879, Bystřice n/Olsi, Czechy,+18.07.1915, gr. 86
603. Sobczuk Jakob, riadowoj, (?), *(?)Rosja, +jesień 1914, gr. 263
604. Sobol Josef, Zgsf., LIR 33, *1886, Wołoska Wieś, Dolina, Galicja, +19.10.1914, gr. 241
605. Sobota Ignacy, ER.Inft.,LIR 17, *1882, Głogów, Rzeszów, +19.10.1914, gr. 267
606. Sochacki Paweł, woźn.cyw., *(?)Liwiska,  Końskie, Radom, Rosja, +16.03.1915, gr. 16
607. Sołtys Tomasz, Inft.,LIR 17, *(?), Galicja, +19-21.10.1914, gr. (?)
608. Sonderegger Alois, Jg.,TKJ 4, *1892, Mathon, Ischgl, Landeck, +2.11.1914, gr. (?)
609. Sonnweber Josef, Zgsf.,TKJ 4, *1889, Ehrwald, Reutte, Tyrol, +1.11.1914, gr. (?)
610. Sottru Josef, Jg.,TKJ 4, *1893, Campill, Bruneck, +2.11.1914, gr. (?)
611. Spiegel Theodor, Jg.,TKJ 3, *1890, Dornbirn, Feldkirch, Vorarlberg, +1.11.1914, gr. (?)
612. Spielmann Alois, Lst.Jg.,TKJ 4, *1880, Hötting, Innsbruck, +1.11.1914, gr. (?)
613. Sponring Albino, Res.Jg.,TKJ 4,*1886, Weerberg, Schwaz, Tyrol, +1.11.1914, gr. (?)
614. Sprenger Anton, Res. UtJg. Tit. Zgsf., TKJ 4, * 1883, Reutte, Reutte, + 26.10.1914, gr. (?)
615. Sprenger Sebastian, Jg., TKJ 4, *1890, Patrschins, Meran, Tyrol, +1.11.1914, gr. (?)
616. Staffler Johann, Jg., TKJ 3, *1881, Ulten, Meran, Tyrol, + 26.10.1914, gr. (?)
617. Stapf Ferdinand, ER.Jg, TKJ 4, *1889, Faggen, Landeck, +1.11.1914, gr. (?)
618. Stawarcz Jan, Korp., IR 13, *(?) Galicja, +  8.09.1914, gr. 55
619. Stec Franciszek, ER.Inft, LIR 17, *1884, Pstrągowa, Strzyżów, +przed 22.10.1914, gr. 255
620. Stefanek Józef , Inft., Eisbh.Fld.Kp.2/3, *(?), Galicja, +10.09.1914, gr. 105
621. Stefani  Antonio Andrea, Res.Jg.,TKJ 3, *1884, Canezza, Trient, + 28.10.1914, gr. 283
622. Stefanik Piotr, Tr.Sold.,Tr. Div. 7, *(?) Galicja, +13.09.1914, gr. 104
623. Steger Peter, Jg., TKJ 3, *1885, St. Peter, Bruneck, Tyrol, + 25.10.1914, gr. (?)
624. Steiger Franz, Jg.Tit.Ptrf.,TKJ 3, *1883, Steinach, Innsbruck, +1-2.11.1914, gr. (?)
625. Steiner Sebastian, Res.Zgsf.,TKJ 3,*1883, Unterangeberg, Kufstein, +1.11.1914, gr. 283
626. Steneck  Franz, Jg.,TKJ 4, *1880, Gries, Bozen, + 1.11.1914, gr. (?)
627. Stepanek Josef Vinzenz, Pion.,Ebhn.R 2,*(?), Austro-Wegry, + pocz. września 1914, gr. (?)
628. Steren Iwan Janowicz, riadowoj, 184 pp, *(?) Rosja, +1914/5, przen. 1926 z Jastkowic
629. Stindl Jakob, Inft., LIR 30, + 1894, Pazucha, Litomysl, Czechy, +4.07.1915, gr39
630. Stochla Tomasz, Inft., LIR 17, (?) Galicja, +9.10.1914, gr. 206,
631. Stöckl Paul, Jg.,TKJ 1, *1893, St. Johann, Kitzbühel, Tyrol, +28.10.1914, gr. (?)
632. Stradil Josef, Inft.,IR 9, *1896, Wiedeń, + 17.07.1915, gr. 120
633. Strichner Franz, Jg., TKJ 4, *1893, Bremer, Brixien, Tyrol, +1.11.1914, gr. 216
634. Strickner Josef, Jg.,TKJ 4, *1883, Panzendorf, Brixien, +23.10.1914, gr. 281
635. Stubenvoll Michael, Res.Jg.,TKJ 3, *(?) Tyrol, + 24.10.1914, gr. (?)
636. Studecky Jan, Sch., SchR 8, *1898, Kosaž, Smichov, Czechy, +7.06.1918, gr. 354
637. Sturm Franz (Frantisek), Jg.,FJB 16, *1891, zam. Hinterkotten, Plan, +1.11.1914, gr. 203
638. Surowiec Józef, Inft.,LIR 17, *1885, Pogwizdów, Łańcut, +10.10.1914, gr. 206
639. Szaak Josef, (?), *(?) Austro-Węgry, +19.09.1914, gr. 173
640. Szczułkow Gregor Wasyliew, jefrejteroj,183 pp, *(?) Rosja,+1914/5, przen. 1926 z Jastkowic
641. Szczurek Franciszek, Inft., IR 13, *1891, Kraków,  + 3.09.1914, gr. 54
642. Szekła(Szetela) Stanisław, ER.Inft., LIR 17, *(?) Galicja, + 20.10.1914, gr. 267
643. Szlęzak Andrzej, Korp., LIR 17, *1887, Suchorzów, Galicja, + 10.10.1914, gr. 206
644. Szlu(l)kow Johann, Res.Inft., IR 77,*(?) Galicja, + 10.07.1915, gr. 8
645. Szyłkiew Michaił, riadowoj, *(?) Rosja, + 1914/5, przen. 1926 z Jastkowic
646. Tabaka Bazyli, Gend.Vizwchtm.,LGK 5,*(?)Stanie, Radziechów, Galicja,+12.10.1914, gr. 175
647. Tait Giuseppe Giovanni, Jg.Tit.Ptrf.,TKJ 4,*1885, Mezzolombardo, + 28.10.1914, gr. (?)
648. Tamburini Guido, Jg.,TKJ 4, *1892, Altresarca, Riva, + 31.10.1914, gr. 15
649. Tanacs Anton, Pion., PB 7, * 1886, Csongrad, Szeged, Węgry, +2.11.1914, gr. 167
650. Tarjan Josef, EF.Jg.,FJB 19, *1890, Nagyresce, Zala, Węgry, *10.10.1914, gr. 182
651. Tatai Ferencz, Honv., HIR 31, *1877, Wegry, + 11.09.1914, gr. 2
652. Taxer Peter, Res. Jg., TKJ 3, * (?), + 28.10.1914, gr. (?)
653. Tejzo(vel Tejser) Johann, Inft., IR 3, *(?) Austro-Węgry, + 4.09.1914, gr. 54
654. Terza Anton, Res.Jg.,TKJ 4, *1880, Enneberg, Bruneck, Tyrol, + przed 3.11.1914, gr. (?)
655. Thaler Sebastian, Res.Jg.,TKJ 4, *1887, Montan, Bozen, Tyrol, + 3.11.1914, gr. (?)
656. Thaler Valentin, Jg.,TKJ 3, *(?) Tyrol, + 31.10.1914, gr. (?)
657. Thomman Franz, Inft., IR 100/RegMus., *1892, Wiedeń, + 19.09.1914, gr. (?)
658. Thöni Peter Hermman, ER.Jg.,TKJ 4,*1887, Schruns, Bludenz, +27.10.1914, gr. (?)
659. Thurner Karl, ER.Jg.,TKJ 4, *1891, Innsbruck, +1.11.1914, gr. (?)
660. Tilgner Franz, Inft., IR 93, *1889, Niemysłowice, Šumperk, Morawy, +4.09.1914, gr. 1
661. Tilpe Josef, Kan., LFKR 46, *(?) Austro-Węgry, + 9.09.1914, gr. 55
662. Tischler Franz, Inft., LIR  9,  *(?) Austro-Węgry, +12-17.08.1915, gr. 106
663. Titzke Max, Inft.,IR 1, *1889, Geppersdorf, Jägerndorf, + 8.09.1914, gr. (?)
664. Todeschi Rudolfo, ER.Jg.,TKJ 4, *1888, Villa Lagarina, Rovereto, +25.10.1914, gr. (?)
665. Tohtt (vel Tohl) Janos, Honv., HIR 48, *(?) Węgry, +1914/5, gr. 199
666. Tomaselli Giuseppe Atilio, Jg.Tit.Ptrf.,TKJ 3, *(?) Tyrol Płd., + 1.11.1914, gr.(?)
667. Tomazzoni Cesare, Ptrf.Tit.UtJg.,TKJ 3, *1892, Rovereto, +1.11.1914, gr. (?)
668. dr Torday Josef, Lt idR,TKJ 3, *1888, Budapest, + 31.10.1914, gr. 296
669. Tosch Wilhelm, ER.Jg.,TKJ 4, *1890, Umhansen, Imst, + 2.11.1914, gr. 5
670. Todh vel Toth  Janos, Inft., IR 48, *(?) Austro-Wegry, +(?), gr. 252
671. Tourcher Nikolaus, Musk., Res.IR 218, *(?) Niemcy, + 26.06.1915, gr. 268
672. Trlica Johann, Inft.,IR 3/IR 9, *1880, Hovezi, Vsentin, Morawy, + 8.07.1915, gr. 67
673. Truxa Alois, Inft., IR 93,  *1891, Krumpach, Zabřeh, Morawy, +14.09.1914, gr. (?)
674. Trzeciak Józef, Inft., LIR 17, *(?), Galicja, + 19.10.1914, gr. 267
675. Turczynski Anton, Lst.Inft., Lst.IR 20, *1893, Rohatyn, Galicja, +19.06.1915, gr. 43
676. Tykal Jan, Lst.Inft., LIR 30, *1875, Malšova, Lhota, Hradec Kralove, +24.08.1916, gr. 319
677. Udwardy Josef, Honv., HIR 18, Austro-Wegry, + 11.07.1915, gr. 90
678. Ulancow Atanazyj, riadowoj, 182 pp, *(?) Rosja, +1914, gr. 148
679. Ulm Johann Josef, Lst.Jg., TKJ 4, *1879, Rieden, Bergenz, Vorarlberg, + 1.11.1914, gr. (?)
680. Unterluggauer Josef, Jg.,TKJ 4, *1892, Tristoch, Lienz, + 24.10.1914, gr. 281
681. Unterreiner Johann, ER Jg., TKJ 4, * 1891, Matrei, Lienz, + 01.11.1914, gr. (?)
682. Valda Anton, Inft.,IR 99, *(?) Austro-Węgry, + 8.08.1915, gr. 112
683. Vancura   Josef, Inft., LIR 30, *(?) Spisovice, Zdechovice, Czechy, +4.07.1915, gr. 32
684. Vedra (vel Wedra) Jan, Inft., IR 99, *(?) Dudvice, Morawy, + 4.08.1915, gr. 134
685. Venturini Giussepe, Jg., TKJ 4, * (?), + 31.10.1914, gr. (?)
686. Vesely Franz, Kan., Geb. AR 8, *(?) Austro-Węgry, +10.09.1914, gr. 105
687. Vetter Leopold, Inft., IR 99, *1896, Urspitz, Nikolsburg, Morawy, + 15.08.1916, gr. 316
688. Viertler Josef, Jg.,TKJ 3, *(?)Pichl, Bruneck, +22.11.1914, gr. (?)
689. Viertler Sebastian, ER.Jg.,TKJ 4, *1893, Toblach,  Bruneck, +30.10.1914, gr. (?)
690. Vlašany Karl, Ers.Inft.Tit.Gefr.,IR 54, *1885, Vitkovice, Mor. Ostrava, +23.08.1914, gr.(?)
691. Vonach Albert, Kp.Horn.Tit.Ptrf.,TKJ 3, *1883, Lauterach, Bregenz,  + 1.11.1914, gr. (?)
692. Vondra Frantisek, Inft.,LIR 30, *1896, Držkov, Semily, Czechy, +6.08.1915, gr.114
693. Vrbecky Rudolf, Lst.Inft.,IR 3, *1886, Roštin, Kromeřyž, Morawy, +20.03.1918, gr. (?)Z
694. Wachselbaum Feliks, Inft., IR 90, *1883, Rudnik n/San, +13.07.1915, gr. (?)
695. Waibl Josef, ER.Jg.,TKJ 4, *1884, Maierhofen, Schwatz, Tyrol, +1.11.1914, gr. 281
696. Walda Anton, Inft,IR 99, *1895, Sobkovce, Budvitz, Morawy, +8.08.1915, gr. 112
697. Walser Johann, Res.Jg.,TKJ 3, *1888, Pianz, Landeck, Tyrol, +19.11.1914, gr. (?)
698. Walser Josef Georg, ER.Jg.,TKJ 4,*1883, Gotis, Feldkirch,Vorarlberg, +24.10.1914, gr. 281
699. Wanczenko Paweł, riadowoj, 20 pp, *(?) Rosja, +1914/5,  przen. 1926 z Jastkowic
700. Warta Johann, Lt idR., TKJ 4, Innsbruck, +1.11.1914, gr. (?)
701. Waschitza Alfred, EF.Tit.Korp., IR 99, *1897, Znojmo, Morawy, 6.08.1916, gr. 309
702. Wastel Julius, Korp., LIR 25, *(?) Austro-Węgry, + lato 1915, gr. 300
703. Watschinger Josef, Jg., TKJ 4, *1893, Abfaltersbach, Lienz,  + 1.11.1914, gr. (?)
704. Wechner Anton, Jg., TKJ 3, *1890, Flirsch, Landeck, + 1.11.1914, gr. (?)
705. Wedra Johann, Inft., IR 99, * 1891, Lipschitz, + 4.08.1915, gr. (?)
706. Wehinger Anton, ER.Jg., TKJ 4, *1889, Bürsenberg, Bludenz, +2.11.1914, gr. (?)
707. Weigl Johann, Inft., IR 49, *(?) Austro-Węgry, +4.09.1914, gr. 54
708. Wellensohn Josef, Stb.ObJg., TKJ 3, *1887, Algund, Meran, Tyrol, + 25.10.1914, gr. (?)
709. Werdaner Christian, Ptrf.Tit.UtJg.,TKJ 3, *(?)Austro-Węgry, +26.10.1914, gr. (?)
710. Werner Anton, Drag., DR 12, *(?) Austro-Węgry, +11.09.1914, gr. 53
711. Widel Teofil, Inft., LIR 32, *(?) Galicja, + 7.09.1914, gr. 55
712. Wilk Władysław, Inft., LIR 17, *(?) Galicja, + 21.10.1914, gr. 267
713. Wille Johann, Res.UtJg.Tit.Zgsf., TKJ 4, *1885, Bozen, Tyrol, + 24.10.1914, gr. 281
714. Wiltburg, baron, kapitan, *(?) Rosja, + październik 1914, gr. (?)
715. Władyka Piotr, ER.Korp., IR 10, *1883, Turzepole, Brzozów, Galicja, +2.08.1915, gr. 130
716. Wojdyła Tomasz, Inft., LIR 16, *(?) Galicja, +11.09.1914, gr. 53
717. Wołk Josif, (?), *(?) Rosja, + (?), gr. 291
718. Wtułkiew Thenofon vel Ksenofon, riadowoj, 130 lub 18 pp, *(?) Rosja, + (?), gr. 25
719. Wunderlich Ernst Josef, Lst.Inft., Lst. IR 6, *(?) Austro-Węgry, + 12.09.1914, gr. 53
720. Wysznyckij Rafał, riadowoj, (?), *(?) Rosja, gr. 291
721. Zaczewski N., riadowoj, 32 pp, *(?) Rosja, + czerwiec 1915, gr. 31
722. Zambelli Giulio, ER.Jg.,TKJ 4, *1891, Volano, Rovereto, + 1.11.1914, gr. (?)
723. Zambotti Massimo, ER.Jg.,TKJ 4, *1889, Campo, Tione, +29.10.1914, gr. (?)
724. Zanetti Ricardo, Jg.,TKJ 4, *1893, Telve, Borgo, + 1.11.1914, gr. (?)
725. Zanluchi Johann  Heinrich, UtJg.Tit..Zgsf., *1889, Tarmin, Bozen, +30.10.1914, gr. (?)
726. Zarl Johann, Inft., IR 49, *(?) Austro-Węgry, +7.09.1914, gr. 54
727. Zechmeister Johann, Lst.Inft., IR 90, * 1879, Bratysława, +19.07.1915, gr.122
728. Zedwina Rudolf, Inft., IR 54, *(?) Austro-Węgry, +13.09.1914, gr. 104
729. Ze(g)len Tomasz, Inft., LIR 32, *(?) Galicja, +4.09.1914, gr. 1
730. Zemann Josef, Inft., LIR 30, *(?)Vostrentin, Holice,  Czechy, +17.07.1915, gr. 121
731. Ziebro Józef, woźn.cyw., Fuhr.Res.dAEK 1, *(?)Zagoziec, Galicja, +11.09.1914, gr. (?)
732. Ziepl Simon, ER.Jg.,TKJ 3,*1889, Kitzbuhel, Brixen, +27.10.1914, gr. (?)
733. Zimmer Johann, Inft.Tit.Gefr.,Mil.Brück.BauAbt., *1884, Karesond, Heves, + 1.07.1915, gr. (?)
734. Zischg Peter, Res.UtJg,TKJ 3, *1886, Stilfs, Schlander, +1.11.1914, gr. 283
735. Zosch Reinold, Inft., LIR 15, *(?)Austro-Węgry, +1.09.1914, gr. 1
736. Zuczan Paweł, Inft., LIR 16, *(?), Galicja, + pocz. września 1914, gr. (?)
737. Zumlinskij Atanazy, riadowoj, 32 pp, *(?) Rosja, +2.06.1915, gr. 78
738. Zwertte Karl, Inft., IR 40, *1896, Bicka, Eiliswald, Steyr, +8.07.1915, gr. 66
739. Zwinger Andreas, Lst.UtJg.,TKJ 4, *1880, Hard, Bergenz, Vorarlberg, +3.11.1914, gr. (?)

740. Gerasin Ilia Trifonowicz, st. szer., 182 Grochowski pp, *(?), gub. kostromska, pow. Soligalicz, +18.10.1914, rej. Rudy Jastkowskiej
741. Izotow Aleksiej Wasilewicz, szer. 182 Grochowski pp, *(?), gub. jarosławska, pow. Romanowo-Borisoglebsk, +20.10.1914
742. Klamein Wasilij Pietrowicz, szer. 182 Grochowski pp, *(?), gub. jarosławska, pow. Romanowo-Borisoglebsk, Artiemiejewsk, +20.10.1914 zm. z ran
743. Kondratiew Paweł Andriejewicz, st. szer., 182 Grochowski pp, *(?), gub. kostromska, pow. Soligalicz, +15.10.1914
744. Maszlajew Siergiej Stiepanowicz, szer. 182 Grochowski pp, *(?), gub. jarosławska, pow.Uglicz, +20.10.1914
745. Nogin Igor Iwanowicz, szer., 182 Grochowski pp, *(?), gub. moskiewska, pow. Dymitrow, Ołagowsk, +28.10.1914
746. Pastuchow Grigorij, szer. 182 Grochowski pp, *(?), gub. kostromska, pow. Bujsk, +13.10.1914, zm. z ran
747. Pokbinder Eduard Andriejewicz, st. szer., szer. 182 Grochowski pp, *(?), gub. jarosławska, Uglicz, +18.10.1914, rej. Rudy Jastkowskiej
748. Szczełokow Aleksandr Mikołajewicz, szer., 182 Grochowski pp, *(?), gub. jarosławska, pow. Myszkińsk, +18.10.1914, rej. Rudy Jastkowskiej.
749. Żyliński Antoni s. Laurentego, szer. 182 Grochowski pp, *(?), gub. wileńska, pow. Troki, Krońsk, +20.10.1914 zm. z ran (katolik)

Szczątki ww. spoczęły jesienią 1926 r. we wspólnej niewielkiej mogile na cmentarzu rozwadowskim.

Skróty: Arb.Abt. - oddział roboczy BauKp. - kompania budowlana DR – pułk dragonów Drag. - dragon, szeregowy kawalerii, EF. - jednoroczny ochotnik, aspirant na oficera rezerwy Eisbhn.FldKp. - kompania polowa wojsk kolejowych ER.  - rezerwa zapasowa Ers.Baukp. - zapasowa kompania budowlana Fdw. - sierżant FHR – pułk haubic polowych Fuhr.Res.dAEK 1 – Park rezerwy wozów Dowództwa Tyłów 1 Armii FJB – batalion strzelców polnych FKR – pułk armat polowych GebHbR  - pułk haubic górskich Gefr. - starszy szeregowy HIR – pułk piechoty węgierskiej Obrony Krajowej Honv. - szeregowy węgierskiej Obrony Krajowej Horn. - trębacz Hus. - huzar Hptm. - kapitan idR - „rezerwy”, w odniesieniu do oficerów IR – pułk piechoty Inft. - szeregowy jefreiteroj – starszy szeregowy (w armii rosyjskiej) Jg. - strzelec – szeregowy w formacjach strzeleckich k.k. - cesarsko – królewski (Obrona Krajowa lub Pospolite Ruszenie) Kan. - kanonier Korp. - kapral k.u. - królewsko-węgierski (Honved, odpowiednik Obrony Krajowej) k.u.k. - cesarski i królewski (Armia Wspólna Monarchii Austro-Węgierskiej) Kdtt. - kadet(kandydat oficerski) KpHorn. - trębacz kompanii LdschIR – pułk strzelecki(górski) austriackiej Obrony Krajowej LFHD – dywizjon haubic polowych austriackiej Obrony Krajowej LFKD – dywizjon armat polowych austriackiej Obrony Krajowej Lst. - Landsturm, pospolite ruszenie LIR – pułk piechoty austriackiej Obrony Krajowej LUR – pułk ułanów Obrony Krajowej

Lt. - podporucznik Mil.Brück.BauAbt. - Wojskowy Oddział Budowy Mostów Musk. - „muszkieter” szeregowy (w armii niemieckiej) ObJg. – sierżant w formacjach strzeleckich Oblt - porucznik PB – batalion pionierów Pion. - pionier, saper pp – pułk piechoty prap. - chorąży (w armii rosyjskiej) Ptrf. - starszy szeregowy w formacjach strzeleckich Res. - rezerwowy riadowoj – szeregowy (w armii rosyjskiej) RADiv – dywizjon artylerii konnej Reit.Sch.Div. - dywizjon strzelców konnych Obrony Krajowej SB – batalion saperów Sch. - strzelec, szeregowy Obrony Krajowej od 1917, wcześniej tylko niektórych formacji OK Vorm. - bombardier Wchtm. - wachmistrz Tit. - tytularny/pełniący obowiązki Ul. - ułan, szeregowy kawalerii UtJg. - kapral w formacjach strzeleckich Uoffz. - plutonowy (w armii niemieckiej) TKJ – pułk cesarskich strzelców tyrolskich Zgsf. - plutonowy

 opracował: Tomasz Nowakowski, Płk SG rez

2111