jesteś na: Strona głównaCmentarz Wojenny w RozwadowieLista poległych na cmentarzu wojennym w Rozwadowie

We would be grateful to anyone who could help us with creating this virtual war cemetery in Rozwadów- Stalowa Wola by sending us scans of any photos of the soldiers buried here from private family archives.


„ŚMIERĆ ŻOŁNIERSKA JEST ŚWIĘTA
WSZELKI NAKAZ NIENAWIŚCI MAŻE,
CZY BRATEM CZY WROGIEM NIECH NIKT NIE PAMIĘTA
JEDNAKĄ CZEŚĆ I MIŁOŚĆ WINNIŚMY IM W DARZE”

Lista żołnierzy poległych podczas I wojny światowej i pochowanych na cmentarzu wojennym w Rozwadowie – Stalowej Woli

Poniższa lista powstała w wyniku badań przeprowadzonych w archiwach państwowych w Krakowie, Przemyślu, Sandomierzu, Wiedniu i Pradze. Wykorzystano również urzędowe „Listy Strat” i „Wiadomości o rannych i chorych” z lat 1914-18, księgi parafialne z lat 1914-39, nekrologi i informacje prasowe z lat 1914-39 oraz eksponaty  z Muzeum Regionalnego w Stalowej Woli. Dane poległych podano w następującej kolejności: nazwisko, imię, stopień wojskowy, jednostka wojskowa, rok, miejsce urodzenia, powiat, kraina geograficzna, data śmierci, numer grobu – jeśli są znane, w przypadku braku danych zaznaczono „(?)”. Osoby pogrzebane w latach 1914-18, przy których jako numer grobu wskazano „(?)”, zostały pochowane jako NN. i tak żołnierze armii: austro-węgierskiej spoczęli w mogiłach nr 2, 3, 5, 44-52, 57-64, 135, 136, 152, 163, 168-173, 178, 217-220, 225, 231, 232, 234-240, 267, 283-284, 338-345, a rosyjskiej w mogiłach nr 17-20, 22-24, 72-74, 76, 77, 82, 83, 85, 101-103, 138, 140-150, 179-181, 184, 189-198, 200-202, 204-205, 242, 259-264, 269-281, 287, 289-291, 293, 294, 336, 345-353 Co najmniej 50 zwłok żołnierzy przeniesiono tu z likwidowanych w okresie 1926-34 cmentarzy wojennych w okolicy, lub znajdowanych nadal w latach 1918-39 prowizorycznych pochówków.

1. Ackerer Peter Josef, Jg. TKJ 4, *1892, Thurn, Lienz, Tyrol, + 1.11.1914, gr. 281
2. Adzimovič Divko, Inft., IR 86, *(?), Baranyamegye, Węgry, + 12.07.1915, gr. 96
3. Albrecht Ettore, ObJg. Kdtt. Asp, TKJ 4, * 1892, Trient, Tyrol, + 31.10.1914, gr. 281
4. Albrecht Martin, Res. Jg., TKJ 4, *1889, Naturno, Trient, Tyrol, + 2.11.1914, gr. 281
5. Aleksiewicz Paweł, riadowoj, 29 pp, * (?) Rosja, + 20.05.1915, gr. 75
6. Alimonto Vigilio, Res. Jg., TKJ 4, *1881, Borzago, Tione, Tyrol, + 27.10.1914, gr. 281
7. Amon v. Gestrin Ludwig, Oblt.  DR 3, *01.05.1889, Bruneck, Tyrol, + 17.08.1914, gr. 144/a
8. Anderle Jaroslav, Inft., LIR 30, * 1894, Lhota Uretička, Czechy, + 14.07.1915 gr. 118
9. Andersag Josef, ER Jg., TKJ 4, * 1890, Ulten, Meran, Tyrol, + 1.11.1914, gr. 281
10. Artymienko T. Nikołaj, untier-oficjer, 180 pp, *(?) Rosja, +1914/5, przen. 1926 z Jastkowic
11. Ataman Mikołaj, Inft. LIR 33, *1892, Wola Zadrewacka, Galicja, + 22.06.1916, gr. 304
12. Auer Franz, Lst.Jg., TKJ 4, *1879, Pitzthal, Imst, Tyrol, + 31.10.1914, gr (?)
13. Avanzo Pietro, ER.Jg., TKJ 4, * 1893, Preve, Borgo, Tyrol, + 26.10.1914, gr. 281
14. Axmann Josef, Kan., FKR 1,* 1892, Kunin, Novy Jičin, Czechy, + 13.09.1914, gr. 56
15. Azatow Alexy, riadowoj, 182 pp, *(?) Rosja, + (?), gr. 144
16. Azzolini Alfonso, Jg., TKJ 3, * 1892, Lizzano, Roveretto, + 1.11.1914, gr. 283
17. Babraj Józef,  Inft., LIR 32, *(?) Królówka, Bochnia, Galicja, + październik 1914, gr. (?)
18. Bacsik Johann, Lst. Inft., IR 10, * 1878, Kissilles, Kaprowa, Węgry, + 5.07.1915, gr. (34)
19. Bachmann Anton, Res.Jg.Tit.Ptrf.,TKJ 4,*1888, Burs,Bludenz,Vorarlberg,+ 26.10.1914, gr. 281
20. Bachmann Johann, Res.Ptrf.TitUtJg, TKJ 4, *1887, Niederdorf, Bruneck,+ 1.11.1914, gr. (?)
21. Baczek Anton Isidor, Inft., LIR 31, * (?) Austro-Węgry, + 10.09.1914, gr. 105
22. Baja Józef, Inft., IR 13, * 1892, Jodłówka, Bochnia, Galicja, + 1.09.1914, gr. 1
23. Balog Janos, Inft., IR 89, *1883, Naylnerka, Bereg, Węgry, + 8.07.1915, gr. 14
24. Balosz (vel Balas) Hubacs , Inft. IR 10, * 1887, Kinilis, Węgry, + 11.07.1915, gr. 91
25. Bankowski Piotr, praporszczik, *(?) Rosja, + (?), gr. 21
26. Baraczow Iwan, riadowoj, 182 pp, *(?) Rosja, + 7.09.1914, gr. 229
27. Bard(t)mann Ludwik, RUOffz. I.Kl., LIR 17, *1882, Albigowa, Łańcut, + 9.10.1914, gr. 206
28. Bartmann Antoni, Inft., LIR 17, * 1886, Albigowa, Łańcut, + 28.10.1914, gr. 207
29. Barton  Jan, Inft., LIR 31, *(?), + 12.09.1914, gr. 56
30. Bartoszek Jan, RUOffz. I.Kl, LIR 17, * 1887, Pobitno, Rzeszów, + 9.10.1914, gr. 208
31. Battist(i)e Domenico Enrico, ER.Jg.TKJ 4, *1887, Monte Sover, Trient, +1.11.1914, gr. 281
32. Bauer Karl, Fähr./Lt idR., FJB 1, *1891, Neupest, Budapest, + 2.11.1914, gr. 5
33. Baumann Janos, Inft., IR 77, * 1880, Begaszentgyörgy, Węgry, + 7.07.1915, gr. 13
34. Baumann Anton, Res. UtJg., TKJ 4, *1886, Bludenz, Vorlarlberg, + 29.10.1914, gr. (?)
35. Bazak Josef, *(?) Austro-Węgry, + 19.09.1914, gr. 225
36. Bazzanella Ruggera Augustin, Jg., TKJ 3, *(?) Roncegno, Borgo,  + 1-3.11.1914, gr.(?)
37. Beer Heinrich, Wchtm., Tr.Div2, (?), + jesień 1914, gr. 256
38. Berei/h/ter Wendelin, Jg. TKJ 3, * 1891, Fluh, Bregenz, Vorarlberg, + 25.10.1914, gr. 285
39. Bergmann Johann, ER.Ptrf., TKJ 4, *1887, Niederdorf, Bruneck, Tyrol, +1-2.11.1914, gr.(?)
40. Bergmann Rudolf, Lt., Res. IR 218, (?) Niemcy, + 27.06.1915, gr. 297
41. Bernardi Giuseppe, ER. Jg., TKJ 4, 1891, Trient, Tyrol, + 1-2.11.1914, gr. 281
42. Bęben Jan, Inft., LIR 17, * (?) Galicja, + 19-21.10.1914, gr. (?)
43. Biasiol(l)i Vigilio, Res. Jg., TKJ 4, * 1886, Trient, Tyrol Płd., + 1.11.1914, gr. 281
44. Bichler Josef, Res. Jg., TKJ 4, *1881, St. Leonhard, Meran, Tyrol, 20.10.1914, gr. 281
45. Bidnyj Jurko, Inft., LIR 34, * (?) Galicja, + 25.10.1914, gr. 165
46. Bieda Bartłomiej, E.R. Inft., IR 13, * 1890, Cholerzyn, Kraków, + 7.09.1914, gr. 55
47. Biernat Aleksander, Inft., IR 100, * 1890, Niepołomice, Bochnia, + 12.09.1914, gr. (?)
48. Bisesti Ernesto Albino, Lst. Jg., TKJ 4, *1880, Aldeno, Rovereto,  + 1.11.1914, gr. (?)
49. Blazek Karel, Ldst. Inft., LstIR 28, * (?) Pisek, Czechy, + 3.09.1914, gr. 54
50. Bleida Josef, Inft., LIR 33, * (?) Galicja, + 17.10.1914, gr. 257
51. Bollwagen Johann, Zgsf., LFHD 45, * (?), + październik 1914, gr. 187
52. Bonelli Giovanni Battista, Jg. TKJ 4, * 1890, Cavalese, Tyrol, + 28.10.1914, gr. (?)
53. Bomatti Amadeo, Jg., TKJ 4, * 1893, Borgo, Tyrol, + 26.10.1914, gr. 281
54. Boros Koloman, Oblt., 7 PB, * 1881, Temes, Temesvar, Węgry, + 16.10.1914, gr. 166
55. Borroi Giuseppe, Jg., TKJ 3 Pion. Abt., * 1891, Rica, Riva, Tyrol, + 1.11.1914, gr. 283
56. Bortolamedi Lino, ER. Jg., TKJ 3, * 1893, Roncogno, Trient, + 01.11.1914, gr. 283
57. Bosetti Luigi, Jg., TKJ 3, *1881, S. Lorenzo, Tione, + 30.10.1914, gr. (?)
58. Botte Anton Ludwig, Hptm., LIR 17, *1881, Nimes Leipa, Czechy, + 9.10.1914, gr. 299
59. Bożek Władysław, ER. Inft., LIR 17, *1886, Łopuszka, Przeworsk, + 9.10.1914, gr. 225
60. Brzańka Władysław, ER. Inft., IR 56, *1889, Jaroszowice, Wadowice, + 13.09.1914, gr. 56
61. Brelitz (vel Brelicz) Leonard, Kdtt., IR 77, * 1885, Seret, Bukowina, + 11.07.1915, gr. (?)
62. Brosch Josef, Inft. Tit. Gefr., IR 1, * (?) Austro-Węgry, + październik 1914, gr. 267
63. Brunner Josef, ER. Jg., TKJ 4, * 1888, Feldthurns, Bozen, Tyrol, + 7.11.1914, gr. (?)
64. Brzozowski Ludwik, woźnica cyw., *(?) Łowicz, gub. Warszawska, + 13.03.1915, gr.(?)
65. Bubak Josef, Inft., LIR 30, 1894, Veska, Pradowitz, Czechy, + 9.07.1915, gr. 69
66. Byczko Grzegorz, ER Inft., LIR 17, *(?) Galicja, + 19-21.10.1914, gr. (?)
67. Cainelli Constantino Bonfiblio, Lst.Jg.,TKJ 4,*1880,Sopramonte, Trient,+1.11.1914, gr. 281
68. Calovi Johann, Jg., TKJ 3, * 1891, Mezzocorona, Mezzolombardo, + 1.11.1914, gr.(?)
69. Canelli Emanuel, Jg. TKJ (?), *(?), + październik/listopad 1914, gr. 223
70. Carotta Albino, Jg., TKJ 3, * 1892, Pedemonte, Borgo, + 24.10.1914, gr. (?)
71. Carotta Giovanni, Jg., TKJ 4, * 1893, Pedemonte, Borgo, + 2.11.1914, gr (?)
72. Casagranda Giovanni, Jg., TKJ 3, *(?) Tyrol Płd., + 1 – 2.11.1914, gr. (?)
73. Celechovsky Metod, ER.Inft., IR 3, *1882, Majetin, Olmunc, Morawy, +13.09.1914, gr. 247
74. Cerey Marto, Inft., IR 62, *1889, Magyarsovalo, Węgry, + 4.08.1915, gr. (?)
75. Cerpaz Pietro, Jg., TKJ 4, *(?) Cole St. Lucia, Ampezzo, + 1.11.1914, gr.(?)
76. Chemelli Alfredo, Res.Ptrf., TKJ 4, * 1891, Lassino, Trient, + 2.11.1914, gr. 281
77. Chemelli Luigi, Res.Ptrf.Tit.UtJg., TKJ 4, * 1886, Calvalino, + 26.10.1914, gr. (?)
78. Chiechi Alberto, ER.Jg., TKJ 4, *1889, Pademonte, Borgo, + 1.11.1914, gr. (?)
79. Chiste Basilio, Jg. TKJ 4, * 1888, Lassino, Trient, + 1.11.1914, gr. (?)
80. Chmiel Józef, Gefr., IR 40, * 1894, Borek Mł. Ropczyce, + 4.07.1915, gr. 35
81. Chovančik František, Inft., LIR 13, * 1886, Vsentin, Morawy, + wrzesień 1914, gr. (?)
82. Compostella Filippo TKJ 4 Jg., * 1891, Mortaso, Tione, + 31.10.1914, gr. (?)
83. Corazza Giuseppe, Jg., TKJ 4, * 1893, Brez, Cles, + 1.11.1914, gr. (?)
84. Costa Giuseppe, Jg., TKJ 4, * 1891, San Gorgo, Borgo, + 1.11.1914, gr. 281
85. Costazza Giuseppe, ER.Jg., TKJ 4, *1888, Pozza, Cavalese, + 1.11.1914, gr. (?)
86. Curzydło Jan, Sch., Reit.Sch.Div.4, *1883, Słuczań Grn., Wadowice, +29.08.1914, gr. 7
87. Cyrek Jan, Inft., LIR 17, * (?) Galicja, + 19-21.10.1914, gr. (?)
88. Czimer (vel Csiner ) Johann, Gfrt., IR 60 Arb.Abt., *(?), + 30.07.1915, gr. 95
89. Czapkowies Josef, Inft.,IR 90,*1881 Nagyszombat,Bratysława,Słowacja,+7.07.1915, gr. 10
90. Czystrohov Paweł, riadowoj,182 pp, *(?) Rosja, +1914/5, przen. w 1926 z Jastkowic
91. Dagn Albert Josef, Wf.Meist.III Kl.,TKJ 4,*1891, Waidring,Kitzbühel, + 1.11.1914, gr. 281
92. Dagu Josef, Jg, TKJ (?), *(?) Austro-Węgry, + paźdz./listop. 1914, gr. 223
93. Danek Augustin, Korp., IR 3, *1886, Teschnovitz, Kromeřiž Morawy, + 17.09.1914, gr. 249
94. Danek Frantisek, ER Inft., IR 3, *1882, Brno Kralovo Pole, Morawy, + 27.09.1914, gr. 248
95. Daniłow Stefan, riadowoj, 18 pp, * (?) Rosja, + 2.05.1915, gr. 29
96. Debertolis Lortalo, Jg., TKJ 4, *1893, Tarmaqua, Primiero, + 1.11.1914, gr. (?)
97. Defranzeschi Josef Johann, Res. Zgsf., TKJ 4, *1886, Leifero, Bozen, + 1.11.1914, gr.(?)
98. Dejaco Giuseppe, Res. Jg. TKJ 4, * 1888, Welschellen, Bruneck, + 28.10.1914, gr. (?)
99. Dellagiacoma Giuseppe, Stb.ObJg., TKJ 4, *1885, Predazzo, Cavalese, + 1.11.1914, gr. 281
100. Deluga Nicolo, Jg., TKJ 3, *1881, Sarnonico, Cles, Tyrol Płd., + 25.10.1914, gr. (?)
101. De(a)mian Alexander, Inft., IR 62, *1882, Nyarad Galfalva, Węgry, +30.07.1915, gr.129
102. Dicz Janos, Honv., HIR 32, *1896, Labfalva Szolnok, Wegry, + 30.08.1916, gr. 320
103. Dingelfelder Margilov, Inft., Ers. Bau Kp.1, *(?) Austro-Węgry, + 1.08.1915, gr. 157
104. Drahos Pál, Honv., HIR 15, *1879, Jablonec, + 13.08.1915, gr. 109
105. Draschl Johann, Res.UtJg.Tit.Zgsf., TKJ 4, *1885, Kartitsch, Lienz, + 1.11.1914, gr. 281
106. Drechs(l)er Albert, Jg., TKJ 4,*1890, Mittelberg, Bergenz, Vorarlberg, + 1.11.1914, gr. 281
107. Dudek Jan, Zgsf., LIR 34, *(?)Galicja, + 12.10.1914, gr. 177
108. Dutka Grzegorz, Jg., FJB 13, *1887, Ćwiłowa, Kałusz, + 9.11.1914, gr. (?)
109. Dyl Paweł, ER.Inft., LIR 17, *(?) Galicja, + 19-21.10.1914, gr. (?)
110. Dziadusz Jan, ER.Inft., LIR 17, *(?) Galicja, + 20.10.1914, gr. 267
111. Eberharter Johann, Res.Jg., TKJ 3, *1884, Aschau, Schwaz, Tyrol, + 28.10.1914, gr. (?)
112. Eberl Josef, Res.Zgsf.Tit.ObJg., TKJ 4, *1884, Jechberg, Kitzbühel, +27.10.1914, gr. 281
113. Ebersberger Peter, Res.UtJg., TKJ 3, *1881, Kohsen, Kitzbühel, Tyrol, + 1.11.1914, gr. 283
114. Eccher Felice, ER.Jg., TKJ 4, * 1888, Novaletto, Borgo, Tyrol, + 1.11.1914, gr. 281
115. Eder Stefan, Jg., TKJ 3, * 1891, Schwend, Kitzbühel, Tyrol, + 24.10.1914, gr. (?)
116. Empl Franz, Zgsf., TKJ 4, *1888, Sterzing, Brixen, Tyrol, + 25.10.1914, gr. 281
117. Erber Anton, Inft., IR 49, *1887, Waason, + 6.09.1914, gr. 54
118. Exenberger Michael, Res.Vorm.,TKJ 4, *1883, Unterangerberg Kufstein, +28.10.1914, gr. 4
119. Federle Rudolf, Fähr. idR., FJB 1, * 1870, Kaden, + 2.11.1914, gr. 5
120. Federspiel Josef Augustin, ER.Jg., TKJ 4, *1890, Nauders, Landeck, + 1.11.1914, gr.(?)
121. Fedorov Iwan, Lst.Sch., LdschR II/IR77, *1887, Hołowiecko, Galicja, +24.01.1917, gr. 330
122. Fehr Alfons, Jg., TKJ 3, * (?) Austro-Węgry, + 28.10.1914, gr. (?)
123. Fek(vel Fik) Ludwig, Inft., LIR 30, *(?) Austro Węgry, + 11.09.1914, gr.104
124. Fickl Josef, Postamtsdiener, Fldpstamt 93, * 1876, Kroneuburg, + po 12.09.1914, gr (?)
125. Filar Franciszek, Korp., IR 45, *(?) Krościenko Wyż. Krosno,  + 11.07.1915, gr. 92
126. Filpe(o) Josef, Kan., LFKD 46, * (?) Austro-Węgry, + pocz. września 1914, gr. (?)
127. Foldi Sandor, Inft. *(?) Austro-Węgry, + wrz./paźdz. 1914, gr. 185
128. Fontanella Ludwig, Jg., TKJ 4, *1893, Wengen, Bruneck, Tyrol, + 1.11.1914, gr. 281
129. Forman František, Kdtt idR., IR 93, *1890, Jaromiežice, Morawy, + 16.09.1914, gr. (?)
130. Franceschini Abramo, ER. Jg., TKJ 4, *1892, Povo, Trient, + 3.11.1914, gr.(?)
131. Frank Johann, Oblt., TKJ 4, * 1886, Meran, + 1.11.1914, gr. (?)
132. Frapporti Giovani, ER.Jg., TKJ 3, *1888, Sacco, Rovereto, + 26.10.1914, gr. 209
133. Fravezzi Francesco, Jg., TKJ 3, *(?) Tyrol Płd., + 25.10.1914, gr. (?)
134. Frei Michael Josef, Res.Ptrf.Tit.Zgsf.,TKJ 3, *1883, Innsbruck, Tyrol, +29.10.1914, gr. 283
135. Frei Peter, Lst.Inft., IR 44, * 1865, Szent Laszlo, Węgry, + 28.04.1916, gr. 303
136. Frenk Franz, Uoffz., IR nr 159, * 1880, Borkin, Prusy, + 21.07.1915, gr. 123
137. Frimel Josef, Fähr. idR., TKJ 3,  *1891, Rechenberg, Czechy, +31.10.1914, gr. 298 a
138. Frisanco Faustino, Res.Jg., TKJ 4, * 1881, Pergine, + 1.11.1914, gr. (?)
139. Frischmann Johann, Jg., TKJ 3, * 1892, Sellrain, Innsbruck, + 2.11.1914, gr. (?)
140. Frola Jan, Inft., IR 3, *1890, Hradisch, Sonka, Morawy, + 13.09.1914, gr. (?), gr. 247
141. Fucter Johann, *(?) Austro-Węgry, + 30.08.1914, gr. (?)
142. Furlani Urbano, Jg., TKJ 3, *(?)Villagano, Trient, +23/24.10.1914, gr. (?)
143. Fusseneger Anton Franz, Lst.Jg., TKJ 1, *1880, Dornbirn, +28.10.1914, gr. (?)
144. Gaiser Johann, Res.Jg., TKJ 4, *1883, Perdonig, Eppan, Bozen, +1.11.1914, gr. (?)
145. Gajewski Emil, Vorm., LFKR 45, *(?)Kopyczynce, Borysław, +17.10.1914, gr. 98
146. Galba Jan, Inft., LIR17, *(?) Galicja, + 19.10.1914, gr. 267
147. Gallovies Janos, Honv., HIR 9, *1892, Karotnok, Węgry, + 6.11.1914, gr. (?)
148. Gänsbacher Florian, Res.Jg.,TKJ 3,*(?) Sarntal, Bozen, Tyrol, + 1.10.1914, gr. 213
149. Gastl Anton, ER.Jg., TKJ 4, *1890, Hopfgarten, Kitzbühel, Tyrol, +1.11.1914, gr. 281
150. Gastl Johann, ER.Jg., TKJ 4, * 1887, Jerzens, Imst, Tyrol, + 1.11.1914, gr. (?)
151. Gazzoli Pietro, Jg., TKJ 4, *1888, Ramazzollo, Riva, + 26.10.1914, gr. 281
152. Geisler Adolf, Res.Jg., TKJ 4, * 1888, Ried, Schwaz, + 1.11.1914, gr. (?)
153. Gergacz Jan, Kan., FKR 14, *(?) Galicja, + 11.09.1914, gr. 105
154. Gesk Viter, Honv., HIR 19, *(?) Węgry, + (?), gr. 292
155. Gembal Władysław, Res.Kan., LFKD 46, * 1889, Stoszów, Bielsko, +28.08.1914, gr. (?)
156. Gierka Wiktor, Inft., IR 56, *(?) Galicja, + 8.09.1914, gr. 55
157. Giesel Leopold, Inft., LIR 13, *(?) Austro-Węgry, +2.09.1914, gr. (?)
158. Gihther Richard, Jg., TKJ 3, *1890, Vorderhornbach, Reutte, Tyrol, +19.11.1914, gr. (?)
159. Giordani Giordano, UtJg., TKJ 4, * (?) Tyrol Płd., + 30.10.1914, gr.15
160. Giovannini Giulio Pilmio, Jg., TKJ 4, *1891,  Flaoon, Cles, Tyrol, +30.10.1914, gr. 281
161. Golba Jan, ER.Inft., LIR 17, *1884, Radomyśl, Mielec, Galicja, +14.10.1914, gr. 302
162. Götze Adalbert, Jg.,RJäg.Baon 19, *1870, Schloss Vippach, Niemcy, + 24.06.1915, gr. 139
163. Gregori Giovanni, Jg., TKJ 4, * 1884, Magras, Cles, Tyrol, +1.11.1914, gr. (?)
164. Greiter Franz Josef, Jg., TKJ 4, * 1892, Serfans, Landeck, Tyrol, +30.10.1914, gr. 281
165. Greszczak (vel Greszak) Józef, Inft., LIR 32, *(?) Galicja, +13.09.1914, gr. 56
166. Grossgesteiger Josef, ER. Jg. TKJ 4, *1889, Luttach, Bruneck, +29.10.1914, gr. (?)
167. Gruber Johann, Res.Zgsf., TKJ 3, *1881, Mayerhoffen, Schwatz, + 31.10.1914, gr. (?)
168. Grünsteindel Anton, Gfrt., IR 49, * (?) Grn. Austria, + 9.08.1915, gr. 110
169. Gruszczyński Franz Otto, Musk., IR Nr 77, *1893, Szczecin, Niemcy, +2.09.1915, gr. 159
170. Gschwander Franz, Inft.,IR 49, *1887, Niederndorf, Freistadt, Grn. Austria, +11.09.1914, gr. 104
171. Guffler Alois, Jg., TKJ 3, * 1892, Schenna, Meran, + 1.11.1914, gr. (?)
172. Gybrowski Michaly, Sapp., SB (?), *(?), Galicja, + 30.07.1915, gr. 288
173. Haisler N(?), Inft., IR 59,  *(?) Salzburg, + 11.11.1914, gr. (?)
174. Haluszczak Michał, San.Sold.,San.Abt.14,*1868, Wołocynice, Stanisławów,+ 27.10.1916, gr. 327
175. Hamner Andreas, Honv., HIR 24, * 1872, Nagy Küküllo, Węgry, + 12.09.1916, gr. 323
176. Hampf Johann, Inft., IR 93, *(?), Austro-Węgry, + 12. 09.1914, gr. 56
177. Harbrich Gustav, Inft., LIR 9, * (?) Austro-Węgry, + 13.08.1915, gr.108
178. Harmet Franz, Inft., LIR 13, *(?) Austro-Węgry, + 12.09.1914, gr. 56
179. Haselwanter Heinrich, Jg., TKJ 3, *1890, Sellrain, Innsbruck, Tyrol, +30.10.1914, gr. 283
180. Haselwanter Josef, Jg., TKJ 3, * 1886, Aldrans, Innsbruck, + 27.10.1914, gr. 283
181. Hauser Peter, Inft., IR 7, *(?), Austro-Węgry, + 9.10.1914, gr. 164
182. Hauser Sebastian, Jg., TKJ 4, * 1893, Gais, Bruneck, Tyrol, + 2.11.1914, gr. (?)
183. Hämmerle Franz, Jg., TKJ 3, *(?) Tyrol, + 30.10.1914, gr. (?)
184. Härting Johann, UtJg., TKJ 3, *1881, Telfs, Innsbruck, +26.10.1914, gr. (?)
185. Häusle Gottlieb, Jg.,TKJ 4, *1885, Koblach, Feldkirch, Tyrol, +30.10.1914, gr. (?)
186. Hechenblaikner Josef, UtJg., TKJ 1, *1890, Brixlegg,  Kufstein, Tyrol, + 11.11.1914, gr. (?)
187. Hefel Konrad, Tit.UtJg., TKJ 3, *1882, Dornbirn, Feldkirch, Voralberg, +1.11.1914, gr. 281
188. Heider Wilhelm, Inft., IR 1, *(?) Austro-Węgry, + 2.09.1914, gr.1
189. Helpersdorfer Johann, Inft., IR 49, *1882, St. Michael, Amstetten, + 12.09.1914, gr. 53
190. Hellweger Josef, Jg.,TKJ 3, *1890, Reischach, Bruneck, Tyrol, +29.10.1914, gr. (?)
191. Hesky Oskar, Hptm., TKJ 3, *(?) Austro-Węgry, + 02.11.1914, gr. (?)
192. Hilber Peter, EF. Tit.Ptrf., TKJ 3, *1892, Bruneck, Pfalzen, Tyrol, + 31.10.1914, gr. (?)
193. Himmelbach Paul, Inft., Bau Kp.1, *(?) Austro-Węgry, + 31.08.1915, gr.156
194. Hitsch Rudolf, Inft., LIR 15, *(?) Austro-Węgry, + 13.09.1914, gr. 104
195. Hobor Josef, Honv., HIR 20, *(?), Węgry, + 9.09.1914, gr. 55
196. Hofer Blasius, ER.Jg.,TKJ 4, *1890, Pfitsch, Brixen, + 2.11.1914, gr. (?)
197. Hoffmann Stefan, Inft., IR 90, *1882, Küllöd, Zombori Bacs, Węgry, + 4.07.1915, gr. 41
198. Hofmann Matias, Lst.Inft., LstIR 2, *(?) Tyrol, + 13.09.1914, gr. 56
199. Hohenegger Josef, Lst.Ptrf.Tit.UtJg., TKJ 4,*1879, Hattnig, Innsbruck,+26.10.1914, gr. 281
200. Holzer Franz, Jg., TKJ 4, *1893, Kematen, Bruneck, Tyrol, + 1.11.1914, gr. (?)
201 .Holzmann Alois, ER. Jg., TKJ 4, *1892, Stilfes, Brixen, Tyrol, +1.11.1914, gr. 5
202. Hopaczyło Roman, Gfrt., IR 89, *(?) Galicja, + 4.07.1915, gr. 93
203. Hosama Michael, Honv., HIR 15, *1888, Topolcany,  Słowacja, +26.07.1915, gr. 126
204. Hosp Johann, Jg., TKJ 4, *1889, Berwang, Reutte, Tyrol, + 1.11.1914, gr. (?)
205. Hörtnagel Josef , Jg., TKJ 4, *1888, Steinach, Innsbruck, + 1.11.1914, gr. (?)
206. Hoybl Hugo, Gfrt., IR 54, *1888, Kostelec, Prostejov, Morawy, + wrzesień 1914, gr. (?)
207. Hubac Balas, Inft., IR 10, *1887, Barsmede, Węgry, + 11.07.1915, gr. (?)
208. Huber Anton, dr, Lt. idR, TKJ 4,*1884, Kitzbühel, Jochberg, Tyrol, + 1.11.1914, gr. (?)
209. Huber Hermann, Kan., FHR 14, *(?) Tyrol, + 30.10.1914, gr. 233
210. Hüber Stefan, Jg., TKJ 4, *1893, St. Georgen, Bruneck, + 2.11.1914, gr. (?)
211. Huk Iwan, riadowoj, pp(?), *(?) Rosja, +7.06.1915, gr. 84
212. Hryhorewyj Wasilij, riadowoj, 184 pp, *(?), Rosja, +1914/15, przen. w 1926 z Jastkowic
213. Ilczyszyn Iwan, Lst.Inft.,IR80/BhSichAbt.27,*1868, Błotnia, Przemyślany, +16.10.1916, gr. 326
214. Illes Baliut, Gfrt.,HIR 20, *1895, Hegymagos, Zalak, Węgry, + 9.07.1916, gr. 306
215. Isyr Ivan, riadowoj – Kgfg., 498 pp, *(?) Rosja, + 26.06.1916, gr. 305
216. Ivan Stefan, Res.Jg., FJB 19, *1883, Malaczka, Pozsony, Słowacja, +11.10.1914, gr.182
217. Imczenko Iwan, riadowoj, 182 pp, *(?) Rosja, + 1914/5, gr. 144
218. Iwanow Jakob, riadowoj, 29 pp, *(?) Rosja, + 20.05.1915, gr. 75
219. Iwanyszyn Demeter, riadowoj, 13 pp posp. rusz., *(?) Rosja, + 1914/1915, gr. 265
220. Jachelini  Pietro, Jg. TKJ  3, *1889, Rabbi, Cles, Tyrol Płd.+28.10.1914, gr. 224
221. Jakober Johann Georg, Lst.Jg.Tit.Ptrf., TKJ 4,*1879, Kirchbichl, Schwoich, +28.10.1914, gr. 281
222. Jakober Johann, Jg., TKJ 4, *(?) Kitzbüchel, Kössen, Tyrol, + 27.10-03.11.1914, gr. (?)
223. Jakubas Jan, Zgsf., LIR 17, *1890, Rożniały, Mielec, Galicja, +9.10.1914, gr. 206
224. Janoscev Dušan, Inft., IR 77, *1878, Tarontai, Węgry, +7.07.1915, gr.11
225. Janowski Aleksiewicz Alexi, sztabs-kapitan, 20 pp, *(?) Rosja, +7.05.1915, gr. 30
226. Jaresenko Hryhoryj, riadowoj, 20 pp, *(?) Rosja, +1914/5, przen. w 1926 z Jastkowic
227. Jäger Rudolf, Jg., TKJ 3, * 1888, Bichlbach, Reutte, + 25.10.1914, gr. (?)
228. Jellinek Adolf, Jg. TKJ 4, *1893, Winkelsdorf, M. Schönberg, Schwatz, +2.11.1914, gr. (?)
229. Jeremczyk Clementin Djemedov, riadowoj,19 pp,*(?) gub.wileńska,Rosja,+ 8.06.1915, gr. 80
230. Jessacher Sebastian, Res.UtJg.,TKJ 4,*1884, Brixen(im Thale),Kitzbühel,+1.11.1914, gr. 281
231. Jeszenis Peter, Inft., (?), *(?) Austro-Węgry, + przed 15.09.1914, gr.(?)
232. Ježek Josef, Inft., IR 38, *(?) Czechy, + 13.09.1914, gr. 56
233. Jiczenko Ivan, riadowoj, (?), *(?) Rosja, + 1914/15, gr. 144
234. Joksch Andžej, Inft., IR 991893, Popice,  Hustopece,  Morawy, +10.08.1916, gr. 314
235. Jonas(z)ek Kazimierz, Korp., LIR 32, *(?), Nowy Sącz, Galicja, +3.09.1914, gr. 1
236. Juřic Antonin, Pion., PB 9, *1884, Noniechov, Hradiste, Czechy, +2.09.1914, gr (?)
237. Kachluk Leontin, Inft.,IR 30,*1896, Michalcze,Czerniowce,Bukowina,+25.11.1916, gr. 329
238. Kaler Josef, ER.Jg, TKJ 4, * 1893, Assling, Lienz, +1.11.1914, gr. (?)
239. Kalistrat Grodi, Inft., LIR 33, *(?) Austro-Węgry, + 1914/15, gr. 15
240. Kandlbinder Franz, Gfrt., IR 14, *1891, Schwarzenberg, Lienz + 24.07.1915, gr. 124
241. Kania Leopold, Gfrt., IR 54, *1891, Spalov, Hranice, Morawy, + 23.08.1914, gr. (?)
242. Kappeler Albert Konrad, Jg., TKJ 31893, Häselgehr, Reutte, Tyrol, +31.10.1914, gr.(?)
243. Karcianow Wasyl, riadowoj, 130 pp, *(?) Rosja, +1914/15, gr. 25
244. Kasperer Johann, ER.Jg., TKJ 4, *1889, Kitzbühel, Tyrol, + 24.10.1914, gr. 281
245. Kasza Władysław, Inft., IR 40, *1895, Kolbuszowa, Galicja, +10.07.1915, gr. 71
246. Katanič Nikola, Krgfgn., (?), *1889, Banja, Serbia, +10.03.1916, gr. (?)
247. Kataniewski Nikolaus, Inft., IR 3, *(?) Austro-Węgry, +26.02.1916, gr. 6
248. Kelderer Alois, ER.Jg., TKJ 4, *1890 Villanders, Bozen, Tyrol, +1.11.1914, gr. 281
249. Kerczen Iwan, riadowoj, 162 pp, *(?) Rosja, +1914/15, gr. 25
250. Kerekes Paul, EF.Tit.Ptrf., TJK 3, *1891, Budapest, +31.10.1914, gr. (?)
251. Kerle Josef, Lst.Zgsf., TKJ 3, *1879, Weissenbach a/Lech, Reutte, Tyrol, +1.11.1914, gr.(?)
252. Kerper Stefan, Lst.Inft., IR 90, * 1878, Bakony, Węgry, + 7.07.1915, gr. 94
253. Kędziawa Jan, Inft., LIR 17(?), *(?) Galicja, + 24.10.1914, gr. 284
254. Kis I. Josef, Kan., FKR 13, *(?) Austro-Węgry, + 10.09.1914, gr. 105
255. Kis Josef, Pion., PB 17, *(?) Austro-Węgry, +17.10.1914, gr. 253
256. Kiss Stefan, Fahrkan., FHR 14, *1883,(?), Węgry, +10.10.1914, gr. 174
257. Kisza Johann, Lst.Inft., Lst. IR 31, *1873, Kumerul, + 01.09.1915, gr. 161
258. Klaszka Alois, Inft., (?), *(?) Austro-Węgry, + 10.09.1914, gr. 105
259. Klederer Alois, ER.Jg., TKJ 4, *1890, Villanders, Bozen, Tyrol, +1.11.1914, gr. 281
260. Klein Stefan, Lt idR, TKJ 3,*1886, Bács-Bodrog,  Węgry, + 2.11.1914, gr.(?)
261. Klettenhammer  Johann, Jg., TKJ 4, * 1891, Toblach, + 30.10.1914, gr. (?)
262. Klimienkov Kuźma, unteroficjer, 180 pp, *(?) Rosja, +1914/5, przen. 1926 z Jastkowic
263. Köb Martin, Jg., TKJ 3, * 1890, Dornbirn, Feldkirch, + 25.10.1914, gr. (?)
264. Kofler Peter, Jg.,TKJ 4, *1893, Obertilliach, Lienz, +1.11.1914, gr. (?)
265. Köhrer Adolf, Inft., IR 49, *1881, Kühring, Born, +11.09.1914, gr. 53
266. Köllemann Florian, ER.Jg., TKJ 4, *1889, Matsch, Schlaunders, Tyrol, +1.11.1914, gr. (?)
267. Kopaczyło Roman, Gfrt., IR 89, *(?) Austro-Węgry, + 9.07.1915, gr. 93
268. Kopecki Josef, Inft., LIR 30, *1891, Neznašov, Dvur Kralove, Czechy, + 4.07.1915, gr. 42
269. Kopta(o) Tomasz, Inft., IR 13, (?) Galicja, + 6.09.1914, gr. 54
270. Kordiaga Piotr, Lst. Inft., LIR 34, (?),  + październik 1914,  gr. (?)
271. Kornelle Emanuel, (?), + 1914/15, gr. 223
272. Kos(z)ak Josef, Inft., LIR 13, *(?) Austro-Węgry, + 10.09.1914, gr. 105
273. Kostyszyn Michał, Korp., LUR  3, *(?) Galicja, + 12.10.1914, gr. 176
274. Kowalski Adalbert, Inft., LIR 17, *(?) Galicja, + 22.10.1914, gr. 267
275. Koziel Karl, Inft., LIR 31, *(?) Austro-Węgry, +6.09.1914, gr. 54
276. Kozniak  N., Inft., LIR 17, *(?) Galicja, +październik 1914, gr. 187
277. Kreminkow Fedor, riadowoj, (?), *(?), Rosja, +1914/15, gr. 291
278. Kriegshaber Ferdinand (von), EF.Tit.Ptrf., TKJ 3, *1895, Innsbruck, +26.10.1914, gr. 222
279. Kriska Johann, Res.Inft., IR 3, *(?) Austro-Węgry, +13.09.1914, gr. 247
280. Kristofik Janos, Honv., HIR 15, *1883, Trenčin, Słowacja, + 4.08.1915, gr. 133
281. Kruckenhauser Josef, Res.UtJg., TKJ 4, *1891, Vomp, Kirchbichl, Tyrol, +1.11.1914, gr. 5
282. Krug Nikolaus, Jg., TKJ 4, * 1881, Scharnitz, Innsbruck, +1.11.1914, gr.(?)
283. Krusnia Alois (vel Krušnia), Inft., LIR  11, *1894, Praga, Czechy, +4.09.1915, gr. 160
284. Kubis Stanisław, 5 pp, (?), Gub. Wołyńska, Rosja, + 27.07.1915, gr. 127
285. Kubocha Jan, Zgsf., LIR 17, *(?)Galicja, +19-21.10.1914, gr. (?)
286. Kucera Franz, ER.Inft., IR 3, *1888, Damborio Gaya, Morawy, +19.09.1914, gr. 244
287. Kuchar Iwan, Inft., IR 55, *(?) Austro-Węgry, +4.08.1915, gr. 115
288. Kuczanow Terenak, riadowoj, (?). *(?) Rosja, + 26.05.1915, gr. 26
289. Kujma Adalbert, urz.wojsk., Korps. Mag. Nr 2, *(?)Austro-Węgry, +13.09.1914, gr. 104
290. Kunz Josef, Inft., LIR 8, *(?)Czechy, +27.07.1915, gr.128
291. Kuszczak Mark Prokop, riadowoj, 84 pp, *(?)Lazuljuzi, Kijów, Rosja, +24.05.1917, gr. 334
292. Kuzela Alois, Inft., IR 3, *(?)Uhersky Brod, Bojkovice, Morawy, +13.09.1914, gr. 247
293. Kuzijew Ihnatij, riadowoj, (?), *(?) Rosja, +1914/5,  przen. w 1926 z Jastkowic,
294. Kühlechner Alois, ER.Jg., TKJ 4, *1888, Kufstein, Tyrol, 1.11.1914, gr. 281
295. Kyr Frantisek, Lst.Inft.,Lst.Et.B 505,*1872, Kneždub,Hodonin,Morawy,+2.08.1915, gr. 111
296. Lacheta Richard, Kan., FstAR 2,*1879, Nove Sedlice, Opava, +13.09.1914, gr. 56
297. Laiminger Michael, Lst.Jg., TKJ 4, *1879, Hopfgarten, Kitzbüchel, + 3.11.1914, gr. (?)
298. Lang Johann, ER.Jg., TKJ 4, *1893, Virgen, Lienz, +1.11.1914, gr. (?)
299. Latawiec Jan(vel Latawicz),Lst.Inft.,Lst.Bez.Kdo.Trnb.,*(?)pow. Tarnobrzeg,+7.09.1914, gr.55
300. Lechner Maximilian, UtJg.Tit.Zgsf.,TJK 4,*1889, Mayrhofen, Schwatz, + 1.11.1914, gr. (?)
301. Lechtleitu(n)er Josef, Jg. TKJ 1, *(?) Tyrol, + 1.12.1914, gr. (?)
302. Leitgeb Engelbert, Jg., TKJ 3, *1888, Innsbruck, +31.10.1914, gr. (?)
303. Leitner Alois, Lst.Jg., TKJ 4, *1879, Redleithen, Vöcklabruck, +26.10.1914, gr.(?)
304. Leitner Peter, ER.Jg., TKJ 4, *1893, Egg/Stilfs, Brixen,+1.11.1914, gr. (?)
305. Lener Johann, Lst.Jg., TKJ 4, *1880, Terfens, Innsbruck,+1.11.1914, gr. (?)
306. Leolan Guirino, Jg., TKJ 4, * 1886, Grauno, Trient, Tyrol Płd., +9.11.1914
307. Lesiczka Jan, Inft., LIR 34, *1895 Jeżowe, Nisko, + 6.08.1916, gr. 308
308. Lesiuk Bazyli, Inft., IR 45, *(?) Galicja, + 13.11.1915, gr. 251
309. Leśnicki Jan, Jg., FJB 13, *(?)Kluszkowce, Nowy Targ, + przed 3.11.1914, 155
310. Letrari Adolf, Res.UtJg.,TKJ 4, *1888, Barchetto, Roveretto, Tyrol Płd, +1.11.1914, gr. 281
311. Levanoff Gregor Osip, riadowoj, 3 Kaukaski pp,*1891, Chulguma,Tyfilis, Rosja, +22.04.1917, gr. 333
312. Liskow M. P., riadowoj, 119 pp, *(?) Rosja, + 20.08.1915, gr. 107
313. Lizicki  Józef, Inft., LIR 16, *(?) Galicja, + 11.09.1914, gr. 2
314. Loigner Peter, ER. Jg., TKJ 4, *1887, Wildschönau, Kufstein, +1.11.1914, gr. (?)
315. Longhi Agostino, Jg., TKJ 4, * 1893, Podemonto, Borgo, Tyrol Płd., + 1.11.1914, gr. 281
316. Lorandi Archangelo, Jg., TKJ 3, *(?) Austro-Węgry, + 1.11.1914, gr. (?)
317. Loretz Josef, Lst.Jg., TKJ 4, *1880, Silbertal, Bludenz, +29.10.1914, gr. (?)
318. Lucca Albino, Jg., TKJ 4, *1893, Grigno, Borgo, +2.11.1914, gr. (?)
319. Lucasz Paweł, Inft., LIR 16, *(?) Galicja, + 10.09.1914, gr.105
320. Lutek  Jan, Res.Inft., LIR 17, *1884, Galicja, +9.10.1914, gr. 206
321. Lwowrycz Paweł Tomkow, riadowoj, 167 pp, *(?) Rosja, + 21.05.1915, gr. 81
322. Lesiuk (vel Łesiuk) Basil, Kan., LFKD 45, *(?) Galicja, + październik 1914, gr. 251
323. Łochynow Jewryn, riadowoj, 20 pp, Rosja, +1914/5,  przen.  1926 z Jastkowic
324. Łycz Iwan, riadowoj, 29 pp, *(?) Rosja, + 20.05.1915, gr. 75
325. Łysow Nikołaj, unter-oficjer, 180 pp, *(?) Rosja, +1914/15, przen. 1926 z Jastkowic
326. Łysyna Theodor, riadowoj, 167 pp, *(?) Rosja, +1914/15, gr. 25
327. Madura Karel, Inft., LIR 15, *1886, Lukmantl, Fryvaldov(Jesenik), +11.09.1914, gr. 104
328. Mahlknecht Georg, Res.Jg., TKJ 4, *1884, Völs, Bozen, Tyrol, +1.11.1914, gr. 281
329. Mair Alois, Res.Jg.,TKJ 4, *1882, Tschofs, Brixen, Tyrol, +26.10.1914, gr. 4
330. Mair Johann, Jg., TKJ 4, *1890, Issing, Tyrol, +1.11.1914, gr. (?)
331. Mair Johann, Jg., TKJ 4, *1893, St. Lorenzen, Bruneck, Tyrol, +30.10.1914, gr. (?)
332. Mair Matthias, Jg., TKJ 3, *1889, Marling, Tyrol, + 2.11.1914, gr.(?)
333. Majchrzuk N., riadowoj, 219 pp, *(?) Rosja, +26.06.1915, gr.137
334. Majerhofer Andreas, Chaufer, Det. Auto Kol. 42., *1875, Wiedeń, +24.07.1915, gr.125
335. Makarynko Nazar, riadowoj, 182 pp, *(?) Rosja, + 1914/15, gr. 148
336. Małek Adalbert, Inft., LIR 16, *(?) Galicja, + 11.09.1914, gr. 2
337. Malhowskow Jakob, riadowoj, (?), *(?) Rosja, + 1914/5, gr. 291
338. Malinka Franz, Inft.Tit.Gfrt.,IR 3,*1886, Sližany,Kromeřiž,Morawy,+19.09.1914, gr. 245
339. Maly Anton, Inft.,LIR 30, *1887, Opatovice, Pardubice, Czechy, + 4.07.1915, gr. 37
340. Mandl Viktor dr, Lt idR., TKJ 3, *1885, Weiz, Radegund, +1.11.1914, gr. 295
341. Mandl Alois, Inft., IR 49, *1885, Pyhra, St. Pölten, Dln. Austria, +12.09.1914, gr. 53
342. Mang Josef, Res.Jg., TKJ 4, *1880, Nassereith, Imst,Tyrol +31.10.1914, gr.(?)
343. Mara Giuseppe, Res.Jg.,TKJ 4, *1881, Bezzecca, Riva, + 29.10.1914, gr. (?)
344. Marandelli Emeronio, Res.Jg.,TKJ 4, *1882, Grigno, Borgo, +26.10.1914, gr.(?)
345. Marec Grzegorz, ER.Jg., LIR 34, *1881, Dobromyśl, Jaworów, Galicja, +15.10.1914, gr. 99
346. Marchumow Aleksandr, unteroficjer, 183 pp,*(?)Rosja, +1914/5, przen. 1926 z Jastkowic
347. Marin Giuseppe Michaele, Jg., TKJ 4, *1893, Mezzano, Primiero, +1.11.1914, gr. (?)
348. Markl Josef, Jg., TKJ 4, *1891, Assling, Schrottendorf, Lienz, +2.11.1914, gr. (?)
349. Markus Georg, Honv., HIR 32, *1880, Ermendszent, Węgry, + 11.08.1916, gr. 315
350. Marsilli Pilmio Antonio, Res.Jg.,TKJ 4, *1886, Trambileno, Roveretto, +1.11.1914, gr (?)
351. Marsoner Sebastian, ER.Jg., TKJ 4, *1889, Ulten, Meran, Tyrol, + 1.11.1914, gr. 281
352. Maruschka Max, Lst.Inft.,LIR 10,*1891, Liebenau, Reichenberg, Czechy, + 9.08.1916, gr. 312
353. Martinek Jan, Res.Inft., IR 3, *(?) Uhersky Brod, Luzna, Morawy, +15.09.1914, gr.247
354. Martinelli Leopoldo, ER.Jg., TKJ 4, *1888, Caldonazzo, Borgo, +1.11.1914, gr. (?)
355. Marto Cerep, Inft., IR 62, *(?) Austro-Węgry, + 4.08.1915, gr.116
356. Marusnik Karl, ER.Inft., IR 3, *1891, Uhersky Brod, Morawy, +13.10.1914, gr.  247
357. März Augustin, ER.Jg., TKJ 4, *1890, Lüsen, Brixen, +3.11.1914, gr. (?)
358. Massinger Johann, Lst.Jg., TKJ 4, *1878, Kufstein, Tyrol, +2.11.1914, gr. 281
359. Matkowskov(vel Malhowskow) Jakow, riadowoj, (?), *(?) Rosja, +1914/15,  gr. 291
360. Matraj Andrzej, Inft., IR 57, *(?) Galicja, +13.09.1914, gr. 56
361. Matys František, Inft., LIR 30, *1885, Lhota n/Kostelcem, Czechy, +7.07.1915, gr. 12
362. Mattersberger Sebastian, Jg., TKJ 4, *1893, Windisch-Matrei, Lienz, + 2.11.1914, gr. (?)
363. Mauracher Franz, Res.UtJg.Tit.Zgsf.,TKJ 4, *1889, Jenbach, Schwatz, Tyrol, +1.11.1914, gr. 281
364. Mautewicz Iwanovycz Sila, riadowoj, 5 pp, *1891, Jelobne, Nowogród Woł., Rosja, +10.09.1916, gr. 322 365.Mayr Leopold, ER.Jg, TKJ 4,*1883, Tyrol, +28.10.1914, gr. (?)
366. Meier Sebastian, Lst.Jg.,TKJ 4, *(?) Auer, Tyrol, + 28.10.1914, gr. (?)
367. Meissner Josef, Inft., LIR 15, *(?) Austro-Węgry, + 28.08.1914, gr. (?)
368. Mędlowski Jan, Lst.Inft., LIR 17, *1880, Galicja, + 12.10.1914, gr. 177
369. Messner Egidius, Jg., TKJ 4, *1893, Olang, Bruneck, +30.10.1914, gr. (?)
370. Miač Mijo(vel Milo), Inft., B-h.IR 4, *(?)Vizerole, Levico, Bośnia, + 2.08.1915, gr. 131
371. Michalka Emil, Res.Inft.,IR 1, *1889, St.Lublice,  Opava, Śląsk Ciesz., +15.09.1914, gr. 52
372. Mierzwa Stefan, Ul., LUR 3, *(?) Galicja, +12.10.1914, 177
373. Migdał Jan, ER.Jg., FJB 13* 1881, Braniec, Kraków, Galicja, + 26.10.1914, gr. 4
374. Migielek Wawrzyniec, Inft., IR 57, *(?) Galicja, + 4.09.1914, gr. 1
375. Mikler Paweł, Lst.Gfrt., LstIR 31/HBhn III Abt, *1883, Bielsko-Biała, +5.02.1917, gr. 331
376. Miksa Tadeusz Marian, ObJg., TKJ 4, *1891, Bochnia, +30.10.1914, gr. (?)
377. Mikulec Josef, Res.Inft.Tit.Gfrt., IR 3, *1887, Hradisch Kosik, +13.09.1914, gr. 247
378. Minimayer Josef, Lst.Inft., Lst.IR 2, *1876, Vöcklabrück, Roitham, +12.09.1914, gr. 53
379. Mitterer Franz Johann, Jg., TKJ 4, *1891, Assling, Schrottendorf, Lienz, +1.11.1914, gr.211
380. Moniłow Sergiej, riadowoj, (?), *(?) Rosja, + 1.09.1914, gr. 158
381. Mora Giuseppe, Jg., TKJ 4, *1881, Bezzecca, Riva, + 29.10.1914, gr. (?)
382. Morozow Paweł Ivanov, jefrejteroj, 182 pp, *(?) Rosja, +1914/5, przen. 1926 z Jastkowic
383. Moser Jakob, Jg.,TKJ 4, *(?) 1881, Alpach, Kufstein, +2.11.1914, gr. (?)
384. Moser Peter, Jg., TKJ 3, *1888, Stilfs, Schlanders, + 2.11.1914, gr. (?)
385. Moskal Adalbert, Korp.Tit.Zgsf., IR 45, *(?) Galicja, + przed 15.09.1914, gr. 183
386. Mi(o)skowit Milo, Lst.Inft., IR 90, * 1878, Baranya Megye, Węgry, +4.07.1915, gr. 38
387. Mosna Luigi, Kp.Horn., TKJ 3, *1888, Trient, Tyrol, +24.10.1914, gr. 210
388. Mrlina Johann, IR 3, Inft. Tit. Zugsf. *1890, Val. Mezeriči, Morawy, +13.09.1914, gr. 247
389. Muglach Karl, Res.Jg.,TKJ 4, *1888, Rietz, Imst, Tyrol, + 1.11.1914, gr. (?)
390. Müller Stefan, Inft., IR 9, *1896, Wiedeń, + 11.07.1915, gr. 88
391. Mussi Ferdinando, Res.Jg., TKJ 4, *1889, Roncone, Tione, + 1.11.1914, gr. 5
392. Musk Sandor, (?), *(?) Austro-Węgry, + 22.06.1915, gr. 268
393. Mutschlechner Josef, Res.Jg.Tit.Prtf.,TKJ 4, *1887, Bozen, Tyrol Płd., +28.10.1914, gr. (?)
394. Myrhorod Władimir Mikołaj, riadowoj,184 pp,*(?) Rosja,+1914/5, przen. 1926 z Jastkowic
395. Nachtschatt Franz, ER.Jg., TJK 3, *1889, Fugen, Schwaz, +27.10.1914, gr. (?)
396. Nader Robert, Pion.,EBah.R/Br.Det. 1, *1897, Ennsdorf b/Enns, Dln. Austria, +20.06.1917, gr. 335
397. Nagel Robert, ObJg., TJK 4, *1890, Höchst, Feldkirch, Voralberg, +2.11.1914, gr. 281
398. Nagele Valentin, Zgsf., TKJ 3, *(?)Werfen, Salzburg, + 1.11.1914, gr. (?)
399. Nagy Imre, Honv., HIR 12, *1888, Bere, Szatmar, Węgry, +10.08.1916, gr. 313
400. Nardelli Giovani, Jg.,TKJ 4, *1890, Sopramonte, Trient, +2.11.1914, gr. 5
401. Nardelli Quintilio, UtJg.,TKJ 4, *1886, Cadine, Trient, 17.11.1914, gr. (?)
402. Naumenko Nikifor Wasiljew, riadowoj, 29 pp, *Rosja, + 20.05.1915, gr. 75
403. Nave Luigi, Lst.Jg.,TKJ 4, *1880, Valarsa, Roveretto, + 2.11.1914, gr. 52
404. Neurauter Johann, Res.Jg.,TKJ 4, *1883, Fiss, Landeck, Vorarlberg, + 29.10.1914, gr. 215
405. Neyer Franz Josef, Res.UtJg., TKJ 4, *1887, Bludenz, Vorarlberg, + 27.10.1914, gr. 281
406. Nicolli Paolino Oreste, ERJg., TKJ 4, *1892, Sclema, Tiono, + 1.11.1914, gr. 281
407. Nicoluzzi Domenico, ERJg., TKJ 1, *(?)Luserna, Borgo, +19.11.1914, gr. (?)
408. Niedermayr Franz, ERJg., TKJ 4, *1890, Eppan, Kaltern, + 30.10.1914, gr. (?)
409. Nohyn Chczubin, wachmistr, (?), *(?) Rosja, + 7.10.1914, gr. 141
410. Nutschlechner Josef, Res.Jg.Tit.Ptrf.,TKJ 4, *1887, Ritten, Bozen, Tyrol, +28.10.1914, gr. 4
411. Nycz Jan, Res.Inft.Tit.Korp., IR 56, *1885, Hecznarowice, Biała, + 11.09.1914, gr. 2
412. Nykieforn Awraam, riadowoj, 20 pp, *(?) Rosja, +1914/5, przen. 1926 z Jastkowic
413. Oberhofer Andreas, Ptrf.Tit.UtJg.,TKJ 3, *1888, Kössen Kufstein, +29.10.1914, gr. 283
414. Oberkofler Josef, Jg.,TKJ 4,*1893, St. Johaim, Bruneck, + 29.10.1914, gr. (?)
415. Oberleckuer Georg, Jg., TKJ 3, *(?) Mühlwald, Bruneck, Tyrol, +przed 3.11.1914, gr. (?)
416. Oberrauch Johann, Lst.Jg.,TKJ 4, *1880, Wangen, Bozen, +25.10.1914, gr. (?)
417. Oczak Alojzy, Inft., LIR 17, *(?) Galicja, 19-21.10.1914, gr. (?)
418. Oleszycki Jan, Korp., LIR 17, *(?) Galicja, + 20.10.1914, gr. 267
419. Orszov Listrat, riadowoj, 166 pp, *(?) Rosja, + 26.08.1915, gr. 154
420. Ostermann Josef, Jg.,TKJ 3, *1887, Kematen, Innsbruck, +1.11.1914, gr. (?)
421. Osti Julio, Jg., TKJ 4, *1893, Seurelle, Borgo, + 30.10.1914, gr. (?)
422. Otto Karl, Res.Inft., IR 3, *1883, Ung, Hradisch, Kunovitz, Morawy, +19.09.1914, gr. 246
423. Paissan Giulio, ERJg.,TKJ 4, *1883, Zambana. Mezzolombardo, +31.10.1914, gr. 281
424. Pals Johann, Lst.Jg., TKJ 4, *1880, Zwölf-Malgreien, Tyrol, + 1.11.1914, gr. 281
425. Paolazzi Giovanni, ERJg., TKJ 1, *(?) Tyrol Płd., + 2.11.1914, gr. 188
426. Pap Aron, Inft., IR 62, *1897, Foroszi, Reginifëlsö,Węgry, +24.09.1916, gr. 325
427. Pap Marcian Georg, EF.UtJg.Tit.Zgsf.,TKJ 3, *1892, Veyend, Węgry, +2.11.1914, gr. 283
428. Papciak Josef, Tr.Sold., Tr. Div. 10, *(?) Galicja, + 12.09.1914, gr. 53
429. Papitsch Stefan, Lt., Geb.HbR 4, *(?) Austro-Węgry, +10.09.1914, gr. 104
430. Passmani Giusseppe, Jg.,TKJ 4, * 1886, Leoico, Borgo, + 30.10.1914, gr. (?)
431. Paternoster Salvatorio, Jg. TKJ 3, *(?) Austro-Węgry, + 1.11.1914, gr. (?)
432. Pazura Jan, Lst.Inft., LstIR 32, *1887, Przyborów, Brzesko, październik 1914, gr. 188
433. Pechaczek Josef, (?), *(?) Austro-Węgry, + wrzesień 1914, gr. 266
434. Pechriggl  Johann, Res.Jg., TKJ 4, *1884, Hopfgarten, Brixen, +1.11.1914, gr. (?)
435. Pedergnana Giuseppe, ER.Jg., TKJ 4, *1891, Mezzana, Cles, +30.10.1914, gr. (?)
436. Pedri  Aedeli, ER.Jg., TKJ 4, *1883, Pomarolo, Rovereto, +27.10– 03.11.1914, gr. (?)
437. Pedrotti Angelo, ER.Jg., TKJ 4, *1888, Caldonazzo, Borgo, + 26.10.1914, gr. (?)
438. Peni Ilic, Inft., LIR 17, * 1895, Kimpolung, Bukowina, + 31.08.1915, gr. 155
439. Pelizzare Giuntilio Primo, ER.Jg.,TKJ 4,*1889, Bornago, Tione, +26.10.1914, gr. 281
440. Perezzoli Emanuele, ER.Jg.Tit.Ptrf.,TKJ 4, *1881, Bosenlino, Borgo, +1.11.1914, gr.(?)
441. Perini Giovanni, ERJg.,TKJ 4, *1892, Mori, Rovereto, +8.11.1914, gr.(?)
442. Perlecki N., Inft., LIR 33, *(?) Galicja, + październik 1914, gr. 258
443. Perozza(o) Giovanni, Jg., TKJ 4, * 1893, Castelmore, Borgo, +26.10.1914, gr. 4
444. Pesek Jaroslav, Zgsf., FJB 1, * 1888, Vodochod,  Czechy, +1.11.1914, gr. 5
445. Pesendorfer Kornel (Karl?), Lst.Jg., TKJ 4, * 1879, Gmunden, +10.11.1914, gr.(?)
446. Peter Mikityna, LIR 33?, *(?), Medeice, Drohobycz, październik 1914, gr. (?)
447. Petruzela Jan, Res.Inft.Tit.Gefr., IR 3,*1886, Valaske Mezeriči, Morawy, +13.09.1914, gr. 247
448. Pezonka Johann, ?, *(?) Austro-Węgry, wrzesień 1914, + 13.09.1914, gr. 104
449. Pfeiffer Josef, Jg., TKJ 3/Pion. Abt.*1892, Ellmun, Kufstein, Tyrol, +2.11.1914, gr. 283
450. Pflanzner Hermann, Jg., TKJ 4, *1887, Thaur, Innsbruck, +1.11.1914, gr. (?)
451. Pia(u?)s Giovanni Antonio, (?), TKJ 4, * Perra, Cavalese, + 18.11.1914, gr. (?)
452. Piazzi  Giovanni Antonio, Jg., TKJ 4, * 1893, Tesero, Calvese, +30.10.1914, gr. (?)
453. Piazzi Franz, UtJg.Tit.Zgsf., TKJ 3,*1888, Tesero, Calvese, + 25.10.1914, gr. (?)
454. Pichler Josef, Res.Zgsf., TJK 4, *1885, Lana, Meran, Tyrol, +1.11.1914, gr. 281
455. Pietrzak Roch, riadowoj, (?), *(1874?) Janków, Sieradz, Rosja, +14.03.1915, gr. (?)
456. Piotrowski Jan, Inft., LIR 17, *(?) Galicja, +październik 1914, gr. (?)
457. Pirchner Franz, Jg., TKJ 4, *1892, St.Sigismund, Bruneck, Tyrol, +26.10.1914, gr. 4
458. Pisetta Stefano, Jg., TKJ 4, *1889, Laois, Trient, + 3.11.1914, gr. (?)
459. Piskorz Heinrich, Inft., IR 100, *(?) Śląsk Cieszyński, + 12.09.1914, gr. 53
460. Plankensteiner Johann, Jg., TKJ 4, *1893, Sand, Bruneck, Tyrol, +1.11.1914, gr. 281
461. Plattner Johann, Res.Jg.Tit.Ptrf., TKJ 4, *1886, Ratschings, Brixen, +1.11.1914, gr.(?)
462. Poleszinow Prokop, Lst.Inft., Lst. Baon 97, *(?), Austro-Węgry, + 24.08.1915, gr. 132
463. Polin Johann, Jg., TKJ 4*, 1887, Mals, Schlanders, +1.11.1914, gr. (?)
464. Płaszinko Stefan Iwanowicz, riadowoj, 34 pp, *1889, Nowopokrow, Tobolsk, Rosja, +16.09.1916, gr. 324

465. Popelka Josef, Inft., IR 3, *1886, Uhersky Brod, Strane, Morawy, + 18.09.1914, gr. 250
466. Popow Paweł, riadowoj, 20 pp, *(?)Rosja, +1914/15,  przen. w 1926 z Jastkowic
467. Potuček Anton, Inft., LIR 8, 1896, Lomniec Dln, Idlove Czechy, +11.07.1915, gr. 87
468. Prall Johann, Inft., IR 77, *1883, Cseparn Ivadi, Bestercze, Węgry, +4.07.1915, gr. 33
469. Pratschker Alois, Inft., LIR 13, * 1885, Libina Šumperk, Morawy, +11.09.1914, gr. 2
470. Preims(o) Johann, Lst.Jg., TKJ 4, *1880, Tiesens, Meran, +1.11.1914. gr. (?)
471. Prersel Josef, Inft.,IR 49, *1886, Nussdorf, St. Pölten, Dln.Austria, + 10.09.1914, gr. 105
472. Prisanco Faustine, Res.Jg,, TKJ 4, *1881, Pergine, Trient, + 1.11.1914, gr. 281
473. Prohaska Franz, Zgsf., IR 28, *(?) Czechy, + przed 3.11.1914, gr. 153
474. Profaiser Alexander, TKJ 3, * 1885, Fondo, Cles, Tyrol Pd.+ 5.11.1914, gr. (?)
475. Prosek Josef (?), *(?) Austro-Węgry, + jesień 1914, gr. 267
476. Prunt Franz, (?)TKJ 3 lub 4, *1891, Brug, Schlande, znaleziony w 1928 nad Sanem
477. Pscheida Josef Wenzel, Inft.,LIR 33,*(?)Felizienthal, Skole, Galicja,+ październik 1914, gr. 132
478. Ptaček Johann, Drag., DR 1, *1889, Borova, Nachod, Czechy, + 11.09.1914, gr. 2
479. Ptak Jan, ER.Jg., FJB 13, *1883, Raciborska(Wola?), Wieliczka, + 26.10.1914, gr. 4
480. Rabensteiner Florian, (?), TKJ 3, *1880, Barbian, Bolzano, Tyrol Płd., +19.11.1914, gr. (?)
481. Rachoi Ernst, Res.Zgsf.Tit.ObJg.,TKJ 4,*1893, Wolfsberg, Karyntia,+przed 3.11.1914, gr. (?)
482. Rainer Josef, Jg.Tit.Ptrf., TKJ 4, *1890, Windmatrei, Lienz, Tyrol, +2.11.1914, gr. 5
483. Rainer Josef, Jg., TKJ 3, *1887, Telfs, Innsbruck, Tyrol, + 26.10.1914, gr. (?)
484. Rainer Rudolf, Jg., TKJ 4, *1893, Pfitsch, Brixien, Tyrol, + 2.11.1914, gr. 281
485. Raszko Ivan, Inft. LIR 18, *(?) Austro-Węgry, + jesień 1914, gr. (?)
486. Rauch Johann Josef, ER.Jg., TKJ 4, *1890, Lochau, Bregenz, +28.10.1914, gr. (?)
487. Rariga Vendel, Korp., HIR 15, *1879, Namestovo, Koszyce, Słowacja, + 6.08.1915, gr. 113
488. Reck Johann, Lst.Inft., Lst. IR 15, *(?), Austro-Węgry, + 11.09.1914, gr. 2
489. Reczek Tomasz, UtJg., FJB 4, *1890, Niechobrz, Rzeszów, +9.07.1915, gr. 68
490. Reichhalter Josef, ER.Jg., TKJ 4, *1888, Wangen, Bozen, + 30.10.1914, gr. (?)
491. Reinold Josef, Tit.Zgsf.,LIR 15,*(?)Tomikovice, Jesenik, Czechy, wrzesień 1914, gr. (?)
492. Reisset(vel Reiser) Janos, Inft., (?), *(?) Austro-Węgry,  + 11.09.1914, gr. 104
493. Ribar Wendel, Inft., IR 72, *1881, Jablonove, Bratysława, + 8.10.1914, gr. 151
494. Riedl Josef, Jg., TKJ 3, * 1892, Schmiern, Innsbruck, + 2.11.1914, gr. (?)
495. Riedmann Hermman, Jg.,TKJ 4,*1880, Lustenau, Feldkirch, + przed 3.11.1914, gr. (?)
496. Rietzler Friedrich, Res.UtJg.Tit.Zgsf.,TKJ 4,*1884, Albersschwende, Bregenz, +1.11.1914, gr. 281
497. Rigler Michael, Inft., IR 27,*1874, Semmering, Murzzuschlag, + 21.08.1916, gr. 317
498. Rigotti Giovanni, Res.Jg.,TJK 3,*1885, Mozzocorono, Mezolombardo,+29.10.1914, gr. 212
499. Ritsch Ludwig, Jg., TKJ 4, *1893, Brixen, + 2.11.1914, gr. (?)
500. Rizolli Johann, Jg., TKJ 3, *1888, Montan, Bozen, + 25.10.1914, gr. (?)
501. Rizolli Aurel, Jg., TKJ 3, *(?) Tyrol Płd., + 2.11.1914, gr. (?)
502. Röck Johann, ER.Jg., TKJ 4, *1888, Karrösten, Imst, Tyrol, + 26.10.1914, gr. 281
503. Roncetti Giuseppe, Res.Ptrf.Tit.UtJg.,TKJ 4,*1882, St. Michele, Trient, +1.11.1914, gr. 214
504. Ropsko Iwan, Inft., LIR 18, *(?) Galicja, + jesień 1914, gr. 97
505. Roschmann Josef, ER.Jg., TKJ 4, *1890, Wängle, Reutte, + 2.11.1914, gr. (?)
506. Rossati Attilio Longobardo, ER.Jg., TKJ 4, *1888, Pedemonte, Borgo, +2.11.1914, gr. (?)
507. Rössler Otto Karl, Hptm.,TKJ 3, *1875, Oedenburg, Budapest, Węgry, +31.10.1914, gr. 298b
508. Rothmeier Stephan, Jg., TKJ 4, *1891, Fieberbrunn, Kitzbühel, +1.11.1914, gr.(?)
509. Rożek Władysław, Inft., LIR 17, * 1888, Galicja, +10.10.1914, gr. 206
510. Rupprechter Simon, Res.Jg., TKJ 4, *1882, Brandenberg, Kufstein, +24.10.1914, gr. (?)
511. Ruz(ż)ak Adam, Inft.Tit.Gefr, LIR 17, * 1889, Ocice, Tarnobrzeg, + 10.10.1914, gr. 206
512. Ruzsies Gabriel, Inft., IR 48, *(?) Austro-Węgry, +10.09.1914, gr. 105
513. Rze(ę)pka Jan, Inft., LIR 17, *(?) Galicja, + 20.10.1914, gr. 267
514. Safer Leopold, Zgsf.,IR 49,*1887, Münichteoth, Waidhofen, Dln.Austria,+8.09.1914, gr.55
515. Saiko Anton, Inft., IR 58, *1891, Chrostovec, Marburg, Steiermark, +3.08.1915, gr. 117
516. Sandbichler Franz, UtJg., TKJ 3, *1891, Mariastein, Kufstein, Tyrol, +25.10.1914, gr. (?)
517. Sandor N., Inft., (?), *(?) Austro-Węgry, + 1914, gr. 268
518. Santer Johann, Jg.,TKJ 3, * 1883, Schnals, Schlanders, Tyrol, +31.10.1914, gr.  283
519. Santo  Tosh, (?), TKJ 1, *1889, Moranodisera, Roveretto, Tyrol, +18.11.1914, gr. (?)
520. Sarič Ivan, Lst.Inft.,Bh.IR 4, *1878, Grabovica, Županjać, Bośnia, +10.07.1915, gr. 70
521. Sauter Johann, Res.Jg., TKJ 3, *(?) Tyrol, + 20.11.1914, gr. (?)
522. Sawczak Mikołaj, ER.Inft.,LIR 34,*1885, Berdychów, Jaworów, Galicja,+22.10.1914, gr. 100
523. Schädler Emil, Uoffz., RAM.Kol. 04, *(?) Niemcy, + 5.07.1915, gr. 65
524. Schanung Josef, Res.Jg., TKJ 3, *1887, St. Martin, Bruneck, Tyrol, +26.10.1914, gr. (?)
525. Scheibmair Franz, Lst.Jg.,TKJ 4,*1879, Gampern, Vöcklabruck, Tyrol,+30.10.1914, gr. (?)
526. Schiferer Florian, Res.Jg.,TKJ 3, *(?) Tyrol, + 28.10.1914, gr. (?)
527. Schilder Viktor Adolf, EF.Med.UtJg., TKJ 3, *1892, Eckersdorf, Freudenthal, +1.11.1914, gr. 283
528. Schinagl Josef, Lst.Inft.,IR 99, *1873 Vlk. Grillovice, Morawy, + 23.08.1916, gr. 317
529. Schleicher Johann, Inft., IR 59, *(?) Salzburg, + 21.11.1914, gr. (?)
530. Schmidt Alois, Hptm.,TKJ 4, *1873, Praga, Czechy, +2.11.1914, gr. 281
531. Schmidt Jan, Inft.,IR 74, *1898, Nezmešov, Trutnov, Czechy, +29.03.1917, gr. 332
532. Schonherr Sebastian, Jg., TKJ 4, *1892, Bruneck, +przed 3.11.1914, gr. (?)
533. Schönhüber Sebastian, Jg.,TKJ 4, * 1893, Bruneck, + 1.11.1914, gr. (?)
534. Schopf Franz Xaver, ER.Jg., TKJ 4, *1890, Silz, Imst, Tyrol, +27.10.1914, gr. 281
535. Schöpf Jakob, Res.Ptrf., TKJ 3, *1886, Schöneck, Moran, Tyrol, + 2.11.1914, gr. 283
536. Schreiber Karl, Inft., LIR 15, *(?), Austro-Węgry, + 11.09.1914, gr. 2
537. Schrott Florian, ER.Jg.,TKJ 4, *1891, Lajen, Bozen, + 25.10.1914, gr. (?)
538. Schuh Heinrich, Lst.Inft., IR 8, *1897, Jetzles, Waidorfen, Czechy, +8.08.1916, gr. 310
539. Schustek Josef, Inft., IR 1, *(?), Austro-Węgry, +6.09.1914, gr. 54
540. Schwabl Bartlomäus, ER.Jg.,TKJ 4, *1887, Jochberg, Kitzbüchel, + 2.11.1914, gr. (?)
541. Schwienbacher Josef, Jg.Tit.Ptrf.,TKJ 3,*1891, Ulten, Meran, Tyrol,+2.11.1914, gr. 283
542. Sebastiani Abele, ER.Jg., TKJ 4, *1889, Grumo, Mezolombardo, +3.11.1914, gr. (?)
543. Šedivy Jan, Inft., LIR 30, *1893, Zdobnice, Rokytniec, Czechy, + 4.07.1915, gr. 36
544. Seebacher Anton, ObJg.,TKJ 4, *1890, Eppan, Bozen, Tyrol, +1.11.1914, gr.5
545. Seewald Robert, ER.Jg.,TKJ 4, *1886, Mieders, Innsbruck, +30.10.1914, gr. 281
546. Seibt Oswald, Lst.Inft., LIR 10, *1897, Morchenstern, Czechy, +4.09.1916, gr. 321
547. Seidl Leopold, Kan., LFHD 21, *1880, Vesely, Klatovy, Czechy, +2.01.1916, gr. (?)
548. Seidler Josef, Inft., (?), *1890, Prostejov, Morawy, +28.08.1914, gr. (?)
549. Seirringer Johann, ER.Jg., TKJ 4, *1879, Wolfsegg, Vöcklabrug, + 27.10.1914, gr. 281
550. Sembenotti Pietro, ER.Jg.Tit.Ptrf., TKJ 3, *(?) Tyrol Płd., 28.10.1914, gr. (?)
551. Sembolasti N., Ptrf., TKJ 3, *(?) Tyrol Płd., + 18.11.1914, gr. 286
552. Semczak Gregor, Korp., IR 89,*1884, Dobromyśl, Jaworów, Galicja, +15.07.1915, gr. 119
553. Senfter Josef, Jg.,TKJ 4, *(?) Tyrol, + 31.10.1914, gr. (?)
554. Šenk Franz, Inft., LIR 30, *1894, Hertmanyli, Polčka, Czechy, +6.07.1915, gr. 9
555. Senyszyn Mikołaj, Inft., LIR 30, *1893, Czołhany, Dolina, Galicja, +4.07.1915, gr. 40
556. Sergiew Michael, riadowoj, (?), *(?), Rosja, +31.05.1915, gr. 27
557. Serra Luigi, ERJg.,TKJ 4, *1889, Vermiglio, Cles, +30.10.1914, gr. (?)
558. Silaje Fiedor Aleksandrowicz, riadowoj, 39 pp,*1896, Podolsk, Rosja, +28.10.1916, gr. 328
559. Sitko Jan, Inft., LIR 32, * (?) Galicja, + 31.08.1914, gr. 1
560. Skiba Jan, ER.Inft.,LIR 17, * 1886, Nart Nw., Nisko, +10.10.1914, gr. 206
561. Skoczylas Józef, Inft., LIR 16, *(?) Galicja, + 3.09.1914, gr. 54
562. Skowronek Franciszek, Inft.,LIR 17, *(?) Galicja, + 20.10.1914, gr. 267
563. Skrabucha Jan, Inft., LIR 17, * (?), Galicja, +19.10.1914, gr. 267
564. Skvaril Franz, Inft., IR 1, *(?) Morawy, +7.09.1914, gr. 55
565. Skyvera Josef, Inft.,IR 99, *1889, Roketnice, Vsentin, Morawy, + 07.08.1916, gr. 307
566. Slaviček Emanuel, Tr.Sold.,Tr.Div.Bäck.4,*1879, Bystřice n/Olsi, Czechy,+18.07.1915, gr. 86
567. Sobczuk Jakob, riadowoj, (?), *(?)Rosja, +jesień 1914, gr. 263
568. Sobol Josef, Zgsf., LIR 33, *1886, Wołoska Wieś, Dolina, Galicja, +19.10.1914, gr. 241
569. Sobota Ignacy, ER.Inft.,LIR 17, *1882, Głogów, Rzeszów, +19.10.1914, gr. 267
570. Sochacki Paweł, woźn.cyw., *(?)Liwiska,  Końskie, Radom, Rosja, +16.03.1915, gr. 16
571. Sołtys Tomasz, Inft.,LIR 17, *(?), Galicja, +19-21.10.1914, gr. (?)
572. Sonderegger Alois, Jg.,TKJ 4, *1892, Mathon, Ischgl, Landeck, +2.11.1914, gr. (?)
573. Sonnweber Josef, Zgsf.,TKJ 4, *1889, Ehrwald, Reutte, Tyrol, +1.11.1914, gr. (?)
574. Sottru Josef, Jg.,TKJ 4, *1893, Campill, Bruneck, +2.11.1914, gr. (?)
575. Spiegel Theodor, Jg.,TKJ 3, *1890, Dornbirn, Feldkirch, Vorarlberg, +1.11.1914, gr. (?)
576. Spielmann Alois, Lst.Jg.,TKJ 4, *1880, Hötting, Innsbruck, +1.11.1914, gr. (?)
577. Sponring Albino, Res.Jg.,TKJ 4,*1886, Weerberg, Schwaz, Tyrol, +1.11.1914, gr. (?)
578. Sprenger Sebastian, Jg., TKJ 4, *1890, Patrschins, Meran, Tyrol, +1.11.1914, gr. (?)
579. Staffler Johann, Jg., TKJ 3, *1881, Ulten, Meran, Tyrol, + 26.10.1914, gr. (?)
580. Stapf Ferdinand, ER.Jg, TKJ 4, *1889, Faggen, Landeck, +1.11.1914, gr. (?)
581. Stawarcz Jan, Korp., IR 13, *(?) Galicja, +  8.09.1914, gr. 55
582. Stec Franciszek, ER.Inft, LIR 17, *1884, Pstrągowa, Strzyżów, +przed 22.10.1914, gr. 255
583. Stefanek Józef , Inft., Eisbh.Fld.Kp.2/3, *(?), Galicja, +10.09.1914, gr. 105
584. Stefani  Antonio Andrea, Res.Jg.,TKJ 3, *1884, Canezza, Trient, + 28.10.1914, gr. 283
585. Stefanik Piotr, Tr.Sold.,Tr. Div. 7, *(?) Galicja, +13.09.1914, gr. 104
586. Steger Peter, Jg., TKJ 3, *1885, St. Peter, Bruneck, Tyrol, + 25.10.1914, gr. (?)
587. Steiger Franz, Jg.Tit.Ptrf.,TKJ 3, *1883, Steinach, Innsbruck, +1-2.11.1914, gr. (?)
588. Steiner Sebastian, Res.Zgsf.,TKJ 3,*1883, Unterangeberg, Kufstein, +1.11.1914, gr. 283
589. Steneck  Franz, Jg.,TKJ 4, *1880, Gries, Bozen, + 1.11.1914, gr. (?)
590. Stepanek Josef Vinzenz, Pion.,Ebhn.R 2,*(?), Austro-Wegry, + pocz. września 1914, gr. (?)
591. Steren Iwan Janowicz, riadowoj, 184 pp, *(?) Rosja, +1914/5, przen. 1926 z Jastkowic
592. Stindl Jakob, Inft., LIR 30, + 1894, Pazucha, Litomysl, Czechy, +4.07.1915, gr39
593. Stochla Tomasz, Inft., LIR 17, (?) Galicja, +9.10.1914, gr. 206,
594. Stöckl Paul, Jg.,TKJ 1, *1893, St. Johann, Kitzbühel, Tyrol, +28.10.1914, gr. (?)
595. Stradil Josef, Inft.,IR 9, *1896, Wiedeń, + 17.07.1915, gr. 120
596. Strichner Franz, Jg., TKJ 4, *1893, Bremer, Brixien, Tyrol, +1.11.1914, gr. 216
597. Strickner Josef, Jg.,TKJ 4, *1883, Panzendorf, Brixien, +23.10.1914, gr. 281
598. Stubenvoll Michael, Res.Jg.,TKJ 3, *(?) Tyrol, + 24.10.1914, gr. (?)
599. Studecky Jan, Sch., SchR 8, *1898, Kosaž, Smichov, Czechy, +7.06.1918, gr. 354
600. Sturm Franz (Frantisek), Jg.,FJB 16, *1891, zam. Hinterkotten, Plan, +1.11.1914, gr. 203
601. Surowiec Józef, Inft.,LIR 17, *1885, Pogwizdów, Łańcut, +10.10.1914, gr. 206
602. Szaak Josef, (?), *(?) Austro-Węgry, +19.09.1914, gr. 173
603. Szczułkow Gregor Wasyliew, jefrejteroj,183 pp, *(?) Rosja,+1914/5, przen. 1926 z Jastkowic
604. Szczurek Franciszek, Inft., IR 13, *1891, Kraków,  + 3.09.1914, gr. 54
605. Szekła(Szetela) Stanisław, ER.Inft., LIR 17, *(?) Galicja, + 20.10.1914, gr. 267
606. Szlęzak Andrzej, Korp., LIR 17, *1887, Suchorzów, Galicja, + 10.10.1914, gr. 206
607. Szlu(l)kow Johann, Res.Inft., IR 77,*(?) Galicja, + 10.07.1915, gr. 8
608. Szyłkiew Michaił, riadowoj, *(?) Rosja, + 1914/5, przen. 1926 z Jastkowic
609. Tabaka Bazyli, Gend.Vizwchtm.,LGK 5,*(?)Stanie, Radziechów, Galicja,+12.10.1914, gr. 175
610. Tait Giuseppe Giovanni, Jg.Tit.Ptrf.,TKJ 4,*1885, Mezzolombardo, + 28.10.1914, gr. (?)
611. Tamburini Guido, Jg.,TKJ 4, *1892, Altresarca, Riva, + 31.10.1914, gr. 15
612. Tanacs Anton, Pion., PB 7, * 1886, Csongrad, Szeged, Węgry, +2.11.1914, gr. 167
613. Tarjan Josef, EF.Jg.,FJB 19, *1890, Nagyresce, Zala, Węgry, *10.10.1914, gr. 182
614. Tatai Ferencz, Honv., HIR 31, *1877, Wegry, + 11.09.1914, gr. 2
615. Tejzo(vel Tejser) Johann, Inft., IR 3, *(?) Austro-Węgry, + 4.09.1914, gr. 54
616. Terza Anton, Res.Jg.,TKJ 4, *1880, Enneberg, Bruneck, Tyrol, + przed 3.11.1914, gr. (?)
617. Thaler Sebastian, Res.Jg.,TKJ 4, *1887, Montan, Bozen, Tyrol, + 3.11.1914, gr. (?)
618. Thaler Valentin, Jg.,TKJ 3, *(?) Tyrol, + 31.10.1914, gr. (?)
619. Thomman Franz, Inft., IR 100/RegMus., *1892, Wiedeń, + 19.09.1914, gr. (?)
620. Thöni Peter Hermman, ER.Jg.,TKJ 4,*1887, Schruns, Bludenz, +27.10.1914, gr. (?)
621. Thurner Karl, ER.Jg.,TKJ 4, *1891, Innsbruck, +1.11.1914, gr. (?)
622. Tilgner Franz, Inft., IR 93, *1889, Niemysłowice, Šumperk, Morawy, +4.09.1914, gr. 1
623. Tilpe Josef, Kan., LFKR 46, *(?) Austro-Węgry, + 9.09.1914, gr. 55
624. Tischler Franz, Inft., LIR  9,  *(?) Austro-Węgry, +12-17.08.1915, gr. 106
625. Titzke Max, Inft.,IR 1, *1889, Geppersdorf, Jägerndorf, + 8.09.1914, gr. (?)
626. Todeschi Rudolfo, ER.Jg.,TKJ 4, *1888, Villa Lagarina, Rovereto, +25.10.1914, gr. (?)
627. Tohtt (vel Tohl) Janos, Honv., HIR 48, *(?) Węgry, +1914/5, gr. 199
628. Tomaselli Giuseppe Atilio, Jg.Tit.Ptrf.,TKJ 3, *(?) Tyrol Płd., + 1.11.1914, gr.(?)
629. Tomazzoni Cesare, Ptrf.Tit.UtJg.,TKJ 3, *1892, Rovereto, +1.11.1914, gr. (?)
630. dr Torday Josef, Lt idR,TKJ 3, *1888, Budapest, + 31.10.1914, gr. 296
631. Tosch Wilhelm, ER.Jg.,TKJ 4, *1890, Umhansen, Imst, + 2.11.1914, gr. 5
632. Todh vel Toth  Janos, Inft., IR 48, *(?) Austro-Wegry, +(?), gr. 252
633. Tourcher Nikolaus, Musk., Res.IR 218, *(?) Niemcy, + 26.06.1915, gr. 268
634. Trlica Johann, Inft.,IR 3/IR 9, *1880, Hovezi, Vsentin, Morawy, + 8.07.1915, gr. 67
635. Truxa Alois, Inft., IR 93,  *1891, Krumpach, Zabřeh, Morawy, +14.09.1914, gr. (?)
636. Trzeciak Józef, Inft., LIR 17, *(?), Galicja, + 19.10.1914, gr. 267
637. Turczynski Anton, Lst.Inft., Lst.IR 20, *1893, Rohatyn, Galicja, +19.06.1915, gr. 43
638. Tykal Jan, Lst.Inft., LIR 30, *1875, Malšova, Lhota, Hradec Kralove, +24.08.1916, gr. 319
639. Udwardy Josef, Honv., HIR 18, Austro-Wegry, + 11.07.1915, gr. 90
640. Ulancow Atanazyj, riadowoj, 182 pp, *(?) Rosja, +1914, gr. 148
641. Ulm Johann Josef, Lst.Jg., TKJ 4, *1879, Rieden, Bergenz, Vorarlberg, + 1.11.1914, gr. (?)
642. Unterluggauer Josef, Jg.,TKJ 4, *1892, Tristoch, Lienz, + 24.10.1914, gr. 281
643. Valda Anton, Inft.,IR 99, *(?) Austro-Węgry, + 8.08.1915, gr. 112
644. Vancura   Josef, Inft., LIR 30, *(?) Spisovice, Zdechovice, Czechy, +4.07.1915, gr. 32
645. Vedra (vel Wedra) Jan, Inft., IR 99, *(?) Dudvice, Morawy, + 4.08.1915, gr. 134
646. Vesely Franz, Kan., Geb. AR 8, *(?) Austro-Węgry, +10.09.1914, gr. 105
647. Vetter Leopold, Inft., IR 99, *1896, Urspitz, Nikolsburg, Morawy, + 15.08.1916, gr. 316
648. Viertler Josef, Jg.,TKJ 3, *(?)Pichl, Bruneck, +22.11.1914, gr. (?)
649. Viertler Sebastian, ER.Jg.,TKJ 4, *1893, Toblach,  Bruneck, +30.10.1914, gr. (?)
650. Vlašany Karl, Ers.Inft.Tit.Gefr.,IR 54, *1885, Vitkovice, Mor. Ostrava, +23.08.1914, gr.(?)
651. Vonach Albert, Kp.Horn.Tit.Ptrf.,TKJ 3, *1883, Lauterach, Bregenz,  + 1.11.1914, gr. (?)
652. Vondra Frantisek, Inft.,LIR 30, *1896, Držkov, Semily, Czechy, +6.08.1915, gr.114
653. Vrbecky Rudolf, Lst.Inft.,IR 3, *1886, Roštin, Kromeřyž, Morawy, +20.03.1918, gr. (?)Z
654. Wachselbaum Feliks, Inft., IR 90, *1883, Rudnik n/San, +13.07.1915, gr. (?)
655. Waibl Josef, ER.Jg.,TKJ 4, *1884, Maierhofen, Schwatz, Tyrol, +1.11.1914, gr. 281
656. Walda Anton, Inft,IR 99, *1895, Sobkovce, Budvitz, Morawy, +8.08.1915, gr. 112
657. Walser Johann, Res.Jg.,TKJ 3, *1888, Pianz, Landeck, Tyrol, +19.11.1914, gr. (?)
658. Walser Josef Georg, ER.Jg.,TKJ 4,*1883, Gotis, Feldkirch,Vorarlberg, +24.10.1914, gr. 281
659. Wanczenko Paweł, riadowoj, 20 pp, *(?) Rosja, +1914/5,  przen. 1926 z Jastkowic
660. Warta Johann, Lt idR., TKJ 4, Innsbruck, +1.11.1914, gr. (?)
661. Waschitza Alfred, EF.Tit.Korp., IR 99, *1897, Znojmo, Morawy, 6.08.1916, gr. 309
662. Wastel Julius, Korp., LIR 25, *(?) Austro-Węgry, + lato 1915, gr. 300
663. Watschinger Josef, Jg., TKJ 4, *1893, Abfaltersbach, Lienz,  + 1.11.1914, gr. (?)
664. Wechner Anton, Jg., TKJ 3, *1890, Flirsch, Landeck, + 1.11.1914, gr. (?)
665. Wedra Johann, Inft., IR 99, * 1891, Lipschitz, + 4.08.1915, gr. (?)
666. Wehinger Anton, ER.Jg., TKJ 4, *1889, Bürsenberg, Bludenz, +2.11.1914, gr. (?)
667. Weigl Johann, Inft., IR 49, *(?) Austro-Węgry, +4.09.1914, gr. 54
668. Wellensohn Josef, Stb.ObJg., TKJ 3, *1887, Algund, Meran, Tyrol, + 25.10.1914, gr. (?)
669. Werdaner Christian, Ptrf.Tit.UtJg.,TKJ 3, *(?)Austro-Węgry, +26.10.1914, gr. (?)
670. Werner Anton, Drag., DR 12, *(?) Austro-Węgry, +11.09.1914, gr. 53
671. Widel Teofil, Inft., LIR 32, *(?) Galicja, + 7.09.1914, gr. 55
672. Wilk Władysław, Inft., LIR 17, *(?) Galicja, + 21.10.1914, gr. 267
673. Wille Johann, Res.UtJg.Tit.Zgsf., TKJ 4, *1885, Bozen, Tyrol, + 24.10.1914, gr. 281
674. Wiltburg, baron, kapitan, *(?) Rosja, + październik 1914, gr. (?)
675. Władyka Piotr, ER.Korp., IR 10, *1883, Turzepole, Brzozów, Galicja, +2.08.1915, gr. 130
676. Wojdyła Tomasz, Inft., LIR 16, *(?) Galicja, +11.09.1914, gr. 53
677. Wołk Josif, (?), *(?) Rosja, + (?), gr. 291
678. Wtułkiew Thenofon vel Ksenofon, riadowoj, 130 lub 18 pp, *(?) Rosja, + (?), gr. 25
679. Wunderlich Ernst Josef, Lst.Inft., Lst. IR 6, *(?) Austro-Węgry, + 12.09.1914, gr. 53
680. Wysznyckij Rafał, riadowoj, (?), *(?) Rosja, gr. 291
681. Zaczewski N., riadowoj, 32 pp, *(?) Rosja, + czerwiec 1915, gr. 31
682. Zambelli Giulio, ER.Jg.,TKJ 4, *1891, Volano, Rovereto, + 1.11.1914, gr. (?)
683. Zambotti Massimo, ER.Jg.,TKJ 4, *1889, Campo, Tione, +29.10.1914, gr. (?)
684. Zanetti Ricardo, Jg.,TKJ 4, *1893, Telve, Borgo, + 1.11.1914, gr. (?)
685. Zanluchi Johann  Heinrich, UtJg.Tit..Zgsf., *1889, Tarmin, Bozen, +30.10.1914, gr. (?)
686. Zarl Johann, Inft., IR 49, *(?) Austro-Węgry, +7.09.1914, gr. 54
687. Zechmeister Johann, Lst.Inft., IR 90, * 1879, Bratysława, +19.07.1915, gr.122
688. Zedwina Rudolf, Inft., IR 54, *(?) Austro-Węgry, +13.09.1914, gr. 104
689. Ze(g)len Tomasz, Inft., LIR 32, *(?) Galicja, +4.09.1914, gr. 1
690. Zemann Josef, Inft., LIR 30, *(?)Vostrentin, Holice,  Czechy, +17.07.1915, gr. 121
691. Ziebro Józef, woźn.cyw., Fuhr.Res.dAEK 1, *(?)Zagoziec, Galicja, +11.09.1914, gr. (?)
692. Ziepl Simon, ER.Jg.,TKJ 3,*1889, Kitzbuhel, Brixen, +27.10.1914, gr. (?)
693. Zimmer Johann, Inft.Tit.Gefr.,Mil.Brück.BauAbt., *1884, Karesond, Heves, + 1.07.1915, gr. (?)
694. Zischg Peter, Res.UtJg,TKJ 3, *1886, Stilfs, Schlander, +1.11.1914, gr. 283
695. Zosch Reinold, Inft., LIR 15, *(?)Austro-Węgry, +1.09.1914, gr. 1
696. Zuczan Paweł, Inft., LIR 16, *(?), Galicja, + pocz. września 1914, gr. (?)
697. Zumlinskij Atanazy, riadowoj, 32 pp, *(?) Rosja, +2.06.1915, gr. 78
698. Zwertte Karl, Inft., IR 40, *1896, Bicka, Eiliswald, Steyr, +8.07.1915, gr. 66
699. Zwinger Andreas, Lst.UtJg.,TKJ 4, *1880, Hard, Bergenz, Vorarlberg, +3.11.1914, gr. (?)

Skróty: Arb.Abt. - oddział roboczy BauKp. - kompania budowlana DR – pułk dragonów Drag. - dragon, szeregowy kawalerii, EF. - jednoroczny ochotnik, aspirant na oficera rezerwy Eisbhn.FldKp. - kompania polowa wojsk kolejowych ER.  - rezerwa zapasowa Ers.Baukp. - zapasowa kompania budowlana Fdw. - sierżant FHR – pułk haubic polowych Fuhr.Res.dAEK 1 – Park rezerwy wozów Dowództwa Tyłów 1 Armii FJB – batalion strzelców polnych FKR – pułk armat polowych GebHbR  - pułk haubic górskich Gefr. - starszy szeregowy HIR – pułk piechoty węgierskiej Obrony Krajowej Honv. - szeregowy węgierskiej Obrony Krajowej Horn. - trębacz Hus. - huzar Hptm. - kapitan idR - „rezerwy”, w odniesieniu do oficerów IR – pułk piechoty Inft. - szeregowy jefreiteroj – starszy szeregowy (w armii rosyjskiej) Jg. - strzelec – szeregowy w formacjach strzeleckich k.k. - cesarsko – królewski (Obrona Krajowa lub Pospolite Ruszenie) Kan. - kanonier Korp. - kapral k.u. - królewsko-węgierski (Honved, odpowiednik Obrony Krajowej) k.u.k. - cesarski i królewski (Armia Wspólna Monarchii Austro-Węgierskiej) Kdtt. - kadet(kandydat oficerski) KpHorn. - trębacz kompanii LdschIR – pułk strzelecki(górski) austriackiej Obrony Krajowej LFHD – dywizjon haubic polowych austriackiej Obrony Krajowej LFKD – dywizjon armat polowych austriackiej Obrony Krajowej Lst. - Landsturm, pospolite ruszenie LIR – pułk piechoty austriackiej Obrony Krajowej LUR – pułk ułanów Obrony Krajowej

Lt. - podporucznik Mil.Brück.BauAbt. - Wojskowy Oddział Budowy Mostów Musk. - „muszkieter” szeregowy (w armii niemieckiej) ObJg. – sierżant w formacjach strzeleckich Oblt - porucznik PB – batalion pionierów Pion. - pionier, saper pp – pułk piechoty prap. - chorąży (w armii rosyjskiej) Ptrf. - starszy szeregowy w formacjach strzeleckich Res. - rezerwowy riadowoj – szeregowy (w armii rosyjskiej) RADiv – dywizjon artylerii konnej Reit.Sch.Div. - dywizjon strzelców konnych Obrony Krajowej SB – batalion saperów Sch. - strzelec, szeregowy Obrony Krajowej od 1917, wcześniej tylko niektórych formacji OK Vorm. - bombardier Wchtm. - wachmistrz Tit. - tytularny/pełniący obowiązki Ul. - ułan, szeregowy kawalerii UtJg. - kapral w formacjach strzeleckich Uoffz. - plutonowy (w armii niemieckiej) TKJ – pułk cesarskich strzelców tyrolskich Zgsf. - plutonowy

 opracował: Tomasz Nowakowski, Płk SG rez